bugün

cuklerini bi ileri bi geri ittiriyorlar iste ergenler. neyini sadece erkekler biliyo yavrum.
Sababına vardık nerdeyse siz hala orda mısınız aq?
(bkz: sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı)
(bkz: aramaya inanmak)
bir kadınların yaptığı pazar temizliği değildir.
abaza tesellisidir. her cumartesi zamparalığa gidiyormuş havası verir.
Muhtemelen saçma bir şeydir ve erkeklerin bile çoğu bilmiyordur ama insan merak ediyor.
Sadece erkeklerin bildiği en kutsal günlerdendir.
Evet beyler, hazır mıyız?
kutsalcumartesi.
cumartesi gecesi sözlükte 818 kişi olması ile herkesin bildiği olaya dönüşen olay.
Geldi yine gönlümün efendisi.
Nihayet geldi cumaresi i şerif.
Altı günün sultanı.
Sonunda geldi.
Erkek erkeğe grup yapıyoruz kızları istemiyoruz.
Ben neden biliyorum ya kahretsin.

Kuscam glb.
sabah sabah aklıma gelip midemi kaldırmıştır yine. evet.

görsel
beyler nevaleleri hazırladım ben beklemedeyim, yalnız geçen haftaki gibi olmasın biraz daha dikkat edelim lütfen.
Şimdiden hazırlıklarına başladığım olay. Yarın çok enteresan geçecek.

Beybi!
HALEN bilgisi olmadığım olay.
artik sadece erkeklerin bilmedigi soyleniyor. ogrendikten sonra erkek olunmuyorsa
bir erkek olarak tahminler üzerine kurulu olan bir olaydır.
Doğru başlık;

(bkz: sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı)
pazar sabahı erken uyanmak zorunda olmadıkları için içip de sızmalarında sıkıntı yoktur. olayın hepsi bu.
Geçti artık arkadaşla Bornova'da takılacaktık evden çıktım ama gelmeyeceğini söyledi geri eve gelince çok geç oldu. Benden paso arkadaşlara başarılar dilerim.*

Edit:gemi çapası elimde kaldı kim ister.
her hafta sonu türlü mekanlara (kastel, mitte, monkey, modüle etc.) akıp, whisky sour başına 85 tl olmak üzere totalde geceyi 450 tl harcama ile bitiriyor olmamıza rağmen, bütün bir erkek cinsi olarak aramızda 2001'den beri cumartesi gecesi birisini düşürüp o gece seks yapan birinin olmadığı. en son teoman 2001'de reina'dan birini tanıştırıp bafilemiş, sonra da bi daha yaşanmamış benzeri bi olay. tüm erkekler bunu bilir ama kadınlarla paylaşmaz. sanki bi bok yiyebiliyormuş gibi takılıyoruz.