bugün

"biz püskevit de bisküvi de demesini biliriz. allah bize şehide kelle dedirtmesin" şeklindeki açıklamadır...

http://www.8sutun.com/Bah...esini-biliriz_108705.html
(bkz: allah şehide kelle dedirtmesin)
gideri var devletin . devletçe bi yorum helal.
"Yoksul olan insanlarımızın çocukları bu kadar köşe yazarlığı yapacak kadar kavramları diksiyona uygun bir şekilde söyleyemiyor" gibi bir cümle içerir aynı zamanda. hala etkisindeyim.
gülenler okuyupta azıcık ders alsın.
(bkz: al birini vur ötekine)
(bkz: bir laf cambazı olarak devlet reyiz)
dalga geçenlere çok fena kapak etmiş bir açıklamadır.helal olsun.
insan üstü ayardır..
d.bahçeli; "çaya bandırdıktan sonraki halini kastettim, patladı gitti."
bahçeli @2 olduğu sözleri.
allah şehitlere kelle demeyi nasip etmesin bize'dir.
irlandalı uzmanlar yüzyılın ayarı diyor.
yine doğrusunu diyememiştir.
piskevit demesini de biliriz, püsköğüt demesini de biliriz.
yaptım pişman değilim,bidaha olsa bidaha yaparım tadında açıklamadır.
püsküt deseydi nlaşılır olucaktı ama malesef hala bisküvi bile diyememiştir.
son konuşmasında lafı gediğine oturtmuş, yaptığı açıklama ile kendisini fütursuzca eleştirenlerin sadece yutkunmasını sağlamış, parti lideridir. kendisi muhalefet lideridir ve yıpratılmaktadır. eğer bu seçimlerde baraja takılırlarsa, demokrasi için fatiha okunması gerekecektir.
http://www.haberturk.com/gundem/haber/629674-bahceliden-puskevit-aciklamasi
(bkz: lafi gedigine koymak)
sıçtıktan sonra tüy dikmiştir bu açıklamasıyla. yine bisküvi diyor ama sanki sonradan öğrenilmiş gibi. ehehe. yemedik bahçeli yemedik.
Cük diye oturmuş diyenlerin neyi nereye oturttuğunu görememesidir. Köylü Devlet Ağa'nın mantığına göre cük oturmuş tabi. Bu başkandan başbakan olamaz.
yeni açıklamada da bulunmuş kendisi.
(bkz: (#11708402))
çok güzel kapak oturtmuştur ama püskevit geyikçilerine falan değil sadece tayyip erdoğan'a yönelik bir kapaktır.

dünden beri her yerde "püskevit geycikçilerine kapak" diye karşıma geliyor bu. kaç kere izledim, yok arakdaş adam püskevit demesi ile dalga geçenlere bi şey dememiş ki; aksine rahatsız olmadığını belirtmiş.
diyor ki bisküvi demesini biliriz. yani püskevit'i isteyerek dedin. peki kaldımı dohuz ne oluyor bunada istersem dokuz derim mi diyeceksin? ee de o zaman ne diye millete kendini alay konusu yapıyorsun.

not:ülkücü kardeşlerim kusura bakmayın ama öyle yani.
ilk seferki olayda oldugu gibi bu sefer de asil demek istedigi golgelenmek istenmektedir.
ben de dahil olmak uzere gulduk eglendik ama bahceli, lafi layigiyla koymustur bu aciklamada... ve haklidir sonuna kadar. herhangi bir siyasi gorus beslemesem de, bahcelinin muhalefetinden, iktidarin cekindigini gozlemledim diyebilirim, bu yuzden bu olay kopurtuldu sanirim, erdoganin zonguldak universitesi gafi bence daha buyuk bi olay ama o konu ilk gunden kapandi mesela...

ozet olarak, bahceli tasi gedigine koymustur ama bir diksiyon hocasi tutsa fena olmaz, koskoca parti lideri ve arkasinda onu izleyen milyonlar var, bu takim seyler yuzunden ne demek istedigiyle kimse ilgilenmiyor...

ama komikti be... neyse ben gidip bakkaldan bi puskevit alayim *
güncel Önemli Başlıklar