bugün

entry'ler (871)

turkcell müşteri hizmetleri

kendinizi turkcell müşteri hizmetleri mağduru olarak tanıtmayın ahali; diğer gsm operatorlerinde olmayan bir ses tanıma sistemi vardır ki eğer 1-2 dk içerisinde bağlanamıyorsanız affedersiniz o sizin mallığınızdır..

çıkan sesli yanıt sistemine "müşteri hizmetleri sonrasında tekrar müşteri hizmetleri" derseniz temsilciye daha hızlı şekilde bağlanabilirsiniz ha şu da hatta bekleyen kişi sayısı (wait) çok fazla yoksa bekleme süreniz yani sizlerin tabiriyle "-yarım saat şarkı dinledim sonra kapadım haamınaa koiiim" muhabbeti geçme maksimum 2-5sn aralığında bağlanırsınız ha wait varsa ki bekleyen abone sayısı en fazla 200-300 arası olur yani bekleme süreniz 5-6dk'yı geçmez...

biraz da bekle kardeşim yapacak bir şey yok; düşün kü senin bağlanman için beklediğin 5 dakika da konuşacağın temsilci yani kişi senden önce 100lerce kişiyle konuşmuş, işini görmüş ya da görmek için çaba sarfetmiş kişidir... azcık sabır, her istediğin zamanında olsaydı ya da anında olsaydı şu an burada olmazdın..

sevilen şarkının vurucu cümlesi

...vurucu cümlesi, hmm!

pardon?

dünyanın en güzel varlığı

Annedir.

türk sevişmesi

zevk alıyor musun nejla? sorusunun cevabıdır.

birden sonra ikinin gelmesi

ilginç... çok ilginç gerçekten.

turkcell mobil tv

başlangıç paketi: 1.90 tl'dir
standart tv paketi: 5.90 tl'dir.

nereden biliyorum? çünkü turkcell çağrı merkezinde çalışıyorum *

19 eylül 2013 apollon limassol trabzonspor maçı

Rum derbisi olarak nitelendirelen maçtır bazı akıl yoksunları için, söylenmesi gereken ise Uefa J grup ilk maçıdır. Trabzonsporumuzun kazandığı ve tarihe ufak bir not düştüğümüz maçtır.

notiska: asıl düşmanımız rumlar değil, içimizdeki rumlardır. (rum derbisi olarak nitelendirenler için)

hayatım üç kelime o da şöyle

w.t.f ( that the fuck )

ben bu yazıyı kendime yazdım

Bazen görmemen gerekiyor bazı şeyleri, görsen bile ses çıkarmaman gerekiyor. Belki mutsuz olacaksın ama hiç değilse karşındakini mutsuz etmeyeceksin.

sözlük yazarlarının pişmanlıkları

29.10.2012 / 29.08.2013 tarihleri arasında ne yaşandıysa.

sözlük yazarlarının itirafları

Bu hayatta ağzınıza sıçan biri muhakkak çıkıyor. Bu eşiniz, dostunuz, arkadaşınız ve kız arkadaşınız olabiliyor... Benim başımdan geçen kız arkadaşımla alakalı. Şahsım çok sevdi hatunu lakin zat-ı muhterem sevemedi bir türlü bizi. Sevdim dedi, öyle davranmadı. Sevmiyorum dedi çok sevenden daha güzel, aşık davrandı. Git gellerimiz de oldu, kısa süreli ayrılıklar peşinden geldi. Kopamadık bir türlü...

Her defasında ben söylendim; bitmemeli, bu aşk yaşanmalı diye. Bir şekilde yine, yeniden devam ettik. Ben istedikçe kendisini geri çekti, ben yaklaşmaya çalıştıkça daha bir geri adım attı ve ben her defasında gururumu, kişiliğimi hep ayaklar altına aldım her ne kadar bunu bittikten 1.5 ay sonra farketsemde.

Bitti dedi, gitti. 3-5 gün sonra özledim dedi geldi. Ertesi gün tanımıyormuş gibi yaptı, akşamında telefonla aradı hiçbir şey yokmuş gibi konuştuk. 3-5 gün konuşmadık, iş yerinde konuştuk, dertleştik. Akşamında birbirimizin yüzüne bakmadık. 2-3 gün telefon, mail trafiği yaşadık ertesi sabah birbirimize küfürler yağdırdık. S.ktir git dedi o an için gittim ertesi gün "kapıyı açar mısın?" dedi. Konuştuk, eğlendik ertesi gün yüzüme bakmadı. Sırf necronom'la konuşuyor demesinler diye her defasında bana bir cephe aldı.

Ee diyeceksiniz burada itiraflık ne var?
Şu var; o her defasında gitti ben her defasında kal dedim ve her defasında kapımı açtım. Bu yüzden ona hiçbir şekilde kızmıyorum çünkü aptallık bende. Çok sevmeyeceksin ağa, s.kenin çok oluyor yoksa.

bir kadını delirtmek için yapılacaklar

Kendi kendine deliren bir sevgiliniz varsa bunların hiçbirine gerek yok. * *

bir kadını unutmak için başka bir kadına gitmek

Kendini kandırmaktır. Yapan erkek orospu çocuğudur, kadın ise orospunun ta kendisidir. Net.

sevgilinin ayağının altını öpmek

Sevgi göstergesi değildir tabiki ama insan sevince, çok sevince yanağı, dudağı, alnı kadar önemsiyor ayağının altını.

bir adam bir kadını en çok ne kadar sevebilir

Adam burada iki ayrı tanımı sunmaktadır. Birincisi cinsiyet bakımından, ikincisi ise karakter bakımından. Cinsiyet bakımından adam sever ve saygı duyar. Karakter olarak adam ise; ayağının altından öpecek kadar çok sever.

ne o ayrıldınız mı diyen arkadaş

Candır, seni/sizi düşünendir. Ama patavatsızlıklar da can sıkmaz değil... En doğru cevapta sanırım; hayır ayrılmadık on beş dakika ihtiyaç molası verdik.

Bitti lan bitti... s.ktirin gidin artık.

ömürden çalan sevgili

Ömrüne ömür katması gerekirken, ömürden götüren el kızıdır, kelime icabıyla 'eski sevgili' ama hala sevgidir, sevgilidir.

adamın ağzına sıçan şarkılar

şu sıralar;

Yarım kalanlara rağmen ( http://www.youtube.com/watch?v=Vt5dMnMCa0g&feature=share )

sagopa kajmer - galiba ( http://www.youtube.com/watch?v=bXEPvzsGu5w )

sertap erener - iyileşiyorum ( http://www.youtube.com/wa...OsgwE0I&feature=share )

sözlükteki erkeklerin şu an düşündükleri şey

Ağzıma sıçtın... yetmez mi? oku oku bunları da oku bok var!

valiente07

Şu an ki ruh halimin farkına varan sözlük yazarı, o kadar abartılacak, allah'lık bir durumumum yok ama sinir işte birader *