bugün

entry'ler (195)

ankara soğuğu

üst üste atlet+tişört+kazak+baba hırkası+mont giydirir. giydirmiştir.

kocasının onu aldatmadığını zanneden kadın

Türk değildir bence.

sözlük yazarlarının itirafları

2 sene olacak kasımın 30unda babam öleli. Bütün sevdiklerimi kasım ayında kaybettim lan ben. Daha bir hafta önce bir arkadaşımı daha kaybettim. Tiksiniyorum bu aydan.

gecenin şarkısı

Ahmet Kaya-Yakarım Geceleri. Heyt be

roaccutane

Dudak kuruluğuna uzun süreli tek çözüm blistex medplus üstü hametan imiş. Yakın bir arkadaşım kullanıyor iki aydır. Dudaklarında sıfır hasar çocuğun. Hı parlak parlak dudaklarla geziyor o ayrı.

akp nin sona yaklaştığı gerçeği

Oyları kimin verdiği değil kimin saydığı önemlidir sözünü hatırlatan durum. Ne yazık ki.

sözlük yazarlarının hastalıkları

Morfea diye bir sey. Bir cilt hastaligi. Karnimda kucuk bir bolgede derim morardi, kalinlasti, sertlesti falan. Kilcal damarlari da gorebiliyorum. Oyle ilginc bir sey. Ailecek saskiniz.

ramazan ayında elinde birayla gezen izmirli kız

Yahu kime ne dedirtir. Kime ne, sana ne dayı.

aleviolsun com

islami arkadaşlık/evlilik siteleri ayarında bir şeydir. Sunni versiyonu da vardır yani.

sözlük yazarlarının köpek cinsleri ve isimleri

Cocker- ziva.

regl olunması en kötü olan yerler

Metro. Kızılay ve batıkent arası gider durursunuz. Plan en boş durakta inmektir. Hırkasını bırakıp kaçan gördüm. (bkz: bir arkadaşım) (bkz: tabi)

özkan uğur un kanser olması

Bir psikolog bana bu sene boyut atladığımızı, değişime direnenlerin hastalanıp öleceğini söylemişti. Evet çok saçma ama bu haberi duyduğumda aklıma direkt bu sözler geldi. Çok büyük bir müzisyen. Umarım hemen iyileşir ve mahrum bırakmaz bizi kendisinden.

kızını baleye gönderen babanın namusu

Baleye gitse kendini olayın geneliden, sanattan sıyırıp balerinin götüne odaklayacak hayvan söylemi.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Bazen ağzının ortasına iki tane patlatasım geliyor.

sağlıktan daha değerli olan şey

Olmayan ve hiçbir zaman olamayacak şeydir. insan ırkının yenik düştüğü tek konudur sağlık. Elinden hiçbir şey gelememesi durumu vardır ki en acısı da budur.

sözlük yazarlarının takıntıları

Çocukluğumdan beri tersten konuşabiliyorum ve gördüğüm şeyleri istemsiz olarak tersine çeviriyorum. Bir zamanlar bunun yüzünden kafayı yemek üzereydim neyseki şimdi daha iyiyim.
Edit: imla.

bilmeden günaha girenler

Kendilerinden başka kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.

yazarların içtikleri sigaranın markası

Polo gri. Hafiflerin hafifi. Canım benim.

milletin karısına kızına kötü gözle bakan ateist

Küçücük kızlara tecavüz edip arkasına da dört tane kadın dizen hardcore şakirtlerden daha zararsızdır.

cem yılmaz fundamentals da en güzel espriler

Are you disco?
Are you cola?
What are you?