bugün

uygulamada sıkıntılı sonuçlar getirecek erkek türüdür.çok hevesli olmamakta yarar var.
Evlilik kutsalsır efendim. Bakir'liğe devam. *
imkansıza yakın bişeydir. bakir erkek bulunursa evlenilmelidir.
Samanlıkta iğne, kömür içinde elmas aramak kadar imkansızlaşan durum. Hayır niye kızlara gelince ikinci el muamelesi yapılıyor da erkek yapınca tecrübeli eleman oluyor. Bize bişey olmuyo ama siz yapınca hani... dedikten sonra o klişe savunma yapılcaktır kesin. Ama olmaz yani rahibeyle playboy.
olmayan zorluktur. erkekler de en az kadınlar kadar bekaret yalanı söyler .*
(bkz: yalandan kim ölmüş)
Bakire kız bulmaktan zordur.
o kadar da zor değildir. biraz araştırılırsa pek çok bakir erkek vardır. bazıları tipsiz olduğundan sevgili bulamamıştır, bazıları ise evlenmeden olmazcılardandır.
bakacak yeri bilecen.
bakir erkekleri "bulunca nikah basılası erkek" mertebesine ulaştıran zorluktur.
sanıldığının aksine belki bakire kızdan çok bakir erkek var.**
inanırsak olur bence.
(bkz: pollyanna)
(bkz: yok öyle bir şey) bakir erkek doludur.
aranınca bulunur sıkıntı yapmaya gerek yoktur.
burada hazır bulunmuşu vardır.*
çok da zor değil aslında.
"gelen kutum boş , bana da bi mesaj atan olsa. benimde sohbet edenim olsa. bana da yavşayan olsa. bizde niye yok ? bana niye yavşamıyosunuz ? " çığlığıdır. başka da bişey değil. tanım içinse denilecek şey , erkek egemen toplumlarda daha az göze çarpan zorluk. olmadığından değildir. daha az göze çarpar.
o kadar da zor değildir aslında. (bkz: herkesi kendi gibi sanmak) dır bunun adı. direk söyleyeyim ben öyle değilim mesela. rezil olacağım diye düşünen arkadaşlarımıza söylüyorum çekinmesinler. allah a rezil olmayın da geri kalan herkese rezil olabilirsiniz. millet kirlendiğini övüne övüne anlatır, temiz olanlar ise pısırık, ezik bir şekilde öylece kala kalırlar. ben de bunu anlamam işte.
gerizekalılığa işarettir.
Bakire kız bulmak kadar kolaydır. Hatta milli olduğunu bas bas bağıran erkeklerin dahi çoğu bakirdir. Bu durum genelde kızlar için tam tersi oluyor.
bunların bakiri ile bonkörü yıllardır kapış kapış gitmekte.
Ya arkadas simdi de bu cikti basimiza...

Bakir erkek bulup ne yapacaksiniz, kesip kanini alniniza mi sureceksiniz amk?

Valla herkes manyak bu ulkede ya.
(bkz: sora sora bağdat bulunur)
keske kadinlardaki gibi bir anlama yöntemi olma. Doktora falan mi götursek.
çağın problemi. kalmadı anacım kalmadı. bedeni bakir olsa da zihni bakir kimse kalmadı. seni seviyorum demeye utanan erkeklerden kalmadı. eskiden ne kadar sevdiğini söylemesi zormus, simdi söylediği kadar sevmesi.