bugün

Bakir olmayan erkeklerle evlenmiyoruz, hatta mümkünse yakın bir temasta bile bulunmuyoruz kampanyasıdır. Sözlükteki ve gerçek hayattaki tüm bayanların buna katılacağını umut ediyorum. Bu kampanyayı büyütüp yaymak için elimden geleni yapacağım. Bakirelik baskısı yüzyıllardır bayanlar üzerinde kuruldu, bunun için kanlar döküldü, cana kıyıldı, kardeş kardeşe vurdurtuldu. Ama zorla tecavüz eden şerefsizler, ya da herhangi diğer erkekler; 'siktim, erkeğim, milli oldum!' Diyerek ortada gururla(!) gezdiler. Ama bu saatten sonra bu durum böyle olmayacak. Madem bekaret! Ülkemizce namus(!) olarak görülüyor, ben de namusun cinsiyeti olmaz diye düşünüyorum. Bundan sonra bayanlar da bakir olmayan erkekle evlenmeyecek! Gerekirse bu uğurda kan dökmeye erkeği meydanlarda vurup katil(!) olmaya, ana evine damatlığıyla geri göndermeye hazırız. Edit; şeytana papucunu ters giydiren bir cinsiyetten bahsediyoruz, tabiki anlayacağız bakir olup olmadığınızı. Yeterki dert ettiğiniz nokta bir o olsun.
Kızlar bir kaçımız versin seviyorum ayağına. Bakire olmayanlar versin . Bakire olanlar da evlenicez diye kandırıp bakir değilsin diye terkedip gitsin. Patlattıklarımızı bir platform üzerine kaydedelim bu arada.
Tamamen katıldığım kampanyadır. (bkz: bakirim) (bkz: sözlük kızlarına selam)
Yaşasın #kakgs . Hayır neyinize güveniyosunuz egoist erkekler. *
Her erkeği sapık zanneden kadınla evlenmiyoruz kampanyası gibi anlamlı bir kampanyadır.
bakir erkekle evlenilirmi lan, ne öpmesini bilir ne dürtmesini, bomba var diye kaçar salatalık gibi kalırsınız yatakta.
Maalesef işe yaramayacak kampanya. Nedeni erkeğin bakir olup olmadığını kendisi söylemedikçe anlayamazsınız. Ha bilmediğim bir yöntem varsa nasıl olduğunu merak ediyorum. Ayrıca erkeğin tuzu kurudur diye bir söz vardır. Katılıyormuyum hayır. Evlenmeden yapılan ilişkiye karşıyım. Zinadır ve günahtır. Bu kampanyayı tüm kadınlara anlatmak ve uygulatmak imkansız dır diye düşünüyorum.
Bakir olan erkeklere yarayacak kampanyadır.

(bkz: ben)
cidden ne kadar düşùndüğünü merak ettigim kız beyanı. zaten sağlam bir erkek istiyorsan kendini geri plana çekersin gerçek hayatta. dikkat çekecek haraketler yapmaz ağır başlı bir şekilde seviyeli seviyeli takılırsın evlenecegin erkegi bulana kadar. o zaman kendin ne kadar bakireyse karsınada o kadar bakir erkek çıkar. ha sen gösteriş meraklısı egoist bir budalaysan. dikkat çekmekten hoşlanıyorsan sabah kadar bakire ol en gevsek erkekle evlenirsin. aynısı biz erkekler içinde geçerli.
her seyin asirisina karsi olan birisi olarak desteklemedigim onerme. Hangi erkek senin boyle uzduyse ona git kinini kus diyorum hanim kizimiza.
https://www.youtube.com/w...qQvE&feature=youtu.be

bakire kızlar böyle reklam yapıyor, peki ya biz nasıl belli etcez diye düşündürmektedir.
abazalik basina vurmus bir hanimin actigi kampanya. biz burada kizlari, kadinlari koruyalim, laf edenlere yazilar yazalim, onemli olan insanliktir diyelim, sen gel boyle bir yazi yaz. cumartesi bu gece, cik bir seyler bulursun. rahatlarsin.
uludağ sözlükten tam destek alacak kampanyadır.
destekleyenlerin asla evlenemeyecegi kanpanyadir.
gulduren kampanyadir vay anasini simdii nasil anliyorsunuz bakir erkegi.
Bakir oglan alıp kendi öğretmek isteyen bağyan yazar kampanyası.
Bakir olanı da ödüllendirseniz en azından flört ederek? Sohbet etseniz de razıyım lan ilgi gösterin sevin beni .d
BAkirliği tespit etme yolunu bulun da onu sonra düşünün denilecek durum.
Hiç bir erkek bakir değildir. Gerek damacana olsun gerek eli olsun bekaretini vermiştir. Erkek de kadın da bekaret vermek için karşı cinse ihtiyaç duymaz.
yapmayın lan evde kalırım kampanyası.
"evde kaldım ama bunu kabullenemiyorum"un bahanesi.
kampanyanızı yirim sizin.

tabi çükünüz sıfır olmalı, ikinci el malın üstüne kim oturur. kardashian oturabilir.
belki damacanaya düşmüşlerdir olamaz mı olabilir *
icat ettiğim bakir saptama cihazıyla daha da kolaylaşan kampanya. boşuna mühendislik okumuyoruz heralde.
hıhı bulursan gönder numunelik.