bugün

banyo yaparken küvete, kabine işeme durumudur.
(#132527)
(bkz: destur)
seinfeld'in bir bölümünde elaine'in şu şekilde özetlediği durum.
"different pipes go to different places"
ne yaptığını sanmak,
adap bilmemek,
görgüsüzlük sebebi gibi ithamlara muhatab olmak.
nasıl olsa aynı yere gidiyor diyerek, yapılan eylem
(bkz: banyo yaparken sıcmak) *
çok rahatlatıcı,çişi tuvalete yapmaktan farklı bi haz veren,zararsız(çünkü zaten aynı yere gidiyor) eylem.
suyu iyice açınca bişeycik olmuyomuş, denilenlere göre..
(bkz: onu yapan bunu da yaptı)
(bkz: mutfak lavabosuna tükürmek)
banyo yaparken işemek ilerde unutkanlıga yol açar dedirten hadise..*
vücudum temizlenirken içim de temizlensin mantığı ile su sesinin verdiği gazla yapılan eylemdir.***
suyun tazyik kuvveti ile,delige olan nisancılıgınızı birlestirirseniz kazasız atlatılacak eylem.
üşengeçlik gibi algılanan, ama aslında tamamen bir zevk meselesi olan, sıcak duşun altında, özgürce icra edilebilen, kanımca, aşırı titiz olabilecek insanlar dışında, herkesin en az bir veya iki defa uyguladığı duş fantezisi...
Görgü dışı ama zevkli bir aktivitedir. Sırf bu hazzı yaşamak için banyo yapan adamlar tanıyorum *. Yalnız, aynı zamanda abdest alınan bir mekan olduğu için pek hoş karşılanmaz ; günah olduğu söylenegelir.

bir başka aktvite için ; (bkz: havuza isemek)
banyo yaparken tuvaletinizin gelmesi durumunda küvetten/duştan çıkıp ıslak ıslak klozete oturmak yerine (ki zaten klozete ıslak oturmak tehlikeli bir durumdur kayıp düşüp kafayı klozete çarpabilir allah korusun ölebilirsiniz **) nasıl olsa her ikiside kanalizasyona gidiyor mantığı ile yapılan eylemdir.
banyo ile haşır neşir olan her bünyenin uygulamaya geçirdiği sarı sidiğin gidere nasıl aktığını keyifle seyrettiği insan ötesi davranış.
(bkz: gusul alırken isemek)
ne kadar sarı işendiğine bakılır, kişi kendi kendine çüşş mına koyim der. kikirmeye başlar, sonra unutur gider.
az once tuvaletten cikmissinizdir. inatla gelir. isenmemesi gerekir ama dayanilamaz salinir ortaliga... aslinda tehlikeli olan hadise. cinlerin oralarda barindigini duymustum. birde beyaz kuvette sarimsi bir leke birakiyor. buyuzden de tavsiye etmem.
banyo yapmak insanın üstüne yakışanı giymesidir bir yerde o nedenle hem pek te hijyenik değildir hem de kötü zamanlamadır.*
hemen hemen herkesin yaptığı eylemdir.yalansa yalan deyin.
az önce mastürbasyon yapmışsınızdır, içerde kalan az miktarda spermi dışarı atmak için biraz koyuvermişsinizdir. cinler tabi orda size götüyle gülmektedirler. *
hijyene sıfır önem veren bünyenin yaptığı rezillik. su akar temizler diye düşünenler de vardır kesin lakin boşuna yapılmamış tuvalet.
bir sonraki aşama için;
(bkz: banyo yaparken amuda kalkıp sıçmak)
iğrençtir. öyle temizlikten ne anladım ben.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Majgull Axelsson Nisan Cadısı adlı kitabında bu eylemi doktorların yaptığını söyler.

not: kitabı hiç beğenmemiş olmama rağmen ve en az 3 yıl önce okumuş olmama rağmen kitaptan unutamadığım cümlelerden biridir bu da.