bugün

entry'ler (269)

playerunknown s battlegrounds

Oynayan varsa yesillendirsin birlikte daha zevkli.

kpss 2017

bir yanda merak bir yanda ise ya kötü puan aldıysam telaşıyla bekliyoruz. hayırlısı

diamond league

an itibariyle trt sporda yayınlanmakta gözler usain bolt u arıyor.

neden evlenmedim

Çok basit para yok.

2015 kpss lisans sınavı

memur olmak için veya öğretmen olmak için lisans mezunlarının gireceği sınav. allah şimdiden tüm kpss mağdurlarına kolaylık versin.

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

Mohsen namjoo - shekveh.

çaya bal katmak

balın faydasını ciddi derecede azaltır. bal, katı olarak veya kırk dereceden az sıcaklıkta tüketilmelidir.

15 aralık 2013 kasımpaşa beşiktaş maçı

kırmızı kartlar ın ikiside doğru. kaynak ise futbol oyun kuralları.

10 eylül 2013 romanya türkiye maçı

iki takımı karşılaştırınca fark bariz bir şekilde ortaya çıkıyor. çok büyük bir sürpriz olmazsa (penaltı veya defans hatası) türkiye nin kazanacağı maçtır. kırmızı kart çıkma ihtimali de yüksek.

bogdan tanjeviç

milli takımımızda devam etmesini dilediğim koç. bir antrenör bir yere kadar takımı götürür. taktiksel olarak takımının söylediklerini yapabilmesini bekler yapamayıncada takım mağlup olur. tanyeviç işte bu noktadadır. takım yetenekli fakat istenilen oyun bir türlü oynanamıyor. tanyeviç neylesin.

türkiye nin bilim cahili bir ülke olması

bir insana cahil demek bile çok ayıp bir şeyken bu denli rahat bir şekilde türkiyeyle ilgili genelleme yapılması bence uygun değil. bilim üretilmiyor diyebilirsin yeteri kadar pozitif bilimlere önem verilmiyor diyebilirsin ama direkt olarak cehaletle suçlanmak iyi bir yaklaşım değil. sonuçta eğitim veren değerli hocalar ve yetenekli öğrenciler var fakat bunları ortaya çıkarabilecek yeterli donanımlı bir üretim politikamız yok maalesef...

islam ve demokrasi birbiriyle bağdaşmaz

Islam barış demektir. barışın olduğu bir yerde demokrasi de vardır.

kpss ye çalışmak

kendime güveniyorum ama devlete nasıl güveneyim? o kadar çalış çalış sonra açıkta kal! ulan iyi puan alıp atanamazsam benden delisi yok bu dünyada.

sabah namazı

öncesinde kuranı kerim dinlenirse huşu içinde kılınması kolaylaşacaktır. en mükemmeli ise camiiye gidip kılmaktır.

dua ezberlemenin faydaları

dua dinimiz islama göre kulun allaha muhtaç olduğunu gösterir ve insan ondan başka kimsenin ona yardım edemeyeceğini bilerek dua ederse hakiki manada müslüman olduğunu yinelemiş olur. duayı ise alahın en sevdiği kul olan muhammed a.s.v. gibi, onun kullandığı kelimelerle yaparsak rabbimize daha çok yakınlaşmış oluruz. zorda kaldığımızda değil her zaman ve her an hamd etmeliyiz heleki ahir zamanda yaşıyorsak. bu kadar bolluk bu kadar bereket hala gerçek manada hamd etmiyoruz.

11 ağustos 2013 galatasaray fenerbahçe maçı

umarım olaylı ve bol kavgalı bir maç olmaz. tribünlerde diren diren diye ağlayanlara tavsiyem bari şu maçta ağlamayın!

maçın kadir has stadyumunda oynanması şu çalkantılı günlerde en doğru tercih olmuştur. eskişehir, ankara, istanbul ve izmir kendi kaybeder. her türlü yeniliyosunuz. bak şimdi tıpış tıpış kayseriye gidiyorsunuz. direnin bakalım direnin.

alkışlarla yaşıyorum

mizahi özelliğini kaybetmiş, video haber yayını yapmaya başlamıştır. severek takip ediyoruz haberleri.

ulusalcılar ve muhafazakarlar

bir taraf taksimi ablukaya alır, bir taraf parti mitingleri yaparak oy toplamaya çalışır. sonumuzu söyleyeyim: bu ülkede iki tip insan olacak. ulusalcılar ve muhafazakarlar bunun zemini hazırlanıyor şu anda.

cenk akyol un ntv mikrofonunu fırlatması

tepkisini göstermiştir. saygı duymak lazım. lakin şöyle bir şey de var: türkiye nin en önemli spor kanalı ntv nin bünyesinde olduğu düşünülürse yaptığı hareket kendisine pahalıya patlayabilir.

7 haziran 2013 novak djokovic rafael nadal maçı

mükemmel maç. djokovic yine alacak gibi ama nadal sever böyle maçları.