bugün

entry'ler (927)

yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj

Allaha emanet olun beyler.

Okul grubundan gece 5 te güney Afrika ya master a giden dostum vedat yazdı.

starbucks ta kahve alırken yaşanan gerginlik

Starbucks da sipariş verirken gerginlik yaşayan insanların özgüven eksikliğinin ben amına koyayım.
boktan bi cafeye gidip boktan bi makine kahvesine 6 - 7 veren insanlar, Starbucks gibi istediğin kadar oturup ödevinden tezine kadar herşeyi rahatça yapabildiğin kaliteli bi kahveciye 10 lira vermeyi saçma buluyorlar ya bende buna tutuluyorum arkadaş.ulan al filtre kahveni 19 saat otur interneti ile istediğini yap bilgisayarından, tabletinden.. Hemde içtiğin kahve gerçekten kaliteli..

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

istersen yak,savur,dağıt.. beni yarala

al bütün varım yoğum senindir

ben seni yazdım diğer yarıma..

bu geceki ruh halinizi bir cümleyle anlatın

şekerli falan eyvallah ama cin denen alkol güzel bişey.

sözleşmeli er

yapana saygı duyarım ama asla kimsenin yapmasını tavsiye etmem.
-devlet için ölüm riski baya baya yüksek yere gidiyosun değer mi başkan?
- ee ama para lazım be abi.
-sende haklısın amkoyum.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

gidiyorsun sen sebepsiz

bi vedasız sessiz sessiz

koca bir aşk bitti derken

bana söyle kim yüreksiz.

gecenin şarkısı

merve özbey-topsuz tüfeksiz.

hilafet istiyoruz

kadir mısıroğlu'nu acilen bırakman gerek.

devlet bahçeli

populasyonun %60-70 inin kendisini milliyetçi muhafazakar olarak niteleyebileceği ülkede marksist-leninist hdp ile aynı koltuk sayısına sahip olmasına rağmen kendisini ve partisini başarılı gösteren, bunun yanında utanmadan; kendiyle çocuğu yok diye taşşak geçen, meclis başkan vekili kadın milletvekili meral akşener e kasedi var diyen adamların rezerv takımı gibi davranan ne zaman dara düşseler kurtaran loser partinin loser genel başkanı.
ek olarak kendilerine bozkurt derler ama kendilerini eleştiren insanları köpek teşbihi ile ezmek isterler böyle de bi paradoksa sahip seçmenin genel başkanı.

erdoğanın çaldığı milyar dolarlar nerede sorunsalı

türkiye'de yüzlerce gayrimenkul(urla villaları gibi),Burak erdoğan's gemiciks,isviçre baknkaları hesaplar, turgev, emine erdoğan's hastaneler,aklanması için yandaşlarda bulunan sermaye gibi gibi gibi. ben başladım siz gerisini getirirsiniz.

erdoğanın çaldığı milyar dolarlar nerede sorunsalı

türkiye'de yüzlerce gayrimenkul(urla villaları gibi),Burak erdoğan's gemiciks,isviçre baknkaları hesaplar, turgev, emine erdoğan's hastaneler,aklanması için yandaşlarda bulunan sermaye gibi gibi gibi. ben başladım siz gerisini getirirsiniz.

devlet bahçeli

bildiğimiz bir yolsuzluğu yok ama yolsuzluk yapanları çok sever bu reis,başbuğ falan filan.
tanım : şu ana kadar 13 seçim kaybeden hilmicem.

halkların demokratik partisi

terör destekçileri oldukları gerçeği yadsınanamaz tıpkı Türkiye'nin işini en iyi yapan genel başkana sahip olduğu gerçeği gibi.

sağlık yönetimi vs denizcilik işletmeleri yönetimi

hakaret olarak algıladığım versus. döner sermaye muhasebecileriyle nasıl kıyaslanır hale geldik lan trilyonluk navlun pazarlığı yaparken anlayamıyorum sözlük.
ek: sikmeyin şu formatı yetherr

bir gece ansızın 81 düzce 82 musul 83 kerkük

84 şam 85 kudüs 86 bağdat olay bu kardeşim bitti gitti. bu 90 yıl öncede böyle idi şimdi de böyle. artık reklam arası bitti, bittiiiğğ..
(bkz: fatih tezcan)
tanım:neo-osmanlıcı lalezarların mottolarından biri.

murat bardakçı

kendinin ve ülkenin kendisini tarihçi sandığı arşivci. ha bide fena antropoz durumu vardır alayına gider yapar bu arşivci kardeşimiz en ufak bi eleştiri geldiğinde.

devlet bahçeli

kendisinin ve partisinin acilen tası tarağı toplayıp meclisi terketmesi gerekmektedir zira hdp ile aynı pisuvara işiyorlar yakışmaz mhp duruşuna.

mhp nin onurlu duruşu

what kind of onur?
bu duruşun aynısından survivor hilmicem de de var düşünün o tarz bi onur bu mhp'nin ki.

alexis tsipras

kendinden önceki siyasetçilerin yedikleri bokları temizlemek için gece gündüz uğraşan ama bir türlü işin içinden çıkamayan yoldaş.

alexis tsipras

kendinden önceki siyasetçilerin yedikleri bokları temizlemek için gece gündüz uğraşan ama bir türlü işin içinden çıkamayan yoldaş.