bugün

entry'ler (688)

system of a down

ergenliğin olmazsa olmazıdır.

yazarların ölüm hakkında düşündükleri

her şey mükemmelmiş gibi bir de sonunda ölüyoruz.

yazarların whatsapp tan gönderdikleri son mesaj

sen fenomensin tabiki cool olucan amk. (twitter fenomeni sevdiceğe çemkiriyodum)

1995 doğumlu efsane nesil

henüz bebe olan nesildir. gelmiş sözlüğe yazar olmuşlar bir de. kıyamam

kilo alma nedenleri

isteyince kilo verebildiğini ve taş gibi olabildiğini görmenin verdiği rahatlıktır. koy götüne isteyince veriyorum zaten diyip salarsiniz ve sonuç 10 günde 3 kilodur. selam o hikayedeki mal benim.

ilk defa dünya ya geleceklere tavsiyeler

beklentiyi düşük tutun. daha mutlu olursunuz

sözlük yazarlarının itirafları

hoşlandığım çocuk sevgilisinden bana aşık olduğu için ayrıldı. yuva yıkanın yuvası olmaz amına koyyim yine bana hüsran bana yine hasret ya. çocuğun bana aşık olmasına sevinemedim öyle bi bok durum. kıza hakkını helal et mi desem çocuğa yüz verdim diyelim ne biliyoruz yarın başkasına aşık olup benim kıçıma tekmeyi basmayacağı? yavşak. bok vardı o kadar yakışıklı olacak.

bütün şarkıları aynıymış gibi olan sanatçılar

cem adrian.

türbansız biriyle ciddi düşünmek

o başı açıklara orospu muamelesi yapanların hepsini türbanla boğmak istiyorum. inşallah türbanlı eşiniz olur da sizi boynuzlar amına koduklarım. ne türbanmış be.

son yolcu

melis danişmend cem adrian düeti de dinlenesidir.

oje sürdüğü halde bakire olan kız

ojeyle bakirelik arasında bağlantılı kuran adamın siki kırılsa yeridir kimse kusura bakmasın.

sözlük yazarlarının itirafları

twitterda güldüğünüz eğlendiğiniz fenomenlerin bir çoğunun paylaştığı capsleri ben yapıyorum. benden fikir alıyorlar ya da atacağı tivitin malzemesini ben veriyorum. bahsettiğim adamlar en az 50 bin takipçili, onu bunu siklemeyen cool adamlar. 3-5 kişiden bahsetmiyorum burda. bir tanesi eski sevgilim hatta.. hava atmıyorum yanlış anlaşılmasın. sanal alemde yaşıyor gibi oldum iyice onu atlatmaya çalışıyorum. telefonla internetle ilişkim varmış gibi hissetmeye başladım.

yeni başlayanlar için üniversite

bi sikim yok. çok umutlanmayın.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

nihilist. çünkü hiç, yoktan iyidir.

ben bu yazıyı üstteki yazara yazdım

üstteki yazıyı yazan yazarın zerre sikinde olmayacak yazıdır.

sözlük yazarlarının özeleştirileri

hep uçlarda yaşıyorum. ya aşırı seviyorum ya nfret ediyorum. ya aşırı özlüyorum ya da aklıma gelmiyor. ya aşırı yiyorum midem ağrıyana kadar ya da açlıktan uyuyamayacak kadar az yiyorum. dengesiz saçma sapan bir şey oldum iyice.

pek yakında

bazı yerlerde of ne uzadı amk bu film diyebilirsiniz ama kötü bi film değil yani bok atmaya gerek yok.

türk kızlarının sevişmeyi bilmediği gerçeği

hak verebileceğim tespittir. bakireliğe bu kadar önem veren bir toplumun evlatlarıyız. yazı yazmayı öğrenmek gibi bir şey bence bu. yazı yazmayı yeni öğrenmiş bir çocuk düşünün ne kadar çirkindir yazısı. harfler yamuk yumuktur kalem tutuşu bile eğretidir. ama zamanla daha iyi yazmaya başlar daha düzgün daha rahat. sevişmek de öyle bir şey. bakireliğe önem vermiş kimseyle sevişmemiş bir kızdan ne kadar iyi sevişmesini bekleyebiliriz ki??

sözlük yazarlarının tespitleri

ne zaman ayakkabılarımı çıkarsam canım peynirli doritos çekiyo. aynı kokuya sahip ikisi de sanırım.

mesaj atmayan kız sevgili

sana mesaj atmıyorsam demek ki konuştuğum başkası var demeye çalışan kız olma ihtimali yüksek.