bugün

yeter lan!
yalanmış erkek istemiyoruz!
hop hop hopla sonra bizle zıpla ohh ne ala!
bana gelen erkek eline dil değmemiş olmalı!
sonra mı?

sonrası iyilik güzellik işte.

düt düt: başlık üstüme kalmış lan.
(bkz: elif lan lim ile cinsel yaşam)
(bkz: ironinin doruklarını zorlamak)
zorluğun sepebi erkeklerin şekil "a" da görülen basit kızları çabuk tavlıyor olmasından mütevellit bakir kalamamaktadırlar. ha bu erkekler basit midir? illa ki. basit kızla işiniz olmasın. tavsiye gibi oldu ama neyse.
(bkz: aramaya inanmak)
bir değil, tam 4 tane tavsiye ederek aşılmasına yardım etmek istediğim sorun bu.

http://specialedandme.fil...etubbies-happypreview.png
olmayan bir zorluk.

bakın ben buradayım mesela. aramayın boşuna. ben bu yaşıma geldim daha elim kız eline değmedi. gerçekten bir bayan bana böyle bir gülünce o kadar utanıyorum ki anlatamam. geçen gün kazara iş yerindeki kız arkadaşımın göğsüne çarptı elim. var ya nasıl utandım nasıl utandım anlatamam. bir daha yüzüne bile bakamadım. hatta iş yerinden çıkmayı düşündüm. ama ekmek parası işte naparsın. akşamları o kızı görmemek için işten geç çıkıyorum. böyle bir ortama filan girince kızlardan kaçıyorum. kendimi evleneceğim kıza saklıyorum.

o yüzden buradayım ben yani. *
sanıldığından çok fazladır, yıllardır beni kötü emellerine alet edecek bir hatun aradım ve bulamayınca bu işi para karşılığında birine yaptırdım.
(bkz: bakire bir kız arama)
bakire kız bulmaktan çok çok kolaydır. nitekim ülkemizde bir alıcı bir çok vericiyle haşır neşir olurken, bir verici çok fazla alıcıyla alışverişte bulunmamış olur. verici ilk kez verdikten sonra serisine devam etse bile ortalama bir alıcının seviyesine ulaşamayacaktır.
(bkz: kendine kız demişsin ama resmen folloş olmuşsun)
18 yaşına gelmiş ben hala bakirim, elizabethe devam diyoruz...
(bkz: biri banamı seslendi)
aslında emin olun değilim demesine rağmen o kadar çok bakir erkek vardır ki türkiye'de tahmin ettiğinizden çok daha fazla.
bakire kızdan kat kat daha çok bulunan erkek türüdür. (bkz: abazalıktan kramp geçiren insan)
asla zor olmayan bir durum. hele ki cennet yurdum da. hala tabuların yıkılamadığı; cinselliğin günah ve ayıp sayıldığı bir ülkede; açık görüşlü ve rahat hatunlar için asla zor değildir. yeter ki sen gerçekten iste; emrine amadedir abazan civanlar. **
(bkz: author)*****
mumkun olmayan durumdur o ayrı lakin erkeğin bakir olanı bir bayan tarafından nasıl çekici bulunur yada bir bayanın böyle bir hayali yada isteği nasıl olur.
(bkz: abaza erkek bulmanın bolluğu)
ahlak kavramının yitirilmesini takiben ortaya çıkan sorundur ki kimse kusura kalmasın erkeklerinde sorunu bakire kız bulmaktır.
yaşadığım çevreden ötürüde bu imkansıza yakın gibi birşeydir.
bakir erkek bulmak çölde suyu bulmaktan daha zordur.
o nasıl bişey oluyor diye düşündüren enrty.

(bkz: bakir erkek bulmanın yolu)
(bkz: erkeğin bakir olduğunu anlayan kız)
iyi bakamamışsınızdır. evliliği kutsal sayan erkekler de vardır.
(bkz: bakir kız bulmanın zorluğu) gibidir.
bilakis bakir erkek bulmak kolaydır. abaza olmayan bakir erkek bulmak zordur.
(bkz: sünnet kapuğu kurumamış erkek)