entry'ler (682)

sözlük yazarlarının son öptüğü varlık

lifim. (duşta kullanılan)

hangi pokemona sahip olmak isterdiniz

pikaçu ya sahip olmak isterdim.
onun gibi cool bir pokemonum olsun isterdim.
bu hayvan benim olsun ama beni de sahiplensin isterdim.
bana köpek çeksin beni uyuşturucu partilerine sürüklesin kankam olarak en iyi malı kendi içsin bana bi' fırt versin isterdim.
onunla fütursuzca derin felsefi konulara girmek, kafalar karışınca da "hayat çok anlamsız abi" demek isterdim.

ben pikaçuyu isterdim sayın uuserlar.
pikaçuyu...
görsel

sözlük yazarlarının hayalindeki sevgili

fiziksel özellikler açısından bakarsak: uzun boylu, beyaz tenli, siyah saçlı, dudakları güzel, vücudu çok kaslı değil ama yapılı olan.
kişilik açısından: biraz ukala, kendini beğenen, öz güveni yüksek, zeki ama kasıntı olmayan, sevgilisine zaman ayırabilen ve ve sevdiğini değer verdiğini hissettiren bir erkek efendim.

şimdi okuyan sözlük yazarlarımız diyecek ki nah. ama zaten hayalimizdeki sevgili bu. hayali yani. olmayan.
o yüzden çok ön yargılı olmadan şe'yapalım.

mastürbasyon yapmayan narsist insan

(bkz: narsizm) (bkz: mastürbasyon)

gece gece aklıma gelince beni aylar sonra sözlüğe sürükleyen düşüncedir. kendi iç dünyamda yaptığım beyin fırtınalarından sonra bu insanın aseksüel olduğuna karar verdim.
şebnem ferah ında dediği gibi sevişmek sevmekten geliyorsa bu insan tipinin kendiyle sevişmesi gerekmektedir efendim. tabii dinine edebine terbiyesine çok düşkün bir insansa o zaman tam olarak aseksüel diyemeyiz.
bence böyle.
evet tespit yaptım uyuyorum. herkese iyi geceler.

21 inch ekrana konan 4 inch büyüklüğündeki sinek

edepsiz sinektir. ar namus kalmamış hayasız sinektir. lan şerefsiz ne işin var senin benim 21 inch ekranımın üstünde? hayır konacak başka yer mi yok? sırf sen gelme diye bütün ışıkları açtım sırf senin yüzünden bu ay elektrik faturası ağzıma tükürecek senin haberin var mı? yok tabii. sen anca ekrana kon üstünde dolaş oyunumun içine et. allah ın belası sığ sinek seni. anca boş boş gezin öyle olmadık yerlerde anca itlik serserilik et. lanet olsun sana da kapladığın 4 inch e de. şerefsiz it seni.

taytsizkral

dürüstlüğüyle beni benden alan yazar.

nick altı falan deyince ben de benim gibi 4 5 entirilik bi' sayfası var sandım. aha şimdi gördüm de şaşırdım.

daha ne istiyon lan it?!

neyse böyle açık olsun ciğerimi yesin. sevdim kendisini.

gece sözlüğe giren kızın amacı

sevişmektir. net.

yazarlarının nickinden üniversite tahmini

et dieu crea la femme: odtü felsefe. ya da gastroloji hacıt. fransızca mı bu? küfür mü etmiş? hani anlaşılmıyo' ya bunların dilinden ha onlardan bu da işte. fuları bile olabilir kalın siyah çerçeveli gözlüğüne giden.

hayatında hiç dibe vurmamış insan

henüz tam anlamıyla olgunlaşmamış insandır. çocukluğunu ya da saf mutluluk yaşadığı günleri özlemez. genelde dibe vurup bunu atlatamayan insanlardaki özgün gariplikleri anlayamaz ve yadırgar.

daha hayatı anlamamış insandır ayrıca. hiç derin mutsuzluğu yaşamadığı için mutluluğunda değerini bilmez anlamaz.

sözlük yazarlarının yapmak istediği çılgınlıklar

kalabalık bir ortamda tanıdık tanımadık insanların arasında, yürürken bir anda bağırarak şarkı söyleyip dans etmeye başlamak. klip çeker gibi insanların gıdılarını çimdirip eller kollar nereye gitmiş kime değmiş umursamadan tepinmek. çok çılgın değil mi la?

casper bilgisayar kullanan sözlük yazarları

aşırı ısınan ve o ısınmadan kendi kendine kurtulmaya çalışmak için fan ını hunharca kullanan casper bilgisayar sahibi sözlük yazarlarıdır. fan çalışmaya başlayınca yazarları korkutan bilgisayardır bu.

sözlük yazarlarının itirafları

21 yaşındayım daha hiç sevgilim olmadı anasını satıyım. anam babam okusa bunu gurur duyar ama onlara buradan seslenmek istiyorum:
lan! siz hiç genç olmadınız mı kardeşim? sizin hormonlarınız yok mu? hiç mi beğendiğiniz hoşlandığınız biri olmadı arkadaşım sizin?
bunun gurur duyacak ya da özenilecek hiç bir haltı yok maalesef şimdi birbirimizi kandırmayalım.
gün geliyor birinden harbi hoşlanıyorsun sonra şimdi nolacak lan diye elin ayağına giriyor anasını satıyım. nolacak ibne karşındaki de aynı şeyi hissediyorsa... harbi bak şimdi yazmaya çalışınca çıkmadı o kelime. çıkmak takılmak her ne haltsa işte.

geldi çattı o gün işte benim için. milletten tavsiye istiyorum şimdi mal gibi. gülüyolar bana. git diyolar.

21 yıllık makus talihimi bu sefer yenerim diye çok düşündüm ama aynı tas aynı hamam sayın uuserlar. sap geldim sap göçecem bu dünyadan.

insana da dalga dalga çökmüyor mu o yalnızlık hissi? hem de ne biçim. o biçim.

yapmayın gençler. lisede misede bulun birilerini flört edin pratik yapın biraz. sonra bir bok olmuyor çünkü afedersiniz!

sabah demlediği çayı öğlen bayat diye döken kamil

kamil olduğunun farkında olmadan, çayın o 4 5 saat sonra değişen tadını sevmeyen insandır. misal ben.
bırak 5 6 saati 2 saate kalmadan çayı içmezsem bi' daha içemiyorum. o çayın ilk demlenmiş güzel kaliteli tadı kokusu kalmıyorda yerine daha kalitesiz bir tad bırakıyor gibi sanki.

hee diyosaan ki kardeşim zaten çay dediğin o senin sevmediğin tada eriştikten sonra ortaya çıkan şeydir, saygı duyarım fakat o çayı içmem arkadaş. sevmiyom eski çayı ben.

sözlük yazarlarının ilkokul karakterleri

çok bilmiş gözlüklü çocuk. (bi' bok bilmeyen çok bilmiş gözlüklü çocuk)

youtube da oluşan tartışma ortamı

karmaşıktır. şu şahıs sizin yorumunuza cevap verdi yazan yere tıkladığınızda cevabın ne olduğunu görürsünüz ve o sayfaya direk giden bir link olmadığı için sayfayı açıp tek tek yorumu aramaya başlarsınız. konu din ya da siyaset üzerineyse zaten zaman aşımı durumundan kim galip çıkıp da son yorumu yazarsa okuyanlar o kişinin tartışmanın galibi olduğunu düşünür.

bir de ancak inbox a tıkladığınızda görebilirsiniz yorum yapılıp yapılmadığını. aksi takdirde haberiniz olmuyor.
eğer herhangi bir videoya zamanında yorum yaptıysanız inbox ınıza bakmanızı tavsiye ederim birileri sizi gömmüş olabilir.

youtube un bu konuda geri kaldığını düşünmekteyim sayın sözlük yazarları. yoruma tıkladığımda hem benim hem karşıdakinin yazdıkları görünebilmeli. böyle çok sıkıntılı oluyor.

ygs ye hazırlanan sözlük yazarı

20 gün kaldı diye yaymaması gereken aksine daha çok çalışması gereken yazarlardır. ne olursa o son 20 günde olur.

rahat olun; ayrıca o sınav zekaya değil çalışmaya dayanan bir sınavdır. aynı yoldan 3 kere geçmiş biri olarak bunu na buraya yazarım.

kendine güvenen için beklediğinden daha iyi geçecek sınavdır. kaderi lys belirleyecektir.

dershaneye gitmeden sınav kazanmak

şahsım tarafından denenip başarılmış olay.
ancak 3. kere sınava girmek suretiyle başarılmıştır. başka bir bölümde okurken karar verip bölüm değiştirme düşüncesine girince 6 aylık süreçte sonuca ulaşılmıştır.

beraberinde gerçekten iyi bir puan ve bir daha düzelmeyecek bir psikoloji getirerek.

0 532 318 41 51

bayan yazar numarası değildir (yine). şimdi başka bir başlığa tıklayıp dağılabiliriz.

karşı cinsle göz göze gelmek

daha açık olmak gerekirse her karşı cinsle göz göze gelme durumudur.

eğer benim gibi çok büyük olmayan bir fakültede okunuyorsa başa belalar açabilir.

sevgilisiyle yürüyen bir karşı cins görürsünüz göz göze gelirsiniz sulanmış olursunuz.
gözünüz bir yere dalmıştır tam o anda karşıdan biri gelir göz göze gelirsiniz kesmiş olursunuz.
kantinde bir arkadaşınızı arıyorsunuzdur karşı cins(ler)le göz göze gelirsiniz aranıyor olursunuz.
arkadaşlarla sohbet ederken laf arasında etrafa bakarsınız karşı cinsle göz göze gelirsiniz yavşamış olursunuz.

tabii bir süre sonra bunları aynı kişilerle artarak yaşadığınızı fark edersiniz. sonra bir karar alıp hep yere bakmaya başlarsınız kafanızı kaldırdığınız anda sizi hazır bekleyen bir karşı cins mutlaka vardır.

velhasıl kurtuluş yoktur bundan efendim.

ağlayan erkek iticiliği

erkekten erkeğe değişen durumdur. örneğin şöyle bir ağlama ise evet iticidir.görsel
fakat böyle bir ağlama ise insanın sarılası bile gelir buna.görsel