bugün

(bkz: fatih artman)
http://www.facebook.com/p...o.php?v=10150378343178204
güldürmeye devam ediyor.
birinci sezon ikinci bölümde yes mi repliğini kullanarak, aklıma bülent kayabaş repliğini getirtmiştir ve bir kez daha yarmıştır.
sevdiği kızın gözüne girebilmek adına iki ay ingilizce kursuna gidip ilk fırsatta bunu kullanmaya çalışan üstün insan. behzatın kızıyla diyalog:

--spoiler--
harun: hangi okulda okuyosun?
kız: odtü.
harun: hımmm. how old are you? where are you from?
kız: ciddi misin sen?
harun: yaahh.
kız: pöffff.
harun: noldu? hani odtüde ingilizce eğitimi vardı. böyle suratıma baktın aval aval.

--spoiler--
behzat ç nin olmazsa olmazıdır. ölürse çok üzülürüm. içimde ölecek diye bi his var la.
ziraat mühendisi ve yeni cinayet büro yardımcı komiser cevdetle* harunun muhabbeti.

--spoiler--
c: komiserim bu kyoto protokolünü imzalamamız çok iyi oldu. endüstriyel gazlar var ya atmosferi örtü gibi kaplıyor ondan böyle havalar ısınıyor*
h: laf konuştu bal kabağa, yatır yere batır tabağa. yemin et. oğlum ne diyon la. artist artist konuşma. ne dediğini söyle bana.
c: komiserim biraz ağır oldu ama.
h: nolucak. oğlum sen artist artist ne diyon, anlamıyom cevdet. havada gaz var, gaz var. ben mi saldım. kim saldı amerika saldı gazı. imzaladı mı kyotoyu. imzalamadı. o zaman konu bitti.*

--spoiler--
konservatuvarlıdır.
bakmayın salağa yattığına.
http://galeri.uludagsozlu...hzat-%C3%A7-harun-297449/

n' olmuş la buna!
http://www.youtube.com/watch?v=jnkWuc4hh6A adam hasta beyler. *
27. Bölümde Harun ve babası arasındaki diyalog:
+kız benle evlenmek ister mi ki?
-ister heralde seni fazla tanımıyor.
3 dakika konuşsun 1 haftanın yorgunluğunu alıyor. böyle kankam olsa ya la. 42 iyiydi ehe mehe.
Son bölümde o kadar içtiği halde 1dk bile sürmeden boşalması komik bir senarist hatasıdır.
sevgilisine sürte sürte spermlerini sikinin ucuna kadar getirmiştir.
kız da hayvan gibi yumulunca spermler daha fazla dayanamamıştır. tüm suç kızdadır.
Kalıbından utanasıca.
erken boşalma sorunuyla başı derttedir.
düşünmeden konuşan karakter. son bölümde öldürülen hamile kadının ev arkadaşıyla diyalog:

harun: sevgilisi var mıydı?
behzat: sevgilisi var mı derken yanlış anlamayın lütfen kavga etmiş olabilirler manasında söyledi di mi lan?
kadın: hayır kavga etmedik.*
harun: nasıl?
behzat: nasıl şimdi siz, birlikte miydiniz siz?
kadın: evet.
harun: hamile bırakmayı nasıl başardınız?*
kadın: yurt dışından sperm bankasından aldık.
harun: tabi. alınır herhalde.
gereksiz ve bir o kadar da itici bir karakter.
olmasa da olur dizi de.
zaten bir bok çözdüğü de yok. hangi cinayette var. sanırım kimse hatırlamıyor.
(bkz: behzat ç harun un yolu)
--spoiler--
behzat ç eda için asker anonsu cd'si yaptırarak bir kez daha yarmıştır.
--spoiler--
usta-işte çıraklık, kalfalık,ustalık derken bu günlere kadar gelip kendi dükkanımı açtım.
harun-gerçekten müthiş bir hikaye, böylesini ilk defa duyuyorum...
platonik aşık olduğum karakterdir. küfür edişini seveyim.
behzat ç serisinin en samimi oyuncusudur. ''oyuncusudur'' derken bile ''rol mü yapıyordu ya?'' dedirtir.
cinayet işlenen evin buzdolabından biskuvi aşırmışlığı vardır.
öküzlüğü bile sevimlidir kendisinin.
seviyorum merkez !