bugün

kadınlar için sorun arz etmeyen durumdur. *eğer kadında bakire değilse hiçte sorun etmez. tencere yuvarlanmış kapağını bulmuştur.
bayanına göre değişebilen durumdur. ama eğitim seviyesi yuksek olan bayanların bir kısmı için sorun olabilir, ama buyuk çoğunluk için problem olamayacak durumdur.
iki taraf için sorun teşkil etmiyorsa üçüncü taraf için de sorun teşkil etmemesi gereken olay.
ikinci el eşya kullanmaya benzer bir duygu yaratır. nasıl ki ikinci el eşyada sıfır kullanılmamış eşyanın heyecanını alamazsınız bunda da böyle olması muhtemeldir. *
bakirle evlensinde çocuk madaramı olsun ilk günden diye tanımladığım başlık.
staj dönemini yalamış yutmuş ve bunuda konuşturacak erkekle evcilik oynama olayıdır.
şimdi kardeşim ben, gidiyorum bir ayakkabı alıyorum, eğer daha önce birisi denemişse bile, kokmuştur bu diyerek, depodan aynı modeli getirtiyorum, evleneceğim erkeğide ilk defa kullanmam gerekir, mahalledeki şafika teyzenin bile üstüne çıkmış bir adamı ben ne yapayım, geniş olmamak lazım, bu siyonist (evet israillilerin oyunu bu!... lan evet) oyunlara gelmeyin...**
doğruluğu asla test ile belirlenemeyecek olan durum.
+bekir sen daha once biriyle oldun mu?
-yok hayatım sen ilksin
+hımm iyi bakalım hadi 69 yapalım oyleyse. * *

(bkz: bakire olmayan bayanla evlenmek)
bayanına göre değişen durumdur.
kimi kadın bu soruya "erkeğin tecrübeli olması daha iyidir" cevabını verirken kimisi "madem ben bunca yıl evleneceğin erkeği bekledim oda bekleseydi! " cevabını vermektedir.
örneğimizde görüşdüğü üzere sadece tercih meselesidir. lakin erkeğin bakir olup olmadığını anlamanın tek yolu ona sormak olduğundan güvenle alakalı bir durum haline gelmektedir. bir bayan erkeğinin bu soruya doğru cevap vereceğini düşünecek kadar güveniyor ve soruyorsa bu durumda cevabı önemsiz kalmaktadır.
*
bakir erkek olmayacağına göre, ya evlenecek ya da ömür boyu bekar kalmayı göze alacak bayandır.
(bkz: bayım siz bakirmisiniz)
bakire kızın yapmaması gereken şeydir.
ne yazık ki toplumun düşüncesi göre kadınların karar veremeyeceği şeydir.milli olmak gibi bir kavram varken imkansızdır bu.ama sen bakire kız istersen oda bakir erkek ister ki bunda da tamamen haklıdır.
bakire bir bayan için nur suresi'ne göre haram olan eylemdir. bayan kişi karşısındakinin bakir olup olmadığını öğrenmek veya bilmek zorundadır. nasıl bilecekmiş zart zurt gibi şeyler saçma olur, erkeklerin yalan söylemek konusunda tecrübeleri yetersizdir ve bu bilinir. bayanların bu durumu önemsemesi gerekir, onların da karşısındakinin ilki olmaya hakkı en az erkeklerin istediğindeki kadardır.
Genetiğin gelecek nesillere taşınması açısından bu zamana kadar başka bir bayan tarafından seçilmemiş haliyle kendini kanıtlamamış bir erkekle evlenmektir. kadınlar içgüdüsel olarak bunu istemezler, isteyemezler. Yani erkeğin bakire bir bayanla evlenmek istemesinden çok farklı bir yerdedir.

Ha yok ben bilimle ilimle ilgilenmiyorum, içgüdü miçgüdü anlamam derseniz onu bilemem.
(bkz: bakir bay almak)
(bkz: söylemese anlıyıcan sanki)
bakire olmayan bayanla evlenmekle eşdeğerdir..
evlenmeden önce öğrendin ve evlendiysen sorun yok.
eğer sana evlenmeden önce söylemediyse zaten evlendikten sonra da söylemez sen de öğrenemezsin. yine sorun yok.
kişinin sadece kendisini ilgilendiren bir durumdur. önemli olan sevmiş olmak ve ona değer vermektir. onun da size karşı aynı şeyleri hissetmesidir. yoksa daha önce kaç vajinanın kaç dübürün içine girmiş pis ve lekeli bir penise sahip olduğu kimsenin umrunda olmamalıdır. hatta motordan inip motora binmiş hastalık kapmış bile olsa bu kişi bakire birisiyle evlenmek istiyorsa yine yadırganmamalıdır.
not:iş bu entry bakire olmayan kadınla evlenmek başlığında mariana'nın isteğiyle yazılmıştır.
bir erkeğin bakir olup olmaması insanların ilgisinden ne kadar uzaksa, bakire olmayan kızında aynı şekilde ilgisiz bir şekilde karşılanması gerekir.sevgi ile de açıklanması temellendirilmesi gerekmez.
bakir bir erkekle evlenmekle aynı kapıya çıkar. kimse bir şey anlamaz.
büyük şanstır. mındar etmez kızcağızı. acemiliğini attığı için tıkır tıkır işini görüp çıkar bu yiğit.
bakir erkek lotoda 6 yakalamak gibi bir durumdur. belki kırsal bölgelerden veya köylerden çıkar, ama şehirde asla! bakir olmak erkekler arasında utanılacak bi durumdur. yani hehem hemen kadınların %99 u zaten bakir olmayan erkeklerle evleniyor.