entry'ler (368)

itopya com

Bir noktada oldukça yoğun olmak üzere 4 farklı yerde ölü pikselli monitoru bana satan, yasa gereği 14 günlük iade hakkımı ilk saat itibariyle kullanmak istediğim fakat reddeden şirket. iade yolladığım monitoru garantiye yollayarak beni oyaladı. Ve iade almadı. ister kusurlu ister kusursuz olsun iade alma zorunluluklarını hatırlatttığımda lafı geveleyip insanı sinir eden şirket..

itopya com

9 Temmuz tarihinde itopya sitesi üzerinden monitor aldım. 11 Temmuzda fatura kesilerek tarafıma iletildi. 14 temmuz saat 12-13 arasında teslim aldım. test ettim ve 14.00 gibi bir noktada çok fazla olmak üzere dört farklı yerde ölü piksel gördüm. Ürünü iadeye yolladıgımda bana sebep soruldu. Yalan söyleyip "memnun kalmadım" demek yerine doğruyu söyleyeip "ölü pixel var, cayma hakkımı kullanmak istiyorum" dedim. Adamlar ürünü alıp Asus'a yollamış. Asus'ta değişime gerek yok demiş. Yahu ben yasal hakkım olan cayma hakkımı kullandım diyorum. Adamlar biz bunu satamayız artık diyor. Niye diyorum? Düzgün cevap yok.. Kısacası iade yolladığım ürünün 14 gün iade süresinin geçmesi için ellerinden geleni yaptılar. garantiye yolladılar, 25 gün oyalaldılar ve şimdi ürünü aynen tarafıma geri yolluyorlar. Şimdi size sormak isityorum. THH'Ye başvurdum. Ürünü almalı mıyım kargodan? Yoksa hiç teslim almayıp thh sonucunu mu bekleyeyim?

Anlamadığım şu. Ölü piksel var demek suç mu? Ölü pikselden dolayı neden iade almamak nedir? Ölü piksel değişim sebebi değilse neden iade almıyorsunuz? Değişim sebebiyse neden değiştirmiyorsunuz?

toroslar enerjisa rezilliği

Hatay Merkez ilçelerinden biri olan Defne’nin Gümüşgöze mahallesinde 22 saattir süren elektrik kesintisiyle doğan rezilliktir. Yapılan her talebe “Başvurunuz tamamlanmıştır” şeklinde cevap vermektedirler.

mikotin band

Dün Hatay’da denk geldiğim enteresan “rock” grubu. Bu Memleketin Rock grubu bile cayır cayır Arapça çalıyor söylüyor. Coverları sıradışı, fena değil orijinal buldum şahsımca.

Bulabildiğim tek kaynak

https://instagram.com/mikotin_band

Edit: Link

lütfü savaş

icraatleri beğenilmeyen belediye başkanıdır.

2012 yılında açılması planlanan teleferik halen tamamlanmamıştır.

Asi güzelleştirme kapsamında Antakya ilçesini güzelleştirirken diğer merkez ilçe Defne yetim şekilde beklemektedir. Merkezinden nehir geçen bir şehiri 11 yıldır yönetmesine rağmen Asi gibi bir nehirde turistik yada ulaşım amaçlı girişimler yapamamış, yapmaya çalışsada başarılı olamamıştır. Ayrıca Hatay Deniz Otobüsü projesi fiyaskoyla sonuclanmıştır.

Şehir içi ulaşım felçtir. 10 kmlik yol 45 dakika sürmektedir.

asis elektronik ve bilişim

Türkiye’de akıllı kart sistemleri üzerine uzmanlaşmış kişileri barındıran şirket. Son zamanlarda savunma sanayisinde de adını duyurmaya başlamış. Özellikle savunma sanayisinde drone geliştirmekte.

Belediyenin çözemediği ve çözmesi gereken kart sıkıntımı çözen şirket. Sağolsunlar..

kuşadası gençlik festivali 2017

iğrenç geçen festivaldir. Aşırı kalabalık ve yetersiz alan. Sabaha kadar durmadan bağrışmalar ile gözünüze gram uyku girmez. Tuvaletlerin 15 metre yanına yaklaşamazsınız vs. Gitmeyiniz.

levent duman

Vatan’ın Son Parçası Hatay’daki Uluslaştırma Politikaları isimli kitabın yazarı. Akademisyen.

Edit: "Keşke Kalsaydı" Yerel Tanıkların Gözünden Bir Antakya Tarihi isimli kitabı da yayımlanmıştır.

sergen selman buz

ilk olarak cekmiş oldugu "Vatan’ın Son Parçası Hatay’daki Uluslaştırma Politikaları"isimli kitabın kapak fotografıyla dikkatimi çeken daha sonra instagramda kendisini buldugum amator fotografcı. Sergensframe ismiyle de bilinmektedir.

kızlar neden bilgisayar oynamaz

yanlış bir düşüncedir. counter otnayan versiyonları bile vardır.

tuvalette yemek yemek

az önce bira ve çerez ile denediğim eylem. Zevkli oluyor la.

tip tip tipsizler allahsız komünistler

Daha çok komunist olmayanların siyasi bilgisi zayıf olduğundan "Tip" kelimesiyle kastedilenin fiziksel görünüş olduğunu sanmalarıyla komik duruma düşmelerini ve girilen entryleri okudukça gülmeme sebep olan cümle.

mao zedong yoldaşım

modern revizyonist troçkist kırması menşevik alaşımı yeni oportünist cephelilerin sevmediği türkü.

sözlük yazarlarının öğrenmek istedikleri diller

rusça, almanca, ispanyolca,..

evini ateiste kiraya veren ev sahibi

bizim imam olan ev sahibidir. Bir ateiste evini vermiş olup sık sık gelip bizlerle sohbet etnektedir. kendisi allah ile kul arasına kimsenin giremeyeceğini ve tercihlerimize kimsenin karışamayacağını vurgulamaktadır. kral adamdır.

kızla sevişirken sevgilinin araması

Sevişilen kıza "Aşkım telefonun nerde? Beni arıyorsun." cümlesini kurmak gerektirir. Zira insanın birini aldatması adiliktir.

neden aleviye alevimisin diye sorunca zoruna gider

Cehalette sınır tanımıyan bir herifin ortaya attığı saçmalıktır.

1.Konuşma içerisinde birden "alevi misin?" diye sorulmaz. Zira bu sunni, şii, ortodoks, katolik, musevi, budist, ya da başka birine de sorulmaz.

2. Konu eğer o ise gururla verilebilecek bir cevap vardır. "Evet Aleviyim." bu cevap "Evet Sunniyim" ya da "Evet museviyim." de olabilirdi. Her türlü cevap gururla söylenebilir.

Toplumumuz ulusal ya da evrensel sorunlara kafayı takmayıp bireysel farklılıkları tartışmaya devam ederse yeniden kutuplaşmayı bile doğurabilir... Bu yüzden az insan olun. Kimin ne olduğunu boşverin.

dünyanın en etkileyici dizi karakteri

(bkz: Barney Stinson)
(bkz: Arya Stark)
(bkz: Khaleesi)yani (bkz: Daenerys Targaryen).

olası ukrayna rusya savaşı

Kırım resmi meclisinin Rusya'dan yardım istemesi sonucu Rusya'nın 3 gün önce Kırım'a dün aldığı kararla da Ukrayna topraklarına girmesiyle olabilecek savaştır. Rusya ortalığın anasını ağlatır.

10 12 14 16 18

10 aralık 2014 16:18 i ifade etmektedir.