bugün

(bkz: up up up)
ülen erkek adam favori beğenir mi be!

napalım beğenecez artık. burnumu kapattım, beğendim.
bu gerçekten uludağ sözlüğe yakışır bir davranış olur.
destek bizden, projeksiyon cihazı favori'den.
güzel bir projedir.
(bkz: tam destek)
şurda kaç bin kişiyiz istesek neler yaparız şu kamuoyu gücümüzle...bakalım ne kadar ilgi görecek.
Sonuna kadar destekledigim kampanyadır.sözlükte böyle faydalı ağların paylaşılıyor olması beni çok çok mutlu etti. Saçma sapan entrylerle gün boyu öldürdügümüz vaktin yerini iyi bir şeyler alabilir şimdi.
desteklenen ve amacına ulaşması dilenen güzel bir projedir. * *
dua edilesi bir mübarekdir.
insanın ülkesi için yapabileceği güzel bir davranış biçimi
Umarım desteklerimiz yerini bulur. facebooktanda paylaşalım yayabildiğimiz kadar yayalım. Mükemmel bir şey bu.. 50 okul demek, yeri geldiğinde 1000 kişilik okuldan 50000 öğrenci demek.. tabi ihtiyaçlar farklı farklı ama, 50 bin öğrenci ne demek biliyor musunuz?
yaptık olacak mı bakalım.
herkesin canı gönülden destek olmasını temenni ettiğim bir sosyal sorumluluk projesi.
hepimizin desteklemesi gereken çok güzel projelerden biri. tek kötü tarafı bu kadar okulun içinden yalnızca 50 okula yardım yapılabilecek olması.
arkadaşlar facebookda ki en işe yarar şeyi yapıyorsunuz. ben kendi köyüm olan afyonkarahisar nuh kasabasina oyumu verdim. her gün bir kaç yeni okul istediği ekipmana sahip oluyor. deneyin.
facebook arkadaş listesinin işe yaracağı olumlu bir konu bulmanın sevinciyle az da olsa katkı sağlanabilecek durumdur. paylaşılan onca videonun yanında yardımı da paylaşsak ne güzel olur.
bizim oraların okulu da varmış listelerde ( bursa/ karacabey/ seyran ilk. okl ) ama oyu denizliye verdik. inş faydalı oluruz.
otdu b*kdu cinsellikti kız dı hatundu yazana kadar faydalı bir şey yapılmış olur facebook da bir işe yarar bilgisayar başında oturuşumuz da.
madem devlet yapmıyor, madem özel sermaye 'reklam'a karışmış şekilde de olsa bu okulların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor, biz de iki dakikamızı ayırmaktan gocunmayalım ama değil mi sözlük ?

bunca yıldır net kullanırım, böyle onlarca şey kampanya gördüm ama ilk kez gerçekten, ayıracağım zamanın uzaklarda birilerinin gözlerinin içinin gülmesini sağlayacağına inanıyorum. hadi sende yap yukarıda yazılanları, bir de arkadaşlarını bu durumdan haberdar et, bunca siyahın arasında bir beyazın olsun! * * *
Tarafımdan desteklenen çalışmadır, biz projeksiyon görmedik zamanında bebeler görsün dileğiyle.
keşke daha az reklam yapılmış olsaydı diyerek katıldığım kampanya.
Beğen: likityumurta bunu beğendi.

Takdir edilesi bir EYLEM.
okul deniyor, oku deniyor kuran-ı kerim desteklenmez mi?!...
'5-6 bin lira harcayabilecek gönüllü arıyorum, projeksiyon için velilerinizle konusun' diyen bi hocayı sessizce dinlemektir. icraat yoktur.
oy verdiğinin, desteklediğinin kaybetmesinin bile sevindirici olduğu nadir durumlardan (eninde sonunda ihtiyacı olan bir okula yardım yapılacak), ancak kazanan okula az da olsa katkı sağladığın duygusu umut sarıkaya tipi mutluluk tanımlarına örnek teşkil eder.