bugün

sözlük yazarlarının zengin kişilere yazdıkları yazılardır. sitem doludur genelde.
aczık bize de lan.

edit : cool adam was here.
(bkz: cool adam)
zenginin malı züğürtün cenesini yorarmış aforizmasından haberi olmayan yazarımsı kişilerin boş başlıklarıdır.

önemli not; zengin felan değilim. cenemi yormayım boşuna sadece.
(bkz: yaşar usta)
(bkz: zenginlerin huzurunu kaçırmak)

(bkz: zenginlerin evlerini bombalamak)
kodoman olmak iyi diye duydum, gerçekten iyi mi? hepinizin dayısı var mı?
para bok tabi..
(bkz: ben bu yazıyı cool adama yazdım)
(bkz: bizde para çok gibi)
(bkz: ben bu yazıyı kendime yazdım)

not: bu konuyla ilgili yazılarımı verdiğim bkz.den takip edebilirsiniz. kroyum ama para bende laaaa. *
- ölümde var, paranızı yiyin *
-götümden petrol çıktı yaşasın artık zenginim.
+amerika s*ker götünü yakında demedi deme
(bkz: olm ben fakirim ama gönlüm zengin)
(bkz: bu da mı gol değil be)
nedir bu açgözlülüğünüz.
mühendis adayı kız var mı buralarda?
Varsa beri gelsin diyeceklerim var.
çenemizi gerçekten si... tiniz ulan.
anladık züğürdüz, bari çenemizi yormayın.
fakirlerin ıstırabı, her şeyden çok, sizin sığlığından kaynaklanıyor.

(murat menteş'in bir yazısındandı sanırım)
sevgili zenginler, ünlüler ve özenilecek türden hayat sürenler. merhaba. ben sizden artanlarla yaşayan biriyim. yemek istemediğiniz hormonlu, kanserojen yiyecekleri yerim, içmediğiniz mikroplu suları içerim. uzak durmanız gereken sağlıksız , sentetik kazakları giyerim. .. sevişmek istemediğiniz insanlarla sevişirim. hatta size aşık olan ama sizin hoşlanmadığınız insanlarla evlenirim. benimle öpüşürken sizi hayal etmelerine bile göz yumarım. yanlış anlamayın, şikayetçi değilim. gerçekten sevebilirim o insanları, o yiyecekleri, içecekleri. sadece yoruldum. birazcıkta sıkıldım. görevimi yapamaz oldum. izninizle ayrılmak istiyorum. merak etmeyim sizin için iki oğlan büyüttüm. yokluğumu hissettirmeyecekler. ufak olan daha şimdiden tatsız tuzsuz domateslere bayılıyor kereta. gözlerinizden öperim.
bazı filmlerde zenginler paraları heryere saçılıyolar sonra toplarken koltuğun altına kaçan yüzlükleri görüyorum acaba onları kim alıyodur lan onu düşünmekten filme odaklanamıyorum.
Orada havalar nasil?
Sevgili zenginler, kendi çabalarınızla zengin olduysanız eğer, helal olsundur sizlere. Velev ki ana baba parasıyla zenginlik havası içindeyseniz pisliksiniz sizler. ***
muhtemelen zenginlerin okuması için yazılan yazılardır. örneğin şöyle başlayabilir;
zühürtlerin çenesini niçin yoruyorsunuz.