Yok öyle bir ürün. Bir gün olsun, bildiğim,almak istediğim markayı orada bulayım.
papito, le cola, gofret *, patox.
bim in kendine has bi waffle i var markasını bilmiyorum ama. başka hiçbiyerde bulamadım onu.sadece bim de. kime sorsanız gösterir.
(bkz: le ptop)

http://twitpic.com/62lnqo
waffle bisküvileri ve marshmallowları. iki biskevinin arasına marsh.ları koyup buharda 5 dk tutacaksın aman yarebbim yeme de ye. hem ucuz hem hesaplı hem de ekonomik.*
her cuma stoklarla sınırlı olan aktüel ürünlerdir.
bu aralar manuel tansiyon aleti satılmaktadır hem de 15 lira gibi bir ücrete. bence kaçırmayınız gerekli olabiliyor, tabi kalitesini bilemiyorum ama...
pringles a rakip party cips. şuanda tatlı acılı, acı biberli ve sadeli olanları var. 2,95 fiyatı yüzleri güldürüyor. Tadı da güzelmiş.
ege mz acı ezme. geçen gün gittim bime bizim evdeki dolaptan daha az kalmıştı bimin dolabında.
okey prezervatif. tanıdık bir tek onu gördüm ürünlerde.
özellikle öğrencileri cezbeden ürünlerdir. ice tea şeftali ucuz normalinden.
bim'de satılan, hem ucuz hem de çoğu pek belli olmasa da kaliteli olan ürünlerdir. mesela dost meyveli yoğurt tüm markalara fark atar. bir zamanlar buztepe ice tea görmüştüm. o da güzeldi.
kühne soslar.***
Okey (prezervatif olanı)...
le'blebi*
yahu kesinlikle konserve dolmasıdır.
bir ikinci muhteşem ürünü ise party cipsidir.
le pizza azizim, lezziz.
bueno çikolata. fındık, fıstık, bitter, bademli olanları mevcuttur, güzeldir, iyidir, en önemlisi bir liradır.
yurt marka barbunya pilakidir. ev yapımı gibi.
(bkz: binvezir kaşar)
Pizzaları ve markasını bilemediğim waffle. Hollanda'dan ithal ediliyormuş bu waffle sözde. Böyle karamelalı ve ballı gibi bir tada sahip yemeyen arkadaşlara şiddetle öneriyorum.
(bkz: abidas)
(bkz: le mandi)
peripella ve nimet pizza kesinlikle vazgeçilemeyen bu muhteşem ürünlerden " sadece " ikisidir. kola içmek istiyorum ama yok ya almayım şimdi falan diyorsanız siz " le cola " istiyorsunuz demektir bunu kabul edin. en önemlisi de eylül başında yani bulunduğumuz şu günlerde genelde defter kalem kalem kutusu vs. nin en ucuz ve kalitelisini bulmak mümkündür. kutluyoruz bim i, Türkiye nin sana ihtiyacı var.
cupido marka kakaolu, mısır ve buğday gevreği. sütsüz kıtır kıtır daha güzel geldi nedense.