bugün

genelinde küfür yer alacak olan cümle bütünüdür.

bir nevi kum torbası.
zeki bir adamsın lakin keşke biraz da ülkeni sevebilseydin. sinsice planların gayet iyi işliyor, yavaş ve hissettirmeden. dağıttığın at gözlükleri için de teşekkürler. artık herkes net görüyor ve aklı karışmıyor.
KEŞKE HiÇ HAPiSTEN Çıkmasaymışsın.
Eğer o paşaya seviyesiz gibi bir yakıştırma yapma cesaretini gösterebiliyor ve onun bir yalancı olduğunu düşünüyorsan, yarın git ve hakkarinin o bölgelerinden birinde iftar yapta sana adam diyelim.
Başarılı olan sporcuların yanında olmak kolay, ya diğerleri?

nerede sözde adalet'in partisi?
Cem adrianın şarkısını hatırlatır. (bkz: ben bu şarkıyı sana yazdım)
Davos'a mı yerleşsek? Oraya gelmem demiştin.
kalkınmanıza diyeceğim yok ama adaletinizin ta muğaaa koy...
bizi allah'ımıza götüren resulullah'ın nurlu izinden asla ayrılmıyoruz. o'nun dışında herhangi bir şahsın veya mefkurenin takipçisi de değiliz...

bunu böylece bilin.
pis kaka.
Sen peygamber değilsin ve insanlar sana inanmak zorunda değil. Seni ve partini sevmeyenler de dinsiz değil.
gazetelerin arkasına reklam vermeyi keser misin? en güzel bölümleri berbat ediyorsun, başka sayfalar da var.
olum bak git.
tek erdemin cehaletin.
SEN ÇILDIRSAN DA, ÇIRPINSAN DA, MiTiNGLERDE MiLYONLAR TOPLAMAK iÇiN EMiRLER YAĞDIRSAN DA, %50 Yi ZOR TUTTUĞUNU iDDiA ETSEN DE, HALA BiZi ANLAYAMASAN DA, EMiRLER YAĞDIRSAN DA, iNSANLARI BiRBiRiNE KIRDIRMAYA ÇALIŞSAN DA, ÇABALARIN BOŞUNA. ŞUNU UNUTMA Ki SONUNDA iYiLER MUTLAKA KAZANIR BAŞBAKAN....
bence seve seve geri adım atmalıydın be gülüm. öbür türlüsü zoruna gidiyor çünkü besbelli...
ekinler dize kadar
rte gel bize kadar
sana gemicik verecem
na burdan size kadar.
başbakanım sen bu sana küfreden, taraflıca eleştiren, eleştirinin tozunu kaçıran, iftira eden yani sana diktatör yakıştırması yapan ve senden nefret edenlere aldırma. senin arkanda dağ gibi duran, seven sana hergün dua eden halkın, halkın içinden de gençliğin var.
andimizi neden kaldirdin? hala anlamadim.
sen koca bir çılgınsın.
evde zor tuttuğun milyonlar haram olsun!
canım, sevgilimle aramda mesafeler var onuda kapatır mısın?
uykum geldi, gözlerim kapanıyor. bari buna karışmasaydin ulan deyyus.
Bütün kanalları kapat sadece flash tv açık kalsın. Kesin çözüm.
gece üstümü çok açıyorum, üşüyorum. kapatırsın di mi yaaaa * * :)