el zarı bozulmu$tur.
böyle bir betimleme yapanın hayal gücünün ve bilinçaltının fena halde bozulmuş olabileceğine emare olabilecek sakat bir tarif.
Ruhu orospudur.

Edit: boşaltımdakiler rahatsız.

Edit2: sadece kadının değil.

Edit3: ulan bu kız bakireyim diye hiç bir bok yaşamadım ayağına kendini seven erkeği kandırsa ruhu orospu olmayacak mı ben anlamıyorum ki arkadaş. Kötüdür kardeşim kötü, ruh orospuluğu beden orospuluğundan daha kötüdür kabul edin şunu artık.
(bkz: handjob)
erkeğe de sormak lazım, birader sen hiç mi sevişmedin daha önce? nedir bu olay yahu? namus sadece kadınlarda mı var?
mikrofonu erkeğe de uzatmayı gerektiren durum.

gel de bunlara laf anlat pek tabi.
namuslu kızdır. namusluyum diyen kız da kalın sıçar. bilgilerinize.
kimse eline su dökemez..
anal sexe zorlanmış kız.
el zarı esnek çıkmış kızdır.
sonuç olarak tıbben hala bakiredir.
(bkz: el işi)
görsel
anlamayan arkadaşlar için;
(bkz: handjob)
uyanık bir kız olup; önce erkeğini test etmektedir. ona göre ne yapacağına karar verecektir. bir tut bin ah işit egzersizleri bunlar.
siki tutmuş kızdır.
(bkz: herkesin tuttuğu kendine)
Ingilizce olarak ne isle ugrastigi sorulmalidir. Tabi bu cevabin da ingilizce olmasini gerektirir. boylelikle guzel bi espriye meze olurlar.
bi bitmediniz amk dedirten kızdır.
keşfe çıkmış bir denizcidir. Görerek değil, dokunarak tanıma arzusu ile olaya girişmiştir. En sonunda erkeğini mutlu sona kavuşturmuş ve değerini düşürmüştür.
biyolojik olarak değil ancak,
etik olarak bakireliği tartışılabilecek kızdır.

" bacım nasıl bir masumiyettir bu ? "
(bkz: her eve lazım)
hiçbir kıza güvenilmeyeceğinin kanıtıdır. siz bakire sanıyorsunuz ama karşınızdaki kişinin geçmişinde ne pislikler var haberiniz yok.
hepsi insan için. bunu bir kıza yapan erkekte olabilir bir erkeğe yapan erkekte olabilir bir kıza yapan bir kız da olabilir.
analdan korkan kızdır.
(bkz: bakir ama eliyle bir erkeği boşaltmış erkek)
sevgilisini bir şekilde tatmin etmeye çalışan ay yeter ki beni bozma aşkuuaaam zihniyetine sahip kızdır. hiç cinsel deneyimim olmadı diye referansına ekler . illa et ete değcek ya.*