bugün

entry'ler (1294)

rüyanızı kontrol etmek

zaman zaman yaptığım bir şeydir .

5 ayda 700 leş alan komando tugayı

haini dışarıda aramayın hemen 2 tane enik eksilemiş bile başlığı , şu başlıktan rahatsız olan vatansızdır net sözde vatandaştır .

instela davetiyesi

instela yazarı varsa bir adet davetiye rica edeceğim bu sözlüğü denemek istiyorum .

bana ne lan halep ten

araplara ne olduğu hiçbir zaman umrumda olmamıştır .

mhp den soğuyan ülkücüler

mhp'den soğusak da dersimli kemal'e oy vermeyiz o kadar da düşmedik .

amca kızıyla evde tek kalmak

bazı mallar medeni kanunun kabul ettiği duruma hala ensest diyor çünkü bunların beyninin olması gereken yerde fındık var fındık kadar beyinleri ile bir de yorum yapıyorlar bak aşağıda evlenmesi yasak olanlar kimlermiş .

MADDE 129.- Aşağıdaki kimseler arasında evlenme yasaktır:

1. Üstsoy ile altsoy arasında; kardeşler arasında; amca, dayı, hala ve teyze ile yeğenleri arasında,

2. Kayın hısımlığı meydana getirmiş olan evlilik sona ermiş olsa bile, eşlerden biri ile diğerinin üstsoyu veya altsoyu arasında,

3. Evlât edinen ile evlâtlığın veya bunlardan biri ile diğerinin altsoyu ve eşi arasında.

dayı kızı , amca oğlu diye bir ibare var mı yok otur oturduğun yere o zaman .

uludağ sözlük bilim felsefe ve edebiyat kulübü

2000 'e yakın okuduğum kitapla beni de ekle .

ismail saymaz ın özel mesajlarının ifşa edilmesi

adam önüne gelen asılmış oha diyorum .

şampiyonlar liginde 0 çeken ilk ve tek türk takımı

bir ara bir mevdivenler vardı ne oldu ona .

amca kızıyla evde tek kalmak

kuzenle evlenmek enseste girmez benim babam da kuzeniyle evlenmiş ne yapayım yani şimdi ? Bir hukukçu olarak da söylüyorum yasak değildir .

mustafa kemal atatürk

buradaki solcuların işine gelmese de büyük bir türkçüdür mesela onu sevmeyenler bu yönünü iyi bilir ondan sevmez . seni seviyorum büyük adam .

aya gidildi mi gidilmedi mi sorunsalı

gidildi oradaki uzaylı üsleri görüldükten sonra bir daha gidilmedi .

beşar esad

kardeşim siz bu arapları sevmiyor muydunuz bir karar verin .

solcuların güçlü bir türkiye istememesi

içlerinde bilumum vatan haini olduğu için ve bu hainleri halkların kardeşliği gibi kavramlarla hoş görmelerinden dolayı ayrıca dünya'ya gerçekçi de bakmaz bunlar olanı değil hep olması gerekeni görür o yüzden de hep kaybeder . bu hayalperestliği yüzünden sürekli seçim kaybeder ama kafası yine de basmaz türk solcusu boş kümedir azizim hiçbir zaman bir fransız , küba , çin solcusu olamamıştır olamayacaktır .

ne mutlu tüyküm diyene

pkk'lı orospu çocuğu olmaktan iyidir .

devlet silah versin halep e cihada giderim

bu yazarı beğeneceğim hiç aklıma gelmezdi ama şukunu aldın kardeş bu ümmetçi kafa için ne pkk terörü , ne kıbrıs , ne de azeri kardeşlerimiz önemlidir varsa yoksa arap yağcılığı , filistin muhabbeti . sana bir sır vereyim mi ümmetçi kardeş araplar bizi hiç sevmiyor .

çaylaklık beklemeden ekşide yazar olan suriyeli

varsa öyle biri yerini bulmuş bence .

pkk lı kürdü döven polisler

az dövmüşler iti bence .

uludağ sözlük

başlıkları engelle butonu derhal gelmelidir suriyeli başlıklarından kusacağım şimdi .

ahmet çakar

ciddi beşiktaş düşmanı olduğunu düşünüyorum sinan bey beşiktaş'ı niye savunmuyorsun operasyon mu var ?