bugün

entry'ler (406)

sözlük yazarlarının itirafları

hayatım çok garip bir hızla değişiyor. durduramıyorum. zaten durdurmak da istemiyorum. üç ay önce bir sene önce iki sene önce nelerle uğraşıyordum şimdi neler yapıyorum. insan her geçen gün büyüdüğünü anlıyor. evet o kadar büyüdüm ki kendi ayaklarım üzerinde durabiliyorum. evet o kadar büyüdüm ki tahmin edemeyeceğim kadar özgürüm. ve çok mutluyum her şeyden öte. huzurluyum. yanımda kardeşten öte dediğim iki insan var. hayatımın her anını paylaştığım. mutlulukta üzüntüde. o kadar iyi insanlara denk geldim ki onlardan önce geçen yılları boş sayıyorum. hayatım tahmin edemeyeceğim kadar sorunsuz. tek problemim diş ağrım yarın ona da bir çare bulacağım zaten. çok mutlu olduğum bir işim var. ailem var. aygül ve tuğçe var. he bir de başka biri daha var. bana fenerbahçe şalı alan. ama o mite girecek öyle küçük bir sorunumuz var. insanlar şaşırıyor. hastaydı bu kız nasıl böyle şeyler yapabiliyor diyorlar. yenilmemeyi öğrendim ben. her düşüşümde daha güçlü kalkmayı. bana bunları öğretenlere de teşekkürler. hayatımdan onca yıl çalmanıza rağmen. ama ben yenilmeyeceğim. hiçbir zorlukta. çünkü aygül var tuğçe var ailem var.

hayat bu deyil

Yine çaylak olup ağlayarak yanıma gelen yazar. Oglum yapmayın şunu çaylak derdi çekilmiyor sonra.

hayat bu deyil

insanın hayatında gerçekten olmaması gereken insanlardan birisidir kendisi.
Bunun en çarpıcı örneğini vereceğim şimdi.

Efendim kendisi şişman kıllı huysuz saçma salak insanlardan biri olduğu için genellikle çok kısmeti çıkmaz. Benim ise güler yüzlülüğüm tatlılığım güzelliğim sayesinde peşimde ne beyler sıralanır. gel gelelim bu iğrenç pislik fesat arkadaşımız hepsini engellemeye kalkıyor en eften püften sebeplerle.

az önce hesapladım en az 1338293830 beyime engel olmuş kendisi.

o benim arkadaşım olmaz.
bu çok yakıışıklı istemem.
silimcinim beni bırakma yalnız kalıyorum ühühüühü.
bu çocuk sevgilisinden yeni ayrıldı güven olmaz.
o aslında bana aşık.

gibi gibi nedenlerle beni yalnızlğın girdaplarına sürüklemiştir. kendisinden ne kadar nefret ettiğimi huzurunda bildirmek istedim. hayat bu deyil sana söylemek istediğim son bi sözüm var abv.

hayat bu deyil

patenti bana ait olan bi sözü gelmiş buralarda ifşa etmiş yazardır.

senden iyreniyorum.

sigara içerken anneye yakalanmak

sonuna kadar inkar politikasıyla annenin geri püskürtülmesi gerekir.

ben bu yazıyı sana yazdım

oturduğun kalbim kalkar mısın canım?

hayat bu deyil

bana selam çakmış kalbimi çalmış yazardır.
selamın alındı kaarşim.

yazarların lisedeki ilk günü

böyle liseyi mikiyim. tam bu moddaydım.

ygs ye hazırlanırken aşık olmak

çok zor bi durumdur. başıma gelen hadisedir. gram ders çalıştırmaz. mesajlaşma buluşma kavga trip. ooo yanmıştım.

devrim ve evrim in ingilizce ile şaşırtan ilişkisi

(bkz: canım muhteşem tespit tebrikler)

hayatında hiç gta oynamamış insan

hep bir yanı eksik kalacaktır.

Uzun zamandır ilk defa rüyamda gördüm seni. Ikimizde pişmandik hayatımıza aldığımız kişilerden ve birbirimizi özlemiştik. Sahi ozledin mi? Ben çok özlemişim meğer. Sesini kokunu seni. Neyse umarım hiçbir pismanligin yoktur ve cok mutlusundur. Hak etmemene ragmen mutlu ol.

dünyanın en cool şehir ismi

tartışmasız bayburt.

nasıl bi ah ettin? nasıl bi beddua bu? sensizlikle zor başa çıktım zaten bi de ahların kaldı.

jelibonlu menemen

şu son iki ayda başımıza gelmeyen kalmadı bu yazar kardeşle. kafede garson mu kesmedik o garsonlar için fal mı baktırmadık neler neler. hatta en son kafede kavgaya sebep olup kafe sahibinin ölesiye dayak yemesine bile yol açtık. hatta o garsonlardan birinin kovulmasına bile sebep olduk. buradan yetkililere sesleniyorum. bizi bu yazar kardeşle yalnız bırakmayın. görüldüğü gibi yapamayacağımız şey yok. yine de candan ötedir. kardeşlerin kralıdır. ölürüm sana.

üniversitelerin itiraf sayfaları

üniversiteli görünen liseli tayfadır. bi basın gidin mk.

başı açık kız kardeşi olan abinin şerefi

olmayan şereftir. sen nasıl abisin mk. kınıyorum seni. kardeşin perdesiz ev gibi dolaşıyor ortalarda gururun yok mu oğlum senin.
(bkz: ironi)
ayrıca böyle başlığın da mk.

yandaki bayanın popom rahatsız etmiyor dimi demesi

yo yoooo gelsene sen biraz bu tarafa cevabının alınması muhtemeldir.

sözlük yazarlarının itirafları

dostlarım mutsuzken kendi mutluluğumdan utanıyorum mk.

insanın büyüdüğünü anladığı an

aldığı her yenilgiden sonra ayağa tekrar kalktığı andır.