entry'ler (152)

arkadaşlar gay oluyorum bir şey diyor musunuz

2 sene sonra altına sıçtığında görürüm seni.

forumdonanimhaber com tarafsız değil

ne diyor değerli arkadaşlarımız.

insanlar bu hayat pahalılğında nasıl evlenebiliyor

illa da evlenilecekse ucuz yollu bir düğün de tertiplenebilir.

benim gördüğüm şu. yararlı birşey yapılmış. mansur yavaş bile yapmış olsa konu en sonlara gömülüyor. onu bile savunmuyorlar. ama iş ülkeyi gömmeye geldi mi ilgili başlıklar haftalarca zirvede. dh yönetimi de bariz muhaliflerin arkasında.

adamın biri şöyle bir konu açmış. türkiye ye ortadoğuda komşu seçseydiniz hangi ülkeyi seçerdiniz. anket çalışması. %70 israil i istemiş. böyle de hain dolu

ilgili sitenin ülke ve dünya gündemi alt forumunu bir süre takip ettim. muhalif görüşlü üyeler inanılmaz şekilde çöreklenmişler ve hükümet ya da icraat yanlısı paylaşım yada savunma yapan üyeleri inanılmaz şekilde kötülüyor ve aşağılıyorlar. işin en ilginç yanı da dh yönetimi hükümeti ve icraatleri savunan kesime karşı diğer muhaliflerden yana ve cezaları alan hep sağ kesim oluyor. af edersiniz adamlar bok da dese yalama da dese amk da dese ceza almıyorlar.

fedailerin kalesi alamut

kitap tam bir fiyasko. % 70' inde kaleler anlatılıyor. hasan sabbahıve alamutu çok merak eden. bir buçuk saatlik videoyu bulup izlesin daha iyi. yazarı tam bir ismaili hayranı ve türkleri çok yerde kötülüyor.

fransa nın menbiç e asker yollamasi

bizim inekler de hala bizim suriyede ne işimiz var desin dursun hain herifler.

fransa nın menbiç e asker yollamasi

götü kaşınıyor dedirten olaydır. demek ki fransız gebertmek varmış kaderde.

trump çok yakında suriyeden çekileceğiz dedi

ne yapsak inansak mı acaba. hadi inandık diyelim. nedeni acaba türkiyeyle çatışmaya girmeyi gözü kesmemesi diye mi yorumlasak. hani malumunuz ypg ye onlarca silah yardımını paintball oynayın diye yada kendi var ettiği ışide saldırın diye vermediğini düşünürsek.

ilk buluşmada pantolunun önüne bakan kadın

en kısa zamanda duj yapılacağının işaretidir.

bekaretini 1 4 milyon dolara satan kız

o ne lan kız da kız olsa. o paraya ortalama 500 tl den 11.000 adet baya sağlam manita götürürsünüz. off hem de çeşit çeşit. ömür boyu yeter adama off ulan off.

kaynanasına zıplayan damat

kaynananın oğlanı geri çevirmemesi ve vermesi ile adamın karısının hala adamı kollamasına bakılırsa. adam bu işi çok iyi yapıyor adamım. ;-)

kaynanasına zıplayan damat

bir yanım tasvip etmiyor öbür yanım ise kaynanayı gördükten sonra kim olsa yapardı diyor.

http://www.hurriyet.com.t...yetle-noktalandi-40786215

kadınsız yaşam mümkün müdür

am olacak ki yaş am olsun.

renault ve nissan ın birleşmesi

belki reno biraz kaliteden nasibini alır dediğim olaydır.

toplu taşımada bacaklarını açmadan oturan erkek

kardeş kimlerin arasına düştüm böyle.

tv8 i televizyonda birinci kanal yapmak

tv8 i birinci kanal yapanın çocuğu da ygs de 0 çekerse çok görmeyin o çocuğa lütfen.

toplu taşımada bacaklarını açmadan oturan erkek

beyefendinin dip kökü ve kız verilecek tiptir.

en büyük türk yalanları

iş mülakatlarından sonra söylenen biz sizi arayacağız sözü. kimsenin arandığına şahit olmadım.

fbi ın ajanlık mülakatında sorduğu soru

muhtemelen bu soruyu doğru cevaplayanlardan en az biri bu haberi internet gazetesinde okudu. hadi itiraf edin.