bugün

Dogru onerme kontrol hicbir zaman biz erkeklerde degildir oyle oldugunu saniriz sadece .
Bir yandan doğru bir yandan doğru değil.
Doğru,
ilişkiyi ya kadın, ya da başka bir kadın bitirir.
yalanını sikeyim butonu nerde ?
ilişki zaten bitmiştir, erkek her zamanki rahatlığıyla bir şeyleri süründürüyordur.
kadınsa olması gerekeni yapar, arada kalma durumunu sevmez, ilişkiyi noktalar.
bahsedilen cinsel ilişki ise yanlış bir önermedir.
kızlar arasında geçen gün yine ilişki bitiriyorum diyaloglarına sebep olur. *
(bkz: kezban detected)
Kendini bir bok sanan, götü boklu kadının sıçtığı hikmettir. Her iki cinsinde olayı kendi taraflarına yontmaması gerekir.
kadınların bütün ipleri elinde tuttuğunu sanmasından kaynaklı durumdur. yalnız bilinmesi gereken şudur ki erkek isterse o ilişkiye adım atılır ve erkek isterse o ilişkiden uzaklaşılır. ama kadın kendisinin başlattığını ve bitirdiğini sanar her zaman.

not: "kadınları mutlu edersen her zaman istediğine kavuşursun" diyen doğru demiş zamanında.
kadın verici erkek alıcı oldugundan tüm düzen free sales e dayanır.
çünkü kadın verir ya da vermez.
yav he he.
Alakasız olan önermedir. iki kişiden birisi istemiyorsa diğeri istese de istemese de bitiyor.
Aşk itirafının erkeklerden geldiğini düşündüğümüzde kadınlar ilişkiyi başlatır sözü ne kadar gerçektir tartışılır.
kadın hedefe kilitlenir. bütün dizginler kadının elindedir. kadın vazgeçmedi mi erkek ne kadar istese de nefsine yenilir.
bazen kadının biri başlatırken başka bir kadın bitirir. bunun adına erkeğin ihaneti denir özetle. *
kadın başlatır, kadın bitirir, erkek bitirttirir belkide. duruma göre değişir madem genelleme yapıyoruz işte genelleme. *
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
bir ilişkiyi kadın başlatır ve kadın bitirir. fakat bitiren, her zaman başlatan kadın olmayabilir.
ilişkinin başladığı gün bitmesine bir gün daha yaklaşıyor demektir. tespit doğru değildir bence. bayanların kaprisi oladabilir. %50 bence oran.
erkek bitmesini ister kadın bitirir. olay bundan ibaret. bence öyle yani *
götü kafasından büyük olan insan sıçmığı.. la ben anlamıyorum bu sallamalardan haz mı alınıyor.. bunu kadın erkek diye ayırmak saçma, hiç mi çevrenizde görmediniz ziktiği kıza tekmeyi basan genco ? la bu neyin otuzbiridir yahu..
kısmen doğrudur. ilişkiyi başlatan bir kadındır, bitiren ise başka bir kadın.
erkeklerin daima kadınlara muhtaç canlılar olmasından mütevellit hak verilesi önerme. ilişkide güç kadındadır. çünkü kadının ruhu erkeğe on basar daha büyük bir kudrete sahiptir. tanrımız bizi yaratırken erkeği fiziksel kadını da ruhsal açıdan güçlü kılmıştır ki birbirlerini dengelesinler.

düşünün bir kere, bir anne kocası olmadan çocuklarını ve kendisini pek ala yaşatabilme gücüne sahip olabiliyor. ancak çocuklarıyla bir başına kalan bir erkek için aynı şeyi söylemek pek mümkün görülmüyor.

kadınlar olmadn eksiğiz, kötüyüz beteriz..

yok efendim hiç sallamayın, kadınsız bir hiçiz...
Doğrudur. eğer erkek bitirip kadın bitirmiyorsa ve hala seviyorsa o ilişki bitmez bitemez.