bugün

entry'ler (1017)

sulcid

Sinüzit rahatsizligina cok iyi gelen antibiyotik ilac.

fakir bir aileye sahip olmak

Namuslu bir aileye sahip olmaktir efendim.

43 gündür açlık grevi yapıp ölmeyen insan

Ses var, görüntü yok denilesi amator oyundur efendim.

16 yıl okuyup 1500 lira maaş almak

Milyonlarca okumamayip, asgari ücretle ailesini geçindirmeye çalişan vatandaşlardan daha iyi durumda olan insandir. Okuduğu için çok yorucu iş yapmaz, 1500 tl + ssk hiçte kötü değil allah bütün vatandaşlarimiza nasip etsin.

bekaretini 500 bin dolara satan kız

Çok iyi tüccardır.

el ele gezen erkekler

Kısacası ibnedirler efendim.

başı ağrıyan insan için alternatif çözümler

Bolca kafein almak, kesinlikle faydası oluyor.

yanında sigara paketi taşımayan otlakçı tip

Yavaş yavaş bırakıyorum, onun için paket almıyorum der ama, ne temelli bıraktığı görülmüştür, ne de adam gibi bir paket aldığı.

kullanmaktan hoşlanılan hitap şekilleri

Amcık ağızlı.

çöp tenekesinden fırlayan kedi

Aç karnını doyurmak için yiyecek birşeyler arayan kedidir.

elini yüzünü rakıyla yıkamak

şu andaki zamlardan sonra, eli yüzü yıkamayı şöyle bir kenara koyun, alıp içmek bize oldukça zordur efendim.

milletin yediğine içtiğine giydiğine karışan mal

siktiğine de karışırlar bu mallar efendim.

genellikle salak insanların sigara içmesi

genellikle salak insanların, aklı başında yaptığı işlere, burnunu sokmasıdır efendim. türkiye'de sigara içen 20 milyon vatandaşı salak olarak lanse edemezsiniz kanımca.

ben kızıma pezevenklik yapmak zorunda değilim

Düşünce doğru, üslup yanlış efendim. Pezevenklik kavramının kullanılması oldukça yanlış üstelik, türkiye'nin sevdiği, tanıdığı, bir oyuncu tarafından.

19 yaşında hala bakire olan kız

Günümüz türkiye'sin, günlük insanlarının, namus değer kavramının oldukça değiştiğini gösteren, esefle kınadığım başlık. Efendim 19 veya 29 yaşında olmak bakire olmanın önünde çok büyük engel teşkil etmez. isteyen 15 yaşında bile deldire bilir sıkıntı yok.

tavsiye verenlere tavsiyeler

tavsiye verenler, tavsiyeyle yaşarlar.

evlilik sonrasi seks hayatı

düzene girmiş cinsel hayat.

evliliğin ilk gecesi 19 kez seks yapmak

akla aykırı birleşme yöntemi.

namaz kılan izmirli laik kız

hem izmir'li hemde laik olan kızların da, müslüman olarak hepimizin üzerine farz olan namazını kılması gayet normal durumdur efendim.

esefle kınamak

anlamını çoğu kişinin bilmeden söylediği * kınama sözüdür. (bkz: üzülerek kınama)