bugün

nedenini belki de ben bile bilmiyorum ama seni seviyorum uzun adam.
para ver reis.
ölüm var. evladına da ölüm var. sonrasında da hesap var kıyamet var.
naber ya?
efendim! nasıl olsa her girdiğiniz seçimi kazanıyorsunuz. neden krallığınızı ilan etmiyorsunuz?
daha karpuz kesecektik.
Git artık amk.git la sevilmiyorsun istenmiyorsun elimizden gelse meydanda işkence yapa yapa öldürülmek isteniyorsun kalıbından utan da git.
Bazen nefret ediyorum senden bazen çok seviyorum. Ne acayip değil mi ?
Parası neyse bütün ülke toplaşıp verelim ama hacı nolur git artık.
Aynaya bakıp üzülüyor musun ben neden böyleyim diye.
gülümseyerek okurken boyuna +ladığım aydın kardeşlerimin konusudur. *
paradan başka aklında ne var, fikirlerin ve gelecekte türkiye aleyhinde yapacakların ve kendine getirileri neler ?
''hep kendi bildiğine doğru dersin'' sayın başbakan.
ne insanlıktan ne insandan nasibini alamamışsın. ama bu senin vakti gelince babayı almayacağın anlamına da gelmiyor.
öldürdün. çaldın. yalan söyledin. inandılar. hem de dini kullanarak hipnotize ettiğin koyunların senin savunduğun dinle uzaktan yakından ilgin olmamana rağmen inandılar.
her gün yeni bir fiyaskon gün yüzüne çıkıyor. ve sen köşeye sıkışmışcasına konuşuyor yasaklamaya üste çıkmaya çalışıyorsun.

git artık. git. bari senin yüzünden ölen insanların ruhları huzur bulsun.
git artık ülkenin içine sıçtın. daha ne yapıcaksın? bizi de mi pazarlıcaksın çıkarların uğruna.

kim bokunu ortaya çıkarsa yasaklıyorsun.
amına koduğum kayıtlar sana ait senin adamlarına(!) senin piçlerin sensin ortadan kaldırmaya çalışıyorsun.

senin göt kıllarından il başkanı da gezi parkını canlandırdık diye sahnemizi yasakladı.

ama bugün ne oldu biliyor musun sabah gidip çocuklara doğaçlama oynadık eğlendik güldük öğrettik.
bir grup üniversite öğrencisi gezi parkından uyarlanmış eylem sloganlarıyla kortej yaptı. tiyatro gününü gönlümüzce kutladık.

ve şimdi de provadayım. orta çağda kilisenin halka yaptığı haksızlığı anlatan bir oynun provasında.

sen hala gelecekten kaçabileceğini mi düşünüyorsun?
gece üstümü çok açıyorum, üşüyorum. kapatırsın di mi yaaaa * * :)
Bütün kanalları kapat sadece flash tv açık kalsın. Kesin çözüm.
uykum geldi, gözlerim kapanıyor. bari buna karışmasaydin ulan deyyus.
canım, sevgilimle aramda mesafeler var onuda kapatır mısın?
evde zor tuttuğun milyonlar haram olsun!
sen koca bir çılgınsın.
andimizi neden kaldirdin? hala anlamadim.
başbakanım sen bu sana küfreden, taraflıca eleştiren, eleştirinin tozunu kaçıran, iftira eden yani sana diktatör yakıştırması yapan ve senden nefret edenlere aldırma. senin arkanda dağ gibi duran, seven sana hergün dua eden halkın, halkın içinden de gençliğin var.
ekinler dize kadar
rte gel bize kadar
sana gemicik verecem
na burdan size kadar.
bence seve seve geri adım atmalıydın be gülüm. öbür türlüsü zoruna gidiyor çünkü besbelli...
SEN ÇILDIRSAN DA, ÇIRPINSAN DA, MiTiNGLERDE MiLYONLAR TOPLAMAK iÇiN EMiRLER YAĞDIRSAN DA, %50 Yi ZOR TUTTUĞUNU iDDiA ETSEN DE, HALA BiZi ANLAYAMASAN DA, EMiRLER YAĞDIRSAN DA, iNSANLARI BiRBiRiNE KIRDIRMAYA ÇALIŞSAN DA, ÇABALARIN BOŞUNA. ŞUNU UNUTMA Ki SONUNDA iYiLER MUTLAKA KAZANIR BAŞBAKAN....
tek erdemin cehaletin.