bugün

nedense sebeplerin merkezinde erkekler yatmaktadır. yatmak fiiline özne yaptım bizi hadi gene süperiz. *
sözlük içerisinde muhafazakar tutum gösteren şakirtlerin. yavşama kısmında değişen karakterleri ön planlardadır.
baş neden. abazalar açık net bariz.
Sürekli cinsellik veya kezbanımsın konular içermesi.
bazı bayan yazarların ortalama beş sevgilisinin olması ile sevgili bulamayanların haklarının yenmesi.

edit:sayıyı azaltın fakir fukaraya da kalsın.
saat 00.00 dan sonra açılmaya başlayan belaltı yazılar.
(bkz: bu gece fazla açılmadı hayret)
Küfürler, hakaretler ve bel altı başlıklar.
şakirt troll ler.
bayana benzemedikleri için bi umut sözlükte belki kısmet bulurum diye gelip umduğunu bulamayınca sözlükten soğurlar.
ne güzel eksilenmişim lan bayanlar tarafından.
normaldır ya harun abi deniliyor ya da çirkin ben olsam bende soğurum.
abaza ergenlerin sözlükte fazlaca bulunması.
abaza liseli kesimin tüm cinsel hayatının sözlük üzerinde olması.
*gerekli ilgi ve alakayı görmediklerinden olabilir.
*sözlükteki argo konuşmalardan veya başlıklardaki iticilikten olabilir.
*lezbiyendir ve aradığı lezbiyen partneri bulamamış olabilir. *
*vaktini boşa harcadığının farkında olduğundan olabilir.
*entryleri ve başlıkları siklenmediğinden, karması düşük olduğundan olabilir.

yani ihtimal çok arkadaşlar.
Bel altı başlıklar ve sÜrekli siyasi konuların aracılıĞıyla birbirine giren yazarlar.
şu an itibari ile sol frame e bakmak yeterli.
(bkz: vajinadan cıkan penisi yalan kız)
(bkz: sex yapabilen kız)
(bkz: kızların %95 i salaktır)

ne lan bu tek suçları bizden 1 delik fazla olmasımı..
az insan olmalıyız bence.
bayan yazarların büyük çoğunluğu sözlükten ya da etrafındaki keşmekeşten bir sevgili bulduklarında sözlükten uzaklaşırlar. yani aslında bunu bayan/adam olarak ayırmak da yanlıştır diye düşünüyorum. çoğu insan burada karşı cins tarafından takdir görmek için yazar. sevilme/şefkat görme/sevişme/duygusal birliktelik/vesaire ihtiyacıdır yazmada etken olan. buralarda en çok yazan, aslında en yalnız olandır.

yani çok iddiada bulunmak gibi olmasın da... 4 yıldan sonra naçizane tespitim bu.
bayanlara ındırgenmeyecek nedenlerdır.

sureklı cınsellık ve am got meme muhabbetı sadece kadınları sozlukten sogutmuyo amınakoyım, kalıtelı adam da sogur sıkılır bu muhabettlerden bı sure sonra. Hangı adam zevk alır su muhabbetlerden, sevgılının agzına bosalmak dıye baslık acan orospu cocukları var. Yazıya baslarken bu kadar sınırlenmıcem dıyodum la neyse artık.

gercı sozlukten soguyabılecek kadar kalıtelı kadın yazar da yok. Her turlu muhabbete gelıp acılan baslıga forumda gıbı yorum atan var. Sız de gotlerını kaldırmayın olum sunların ya, dalgasına mesaj atıyoruz bı trıplerde kevaseler, hepsı "ay rsmen yvsadı yha .s" modundaa , nabıyonuz ozelde serenad mı yapıyonuz bunlara boyle gotlerı tavan da gezıyo.
abaza erkekler.

edit: "bayan" nedir arkadaş, kadın diyeceksiniz, kadın.
yüz bulamadıkları için olabilir.

bir de asabi oldukları günlerde hep laf sokan erkek ahalisinden dolayı da olabilir.
sözlükte ki erkeklerin yüz vermemesi, ayrıca kendilerinin açtığı o cinsel içerikli, pis başlıklara erkeklerin pek rağbet etmemesi.
benim soğuma sebebim sürekli küfürlü seksli bel altı başlıklar değil; sürekli laikçi kızların vermesi, üniversiteli kızların yatıp kalkması, kadınlara bilumum nefret döken başlıklar. ama soğuyup da çekip gitmiyorum. her yerden çekile çekile böyle olduk zaten.

türk kızı gitsin rus kızı gelsin türü başlıklar mesela, ne kadar ayıp okuyorum yazılanları, ulan hakkatten üzülüyor insan nedir bu kadar nefret döktüğün belki ben yarın senin işine koşucam belki ölüyo olsan kurtarmak için kendimi yırtıcam bu neyin nefreti. elalem sümüklü kızlarına bile sahip çıkarken bu kin bu satışcılık niye.

bide en sinir olduğum olay şu hepsinin üstünde; "içinde sürekli am göt meme konuşulan sözlükte yazan kızın amacı" diye bir başlık belirivermiyor mu oradan. allahım gel de kafayı yeme. yahu sen yaptığın itliği sorgulamıyorsun da o ortamı o hale getiren sensin de bide orada bulunana mı suç buluyorsun. sen yapma efendim, sen yapma sen bu şekilde konuşma kızın yazdığı sözlükte. zirveye gelince kedi gibi oluyorsunuz hepiniz. ne kadar seviyorum hepinizi. yüzüme böyle bu şekilde konuşabilecek misin. sanmıyorum.

ve bi de ölüye bile saygı duymayan şerefsiz insanlar var ki bugün sinirimi beynime vurdurup vurdurup durdular. onlar ki allah onların belasını versin.
(bkz: sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayı)
Muayyen günlerinde sözlüğe girerlerse olacağı budurdur. Bayan abi, ne yapacağı, sağı, solu hiç belli değil gercekten.
Sen burda anlat dur!
henüz benimle tanışmamış olmalarıdır. net.
Olmayan nedendir . Nesi varmış sözlüğümüzün ortamı bilerek geldik .