bugün

entry'ler (2123)

çıplak ve eli pipisinde salonda uyuyup kalan erkek

Masturbasyon yaparken aile fertleri tarafindan baygin bulunmak gibidir. Amerikan pastasi mi izlediniz gencler?

kadınlar dış görünüşe ne kadar önem verir

Cok fazla.

çıplak yatmak

Yazin ciplak yatarsaniz terlersiniz. Kiciniza don giyin gencler.

hakan altun denilince akıla gelenler

(bkz: Seray sever)

osmanlı geri dönecek

Osmanli'yi bilmem de biz coktan tayyipli olduk be haci.

regl kanıyla resim çizen ressam

(bkz: Kokulu boya)
(bkz: Kukulu boya)

tecavüzcüyle evlendirmeyi getiren atatürk tür

Chp milletvekilleri destek verdi diye adini yazdiklari kisiler tecavuze hayir diyerek tweetler atmis akp'yi kinamislardir. Olum siz nasil rezil insanlarsiniz ya? O kadar ahlaksizsiniz ki camurunuzu herkese bulastirmaya ugrasiyorsunuz. Siz, cocuklara tecavuzu normal goren huseyin uzmez'lerin kafasinda mahluklarsiniz. Sizinle ayni havayi solumaktan tiksiniyorum ya.

chplilerin ilk seçimde demokrat partiye oy vermesi

Adnan menderes zamanindan beri cok severler kendilerini evet. Olum nasil bir kafa lan bu?

kızıl saçlı kızların haddinden fazla yollu olması

(bkz: Ygritte)

bazı kızların gerizekalı olması

Sozlukteki kizlar zeki mi bilmem ama akillidir. Buradan tanistigim insanlar ciddi sekilde duzgun ve basarili insanlardi yalan degil. Umarim mutlulardir simdi.

mason bir kızla sevgili olmak

(bkz: Kiz bir masonla sevgili olmak)

kendi intihar etmek

(bkz: Kendi intizar etmek)

ekşide asla yazar olamayacak malların hepsi burada

Valla yazarlik cizerlik icin bir sey diyemem de Uludagsozluk'teki kizlar eksisozluk'teki kizlardan daha guzel. En azindan benim tecrubelerim bu yonde.

kadiköy metrosuna xray cihazı konulması

Birkac gundur olan guvenlik onlemi. Acaba bir ise yariyor mu yoksa sadece caydirici bir etkisi oluyor mu diye merak ediyorum. Diger duraklarda da olsaydi belki bi etkisi olurdu da boyle sadece birinde olunca garip oldu sanki.

tutunamayanları okudum metrobüste geçiyor

Guzel espri. Sukunu verdim karsim.

sevişmek istenen ünlüler

(bkz: Natalie dormer)
(bkz: Lena headey)
(bkz: Rose leslie)
(bkz: Demet evgar)
(bkz: Saba tumer)

dolunay soysert in ayakları

Gayet mukemmel olan ayaklardir.

islam dünyaya nasıl hakim olur

islam dunyaya neden hakim olsun?

ingilizce kursu

Bir ingilizce ogretmeni olarak tavsiye etmedigimdir. Neden mi? Vasifsiz kisileri dusuk kurlara verip paranizi somuruyorlar. Ogrencinin seviyesi dusuk oldugu icin farkedemiyor ayrimi tabii. Bu arada istanbul civari ozel olarak ders almak isteyen kisiler irtibata gecebilir.

kocasının göbek deliğini yalayan kadın

Gobek deligindeki pamukcugu da hupleten kadindir.