bugün

bütün ipler kadınların elindedir. erkek bir tartışmadan dolayı ilişkiyi bitirse bile ertesi sabah kızdan gelen bir günaydın mesajına tav olur. kadınlar her zaman işlerini bilirler. bir ilişkiyi kadın bitirmeden erkek bitiremez.
doğru saptamadır efendim...
türk insanlarının ilişkilerin %87,59'u için doğru bir tespittir.
her ne kadar bitirmesede başlattığı kesin.
aynen doğrudur. ancak bir kadın başlamayan bir ilişkiyi bitirip başlatabilir.
"erkeğe de karnına bir öküz oturmuşcasına sik gibi kalmak, kalır" şeklinde devam edebilir.
bir feministin soylemesi muhtemel olan hede. Bir gun boyle dusunen birini, erkegi oyle bir terk eder ki akli sasar. Ama ben bitirmeliydim, sen erkeksin bitiremezsin diye kalir. Kesinlikle adam terkeder diye bir sey de yok. Sadece bu dahil, butun genellemeler yanlistir.
türkiyede böyledir aksini söyleyende yoktur kanımca.
Doğrudur. eğer erkek bitirip kadın bitirmiyorsa ve hala seviyorsa o ilişki bitmez bitemez.
erkeklerin daima kadınlara muhtaç canlılar olmasından mütevellit hak verilesi önerme. ilişkide güç kadındadır. çünkü kadının ruhu erkeğe on basar daha büyük bir kudrete sahiptir. tanrımız bizi yaratırken erkeği fiziksel kadını da ruhsal açıdan güçlü kılmıştır ki birbirlerini dengelesinler.

düşünün bir kere, bir anne kocası olmadan çocuklarını ve kendisini pek ala yaşatabilme gücüne sahip olabiliyor. ancak çocuklarıyla bir başına kalan bir erkek için aynı şeyi söylemek pek mümkün görülmüyor.

kadınlar olmadn eksiğiz, kötüyüz beteriz..

yok efendim hiç sallamayın, kadınsız bir hiçiz...
kısmen doğrudur. ilişkiyi başlatan bir kadındır, bitiren ise başka bir kadın.
götü kafasından büyük olan insan sıçmığı.. la ben anlamıyorum bu sallamalardan haz mı alınıyor.. bunu kadın erkek diye ayırmak saçma, hiç mi çevrenizde görmediniz ziktiği kıza tekmeyi basan genco ? la bu neyin otuzbiridir yahu..
erkek bitmesini ister kadın bitirir. olay bundan ibaret. bence öyle yani *
ilişkinin başladığı gün bitmesine bir gün daha yaklaşıyor demektir. tespit doğru değildir bence. bayanların kaprisi oladabilir. %50 bence oran.
bir ilişkiyi kadın başlatır ve kadın bitirir. fakat bitiren, her zaman başlatan kadın olmayabilir.
(bkz: bütün genellemeler yanlıştır)
kadın başlatır, kadın bitirir, erkek bitirttirir belkide. duruma göre değişir madem genelleme yapıyoruz işte genelleme. *
bazen kadının biri başlatırken başka bir kadın bitirir. bunun adına erkeğin ihaneti denir özetle. *
kadın hedefe kilitlenir. bütün dizginler kadının elindedir. kadın vazgeçmedi mi erkek ne kadar istese de nefsine yenilir.
Alakasız olan önermedir. iki kişiden birisi istemiyorsa diğeri istese de istemese de bitiyor.
Aşk itirafının erkeklerden geldiğini düşündüğümüzde kadınlar ilişkiyi başlatır sözü ne kadar gerçektir tartışılır.
yav he he.
çünkü kadın verir ya da vermez.
kadın verici erkek alıcı oldugundan tüm düzen free sales e dayanır.
kadınların bütün ipleri elinde tuttuğunu sanmasından kaynaklı durumdur. yalnız bilinmesi gereken şudur ki erkek isterse o ilişkiye adım atılır ve erkek isterse o ilişkiden uzaklaşılır. ama kadın kendisinin başlattığını ve bitirdiğini sanar her zaman.

not: "kadınları mutlu edersen her zaman istediğine kavuşursun" diyen doğru demiş zamanında.
Kendini bir bok sanan, götü boklu kadının sıçtığı hikmettir. Her iki cinsinde olayı kendi taraflarına yontmaması gerekir.