bugün

çok yetenekli ama bir o kadarda karaktersiz kızdır. yatakta zevkten inlerken, hatrını soran sevgilisine ''üff napıyım işte canım sıkkın oturuyorum'' mesajı çeker.
on parmağında on marifet kızdır. * *
sevişmekten ziyade sevişmeden sonra erkek kişinin duşa girişini fırsat bilip eyleme girişmiş kızdır.

kendince vardır bir amacı..
(bkz: dünyanın en şerefsiz insanları)
aşmıştır.
bunların 10 parmağında 100 marifet vardır. orgazm anında, kısacık o anda 10 mesaj çekme kapasitesine sahiptirler.
(bkz: beyaz peynir gibiydin kaşar olmuşsun)

"vay canınaa!" dedirtir adama.
o nası bi kabiliyettir ve insanlıktır sormak lazım.
sevgilisiyle sevişirken sevgilisine mesaj çeken kız değildir.
tostun arasinda bile yeri olmayan kizdir.
kız değildir bi defa kadındır. ruhsuz değildir ama duygusuzdur.
ama baksan merdiven çıkarken sakız çiğneyemeyen kızdır. işine gelince böyledir bunlar işte. vay arkadas.
aşkıaammıeemneıeneıeneıd gibi birşey yazacak olan kızdır.
(bkz: zevkten gözü bir şey görmemek)
sık karşılaşılan aşırı kaşarlık vakası...
seviştiği erkeğin o anda karısıyla konuşmasından dolayı eli boşta kalan kızdır.
değişik kızdır. ruhsal sorunları vardır.

ben bu tarz ilişkileri anlamıyorum usta. var hayatımda böyle insanlar. işte sevişmeden önce sevgilisini arıyor falan. ben bilmem kimleyim diyor. o iyi tamam sevişin öyleyse falan diyo heralde telefonda bir garip lan. cümle alem godoş olmuş yahu.

ve evet. var hayatımda böyle insanlar kısmı olmamış. hayatımda derken. neyse tamam.*
japonların bir filmi vardı sevgili diye.. orada bu denilen olay geçmişti..
bi' yerde takılmıştır da yardım alıyordur. * e ama sevgilisi zor gününde de yanında olmayacaksa...
(bkz: 2 in 1)
gruplardan bir üst tura çıkabilmiş kadar tecrübeli ve aşırı kaşar son postadaysa tam coşar kızdır.*
(bkz: uff snane be slk)
bir keresinde tanışmıştım böyle bir kızla. zaten fazla uzun sürmedi tanışıklığımız.
bitti diyen kıza tamam sen bilirsin diyen erkek ile sevgili olabilecek kızdır.
alttan ittirmeli üstten tüttürmeli çok oturgaçlı götürgeç.