bugün

entry'ler (5959)

muharrem ince ye oy verir misiniz

Hayır vermem seçim gecesi halkı mal gibi bırakan adam savaş çıkarsa yenildik diye bırakır kaçar.

14 mayıs 2023 genel seçimleri

ilk turda bitmeyecek olandır. Korkumuz ilk turda bitmez ve olaylar çıkarsa. Umarım sakince seçeriz giderler.

evlenip kurtulmak istiyorum

Bak bir aile babası olarak diyorum evlilik zor iş.

iftarda ne yiyeceksiniz

Çorba dürüm cordonblue lu salata. Normalde buralarda ev yemeği olur ama bu sefer böyle.

sinan oğan

Oyumu alacak lider. Milletvekilliğinde başka yere verecem ama olsun en Liyakatli lider o ilk tur ona vereceğiz. Sonrası da mecbur kk ya.

kredi kartı borcu

Yiğidin kamçısıdır. Zira kamçılayan çok.

evlenmelik sözlük erkekleri

Evli barklı çocuklu adamım o yüzden ben de değilim. Bu arada evlenip ne yapacaksınız oturun evinizde beya.

muharrem ince

Oyum ona en mantıklı aday o. 2. Turda ise Erdoğan karşıtı birisine.

huawei p30 lite

P40 lite kullanıyorum şunu anladım ki Google servisleri olmayan telefon ne kadar iyi olursa olsun çöptür.

sünnetin zararlı olduğu gerçeği

Benim oğlumun doğar doğmaz doktorların hiç geciktirmeden yapın dediği operasyon. Böbrek büyüklüğü vardı anne karnında hemen yaptırdık. Demek ki sağlıklı demekki lazım. Boş boş konuşmayın.

60000 kişilik ilçenin yarısı yok

Acziyet ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Söylenecek çok şey var ama sırası değil. sahada yoklarsa biz varız. Zaman birlik olma zamanı.

kriz varken fakirler neden akparti ye oy veriyor

Hayatında hiç rahat yaşamamış 2 3 maaşla araba almayı hayal bile edemeyen birisi otobüse bindiği için hükümeti şikayet etmez. Anadan babadan bir derme çatma evi varsa bu adamın asgari ücretle çalışması onun için yeterlidir. Zira daha iyisini ne görmüş ne de hayal etmiştir. Genç nesil böyle değil şükürler olsun.

14 mayıs 2023 cumhurbaşkanlığı seçimi tahminleri

Erdoğan aday olursa kaybeder. Ama yasal olarak olamıyor.

peugeot 5008

Kullandığım ve inanılmaz mutlu eden araç. Bir araç bu kadar mı konforlu olur. Teknoloji harikası.

dacia duster

Yarı otomatik araba alınmaz. Bende stepway vardı. Düşman başına. 1.5 dci motor. Ufacık arabayı bile kaldıramıyordu. Sattım kurtuldum.

suriyeliler gidince oluşacak boşluk

O ne güzel boşluktur.

ukrayna rusya savaşı

Rusların ziki tuttuğu savaştır.

ümit özdağ

Tam olarak Türk milletinin istediği muhalefeti yapıyor. Mansur yavaşın adaylığından tut diğer tüm konularda öyle. Mansur u zafer aday gösterirse ona atarız. 6lı masa gösterirse ona atarız.

putin in tüm avrupa birliğini dize getirmesi

Yazın kenara Rusya Ukraynadan kırım hariç komple çekilecek. işler çok kötü olursa kırımı özerk yapabilir. Ama mağlubiyet kesin savaş uzayacak seneye yazın bu iş biter.

şimdi fotoğraf paylaşacağım hazır mısınız

Kaşlar lens mi.