bugün

Toplumun dikkatini çekmeye çalışan, çocukluğunda dalga geçilmiş, ezilmiş kişilerin söylemidir. Bu şekilde farklı olabileceklerini düşünürler, oysa taksim meydanında kıçlarını açarak daha etkili bir biçimde dikkat çekmeleri muhtemeldir.

(bkz: Ben taksim meydanında kıçımı açamıyorum)

edit:Fikrimce bu sözlükte cem yılmaz tarafından tecavüze uğrayan onlarca insan var. Bütün bu insanlar cem yılmaz'a karşı büyük bir nefret beslemiş, ve intikamlarını sakuragikun'u eksileyerek almaya çalışmışlardır. "yapmayacaktın bunu cem yılmaz, parmaklamayacaktın beni o ağacın altında" klasik cümleleri olmuştur.
(bkz: gıdıklansa gülmeyen tipler)
decode edemiyordur.
ilkokul ve ortaokul dönemlerinde hocasının, ailesine, ''çocuğunuz çok çalışıyor ama gerizekalı'' dediğine kulak misafiri olmuş çocuğun muhtemel cümlesi.
(bkz: yüksek bi ihtimal) *
kendini farklı göstermek için muhalefet olan kişinin söylemidir. cem yılmaz türkiye'deki en iyi komedyendir ve onlarca esprisi vardır. hepsine gülünmese bile birinden birine mutlaka gülünür. gülemeyen de bir sorun vardır.
(bkz: cem yılmaz ın espirilerini zeka kübü sananlar)
evet ince espiri yapıyor ama sık sık ince espiri yapmadığı da aşikâr... espirileri çözülecek kadar derin değildir. keza o kadar derin olsa zaten gülünmezdi... (bkz: stanley kubrick)

ayrıca sinemada şahit oldum, adam kolunu kaldırsa kendini kasa kasa gülen bir güruh vardı önümüzde... anladık para verdin gülmek için ama o kadar da değil yahu... evet adamın tipi de komik, ama bu kadar kasılmaz ki...
türkce bilmeyen trt 6 izleyen kisidir.
sağır kişi söylemidir.
(bkz: yokum diyor)
decoder eskıdır.
proteini az verilmiş velet söylemidir.
eeeheee baba ben bu filmden küfür öğrendim eheeeheee. (bkz: cem yılmaz).
bir sonun başlangıcını sezen kimsenin sözleridir . Onu da tükettik sayılır,
gercekten o kadar çok gülmüyoruz artık
Azınlık olan topluluğun kurduğu cümlelerden olsa gerek.

Bu cümleyi kuran insan ya *odundur ve mizahtan anlamıyordur, ya da toplumda çok beğeni görmüş bir şeyi eleştirerek prim yapmaya çalışan ve "Ben farklıyım. Ehe ehe." imajı çizmeye çalışan birisidir diye düşünmekteyim.
bok atarak kaizma yapılamadığının farkına hala varamamış insan serzenişi. bilmiyoruz sanki herkes yattıktan sonra bilgisayarında gizli gizli izleyip koptuğunu!
(bkz: işte ben buna gülüyorum)
kendisine "acaba bu durumun cem yilmaz'in hic de sikinde olmadigini biliyor musun?" denilmesi gereken kisi.
(bkz: o kadar entelim ki)
kendiniz zorlasın bakalım nereye kadar gülmeyecek denilesi insandır...cem yılmaz itici olabilir ama adam kopartıyor...türkiye şartlarında daha iyisi şimdiye kadar görülmemiştir...*
kendiniz zorlasın bakalım nereye kadar gülmeyecek denilesi insandır...cem yılmaz itici olabilir ama adam kopartıyor...türkiye şartlarında daha iyisi şimdiye kadar görülmemiştir...*
herkesin mizah anlayışı farklıdır. kimi en basit şeylere bile katıla katıla gülerken kimisi de farklı tepkiler verebilir. bu yüzden kimse kimseyi yargılayamaz.. Cem Yılmaz işinde usta olabilir ama herkes onu sevecek ve esprilerine gülecek diye bir şey yoktur.
karşısındaki şaşırıp tepki verirse, sana ne arkadaş ister gülerim ister gülmem tarzında açıklamayla çok bilmişi başınızdan defedebilirsiniz.
birçokları tarafından sürekli olarak yargılanan insan söylemidir. çnükü bu birçokları cem yılmaz'ı stand up dininin kutsal tanrısı olarak görmektedir. bu kutsal inanışın değiştirilmesi teklif bile edilemez maddeleri bile vardır:

- cem yılmaz'ın espirileri incedir. anlamak zeka ister. anlamayanın zekası düşüktür.
- cem yılmaz'a gülmeyenler mutlaka recep ivedik izleyen ve ona gülen tiplerdir. oysa osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoktur.
- cem yılmaz'a gülmeyenin en yakın sağlık kuruluşuna götürülmesi gerekmektedir.
- cem yılmaz "a" dese komiktir. aksi düşünülemez.

sonuç olarak daha çok cem yılmaz'ı kutsal bir varlık haline getirip kendisine laf söylettirmeyen kişilere gülen insanların söylemidir.

edit: maddeler gerçekle hiçbir alakası olmayan, tamamen götümün naçizane emeğiyle üretilmiş olan ürünlerdir.
kulak burun boğaz bölümüne acilen muayene olmak için gidip kulağını acilen muayene ettirmesi gereken kişidir.
çakma marjinallerin en bilindik deyişi.
(bkz: daha önce hiç güldün mü)