bugün

entry'ler (738)

sozlukteki kizlardan biri

vaktiyle çok önemli bir konuda bana ilham kaynağı olmuş, düşüncelerime yön vermiş, teşekkür etme fırsatı bulamadığım yazar.

hot or not

Abaza iken kullanılması için 'nefes alsın yeter' modu olması gereken uygulama. Zira parmağımda kalp izi çıktı.

askerlik

komutanların egolarını tatmin etmek için kullandıkları şey.

gökhan namlı

Oy karagözlüm adlı şarkının yorumu, kendisinden özellikle dinlenmesi gereken şarkıcı/türkücü.

atatürk ün tek başına ülkeyi kurtarması

Atatürk tek başına ülkeyi kurtarmamıştır, vatanını seven insanlara en umutsuz anlarında cesaret verip yol göstermiş ve onlarla 'birlikte' bu ülkeyi kurtarmıştır.

Siktir git şimdi.

mersin

Radyo kanallarının yayın yönetmeni, dj, sunucu vs. Kim varsa ibrahim Tatlıses tarafından sikilmiş olduğuna artık emin olduğum şehir. Hemen her kanalı arabesk içerikli ve her kanalda şarkı başına 4 adet ibrahim Tatlıses şarkısı düşüyor amına koyim.

recep tayyip erdoğan

(bkz: sen domalan sın büyük düşün)

tek kelime ile recep tayyip erdoğan

(bkz: Büf)

rte ye diktatör deyip atatürk e tapan cehapeli

Hırsız götü yalamayı sevmiyordur.

sözlük yazarlarının şu an yemek istediği şeyler

(bkz: Beyti sarma)

mersin

En Tuhaf şehir. insanları çok şaşırtıcı.

Ayrıca gidipte hiç kız tanıdığım olmayan tek şehir.

sözlükspot

Son zamanlarda yeni bir bug'ın peydah olduğu site. Şöyle ki, Burada açılan bir sözlükte başlık açılıp, açılan başlık sözlükspot bünyesinde istenen herhangi bir sözlüğün sol frame'inde gösterilebilmekte. Bu da sözlüklerin, birbirlerinin sol frame'inde kendi Sözlüklerinin reklamlarını yapmasına sebep olmakta. Fakat nasıl yapılıyor bilmiyorum tabi, bilen varsa inbox'a memnuniyetle beklerim, zira çok merak ettim nasıl yapıldığını.

muharrem ince

Orgazm sigarası yaktıran adam.

yusuf güney

Kliplerini yazan, yöneten, yapan,katkıda bulunan kim varsa tamamen değiştirmesi gereken şarkıcı, çünkü çok kötü klipler çıkıyor ortaya.bunun haricinde çokğ güzel şarkıları mevcuttur, tavsiye edilir.

emre yaşar

Çakma inci sözlük sayfası açıp inci sözlükteki yazarların yazdıklarını, ürettikleri espirileri sayfasında kendisi yazmış çizmiş gibi paylaşıp Popülarite sahibi olan, inci sözlük yazarlarına artistlik yapıp "sizin çapınız sayfamı kapatmaya yetmez" minvalinde sözler sarfeden fakat yakın zamanda sayfası kapanınca serkan inci ve umut kullar'ı emek hırsızlığı ile suçlayan(!) ergen reyizi.

atanamayan öğretmenin kpss kursunda çalışması

Müstehaktır. Beter olsunlar aç gözlüler.

okulda ad ve soyadı acaip olan arkadaşlar

Çok zorluk çeken, ismi telaffuz edilemeyen arkadaşlardır.

Bunlardan bir diğeri de benim. Hacı hadi adın abes, soyadın niye abes lan? Anlamını hala bilmiyorum soyadımın arkadaş, sadece türkçe olmadığna eminim, o kadar. Ha ismim manalı fakat isim olarak 500 kişiden bile az insanda var. Böyle adaletin amk...

yaran inci sözlük swf leri

http://inciswf.com/yaoç.swf

edit: linkteki o harfinden sonraki boşluğu silin.

tayyip erdoğan ın bokun zararlarından bahsetmesi

Bazıları ise bu açıklama yapılana kadar bok yemeye devam etmeye yemin etmiştir.

aşk

En pis insanı olgu, duygu ya da işte her ne deniyorsa... Insanın içini kemirir, mahveder. Ayrıca aşk lükstür. Parası olmayan, tipsiz olan biri aşık olmamalıdır. Aşık olmak güzel ve zengin erkekle kadınlar içindir.

Kendim için ise, keşke başıma gelmese, keşke maruz kalmasam diye düşündüğüm, üzüldüğüm bir şey. Hayır seviyorum, elimde de değil, zaten seçebiliyor olsam daha uygun birini seçeceğim veya kimseyi seçmeyeceğim. Ama seçemiyor insan işte. Aşık olduğum her insanda da her seferinde hayal kırıklığı sonucunu alıyorum. Madem olmuyorsa niye aşık oluyorum, Niye kendime hakim olup aşık olmamı engelleyemiyorum, hiç bilmiyorum. Olmuyor işte, istemiyor o insan beni biliyorum, zaten olmayacağı da belli, hissetme işte şu duyguyu. Ama işte hissediyorum maalesef. Bıktım bu duygudan. Keşke hiç bana uğramasa...