bugün

entry'ler (859)

sözlük yazarlarının itirafları

Yıllar sonra yine elizabeth e döndük iyi mi .

dikey geçiş sınavı

iletişim fakültelerini geçiş için sözel de kaç net yapmayı gerektirdiğini düşündüren sınav.

trt nin tırt bir kanal olduğu gerçeği

cemaatin elinde bulunan,cemaat ne derse onun yayınlandığı hükümet ve cemaat'in yalakası olduğu gerçeğiyle birlikte dogru önermedir.

golden retriever

çok sevimli, çocukların gelişiminde kullanılan köpek türü.

birinde olsa da alsak çok ihtiyacım var kendisine.

sigara

oldukça zararlı mutluluk çubuğu.Fakat bıraktım sayılır eger tamamen bırakırsam ucunda bir otomobil yatıyor çok pis iddiaya girdim.

yine başaramadım ucunda araba olsa dahi :)

beyaz sütyen

(bkz: beyaz sutyen)

hayko cepkin

22 haziran'da Antalya russianfest'te konser verecek zat-ı muhterem.

türkiye nin en boktan kampüsü

niğde üniversitesi kampüsüdür üstüne tanımam. *

sözlük yazarlarının öğrenim gördüğü üniversiteler

niğde üniversitesi

sözlük yazarlarının itirafları

üç aydır hiç sevmediğim hatta nefret ettiğim bir insan tipi var hayatımda sanırım mecburıyetten tahammül ediyorum en azından tahammül sebeblerim var yoksa şimdiye çoktan uğurlamıştım hanımefendiyi.

gitme

çok zordur gitme demek eğer giden bir o kadar değersiz ise gideceğini bile bile gitme demek daha zordur.en yakın zamanda bu sözü duydum hatta ''ayağının altını öpeyim gitme'' olarak cıktı agzından hala aklıma geldıkçe üzülürüm ama olamayacak bir şeyi de zorlamamak lazım.

gitme bazen anlamsız bir söz haline gelebiliyor.

sildenatif

(bkz: sildenafil)

günü en iyi anlatan şarkı

onur akın-gaybana geceler

az önce eski sevgilinin arayıp dinletmesiyle günün tek şarkılık özeti olmuştur.

oktoberfest 2011 antalya

kesinlikle kaçırılmaması gereken festival çok eğlenceli oluyor.bu sene okuldan dolayı gidemeyeceğimi düşünüyordum tarihler acıklandıktan sonra farkettim ki gidebilirmişim.

en saçma ateist söylemi

geçen gün arkadaşla şakalaşıyorduk yumruğu bir çaktı allah'ım şaştı yemin olsun.

şaka gibi ama adamın ağzından aynen bu cümleler döküldü.

niğde üniversitesi

tercih sonuçları açıklandıktan sonra gidip gitmeme konusunda kararsız kaldığım üniversite.

(bkz: radyo ve televizyon teknolojisi)

lys 2011 tercihinde yerleşen sözlük yazarları

niğde üniversitesi-radyo ve televizyon teknolojisi

sanırım ben sıçtım bakalım artık belki gitmeyebilirim.

19 ağustos 2011 yerleştirme sonuçları

izmir ege üniversitesi'ne tav olacağım sonuçlar olacaktır.fazlada bir şey istemiyorum lan eczane hizmetleri iki yıllık hadi hayırlısı bakalım. *

malaga cf

(bkz: araplar sağolsun)

öksürmekten korkmak

eğer ameliyatlıysanız yaralarınızın acısından ve dikişlerinizin patlamasından tırstıgınız için çekindiğiniz durumdur.