bugün

kızdan bıkmış olma ihtimali yüksek olan veya yaşanılan olay sonrasında gururundan dolayı gitme diyemeyen erkektir.

not: bu tarz bir başlık daha önceden açıldıysa lütfen özelden bildirin. ben bulamadım.
kız blöf yapıyorsa çok fena dumura uğratacak erkektir. tecrübeye sabittir tamamen bitirmek istemeyip blöf yapmak için bu lafı kullanmayın kötü sonuçlar doğurur.
karşılıklı otururken kıza profil döner. yuvarlak yüzlü, cesaretsiz, otuzbirci ibişin tekidir çünkü.
kızım orada o sözler söylendiği zaman adamdan erkeklik yapmasını bekleme o zaman herkes eşit oluyor.
- bitii!
+ hay çakim ağzına daha düzgün konuşmaktan aciz sktir ordan. Şimdi bitti.
hayatı çözmüş olan erkektir, zorla güzellik olmaz.
şuan dışarda kıza telefonda dil döken ibnenin tam tersidir gidiyorsan git seni tutan yok hissiyatı verilir.
Sana saygi duyuyorum demek isteyen erkektir.
büyük ihtimal taktik uygulayan erkektir.
kız bu tip bir cevaptan sonra şaşırır sebebini sorgular, bir dakika ya bitiren taraf ben olmalıyım acı çekmeli mantığı ile ilişkiyi canlandırır. bu dönemde ne alabiliyorsan al.
güzel taktik.
kızı kendine yok yere aşık edecek olan canidir.
koç burcu erkektir.
ne desin başka ? kafasında bitirdiyse eğer, erkek ağzıyla kuş tutsa yaranamaz.
Kafası rahat biridir. Kızı da pek sevmemiş anlaşılan.
gayette doğru yapan erkektir.

memlekette blöf mü kalmadı da işi en yokuşa sürüyor hatunumuz bakale ?!
öyle guti böyle yarak
Ok diye cevaplayanin bi üst modelidir. Adam cümle kurmus daha nolsun.
çıkman hataymış o erkekle arkadaşım doğru yoldasın. dünyanın en sıkıcı en korkak erkeğidir çünkü o.
mırıltı belediyesi çalışıyor.

görsel
ne kadar serin gibi dursa da ruhsuz erkektir. ulan bari siktir çek.
olay mesaj şeklinde gelişir.

- royal bitti. artık seninle konuşmayacam kusura bakma.
+ tamam sevgilim sen bilirsin. yarın konuşuruz o zaman.
- yok canım. artık hiç konuşmayalım mümkünse.
+ mümkün değil yarın seni ararım ben.
- ya arama artık siliyorum numaranı.
+ nasıl olsa ezberinde var.
- hafızamdan da sildim seni.
+ yarın annemi alıp gelecektim size neyse... *
- ciddi misin?
+ neyse artık başka yere gideriz.
- inanmam ya. beni bırakamazsın.
+ ciddiyim tabi. seninle artık işim olmaz.
- royal ne olur yapma, terk etme beni
+ yürü git lan...
- royal dinle beni.
- orda mısın?
- seninle konuşmamız lazım.
- bir hataydı affet.
- sana şaka yapmak istedim.
- ...
yapması gerekeni yapan erkek, arkasından koşturtacak erkektir. aksi olursa erkek koşacaktır. bu doğanın değişmez kanunudur.
ilginçtir. genelde iki dakka daha dayansan nolur sanki deyip bir hışımla devam edilir ama böylesi de varmış demek ki.
içinde fırtınalar kopan erkektir. kızın yanından ayrılır ayrılmaz salya sümük ağlar. hemen oraya oturuveririr ayağında levis kotu tiger ayakkabısı ve elinde iphone 3gs ile salya sümük ağlar sonra bişey olmamış gibi elini gözlerine götürür yaşları siler ve doğruca işine gider. kendimden biliyorum.

not.anlaşılmamış ne var bu entryde. yıllar olmuş hala anlayamamış kişiler varda.
kızın çocukça tavrından sıkılmış olan erkektir. sen bilirsin dedikten sonra kız ya hiç umursamıyorsun beni diyerek trip atıp geri adım atabilir.
kız blöf yapıyorsa bili ilişkiyi gerçekten bitirecek erkektir. oysaki kız ondan yalvarmasını bekler, amacı bitirmek değildir.
bitti demekten korkmuyorsa bitsin zaten.