bugün

entry'ler (344)

sercan yıldırım a yıldız diyenler

astronomi ile arası olmayan, sınavda daima eşit ağırlıkçı olup da sözelden tercih yapan insandır. şüphesiz ki o yanlışları yanlışlarla götürür ve doğrularını bulur. dinimiz amin.

ben bu yazıyı tahtaya yazdım

bok var gibi orana burana yazdırıyon ya bende burdan sana yazim dedim. mcj.sçs.öpt.

ben bu yazıyı toprağa yazdım

sana söylicek tek sözüm gözünü toprak doyursun toprak.*

ben bu yazıyı ateşe yazdım

hehe niye yakıyon olum milleti bak senden sonra toprak a yazacam akıllı ol.

ben bu yazıyı sana yazdım

memişlerini yerim senin agugugugu. *

bok atan yazar

önce boku eliyle kavraması gerekecek yazardır.

ben bu yazıyı komşuma yazdım

(bkz: ben bu yazıyı komşuma yazdım)

arabanın kapısını sert kapatan insan

eğer bu toplu taşıma aracı bir minibüs ise ve ön kapıyı kapattığınız anda aracın motoru duruyorsa arkanıza bakmadan kaçın. * *

sözlük moderatörünü atamayan format

formatların yüz karasıdır. bir an önce toparlanması gerekir. zira ata binen üsküdarı geçti. ha bir de komşu komşunun külüne muhtaçtır. 1 haftaya kadar yağmur da yağacak bu arada.

sözlük formatını atamayan moderatör

sözlüğün kurallarını sıfırlayaman moderatördür. hayır bilmün madem bilene sor tatlım. ne şeker şeysin öyle. *

ayıkün nü

akdeniz, özellikle adana, mersin ve çevre illerinin mutasyona uğramış halk dili ile ayıkıyor musun, farkında mısın anlamını taşıyan soru.

sözlük formatını bilmeyen moderatör

ne demişler kadının kalçalısı moderatörün. *

1 milyon kişinin arabesk rap dinlemesi

listemden iki arkadaşımın olduğunu görünce kahroldum, içerledim, üzüldüm psikolojim bozuldu. bir de sloganları var herkes bir gün arabesk rap dinleyecek diye. * *

zall

çok saf bi görüntüsü var lan valla bak. ensesine vur ekmeğini al elinden o derece.

heykelin oraya gelin heykelin

bursaspor tv nin psikopat sunucusu seda çaplı adlı ağır ablamızın trabzonspor taraftarına meydan okuduğu sözleri.**

sevabı çok diye her gün cuma namazı kılmak

sizlere 1000 er point sevap olarak dönecektir. böylece arada ki farkı kapatmış olursunuz. olur mu yeaa öyle şey demeyin talep varsa arz da vardır ya da tam tersi miydi neyse yap işte kardeşim ne önemi var.

küçük iskender i hunharca sikme isteği

son zamanlarda içimde artan duyguların habercisi, adeta usul usul bekleyen bir volkanın aniden harekete geçmesi gibi acı sonlara maruz bırakabilir.

arı olsam sana konardım bal yapmak için

güzel bir bağyan a atılacak en güzel laf. tut ve at. senden çoçuğum olsun gibi bir şey.

memelerin çok güzel

bir ineğe söylenebilecek en güzel söz. bak o zaman sütte artış var mı yok mu. *

steven gerrard

bugün ikinci yarıda girdiği maçta 1-0 mağlup takımının ezikliğini napoli ye 3 gol atıp hunharca hareketler yapmış usta.