bugün

evlat açısından da, ebeveynler açısından da son derece tatsız bir tesadüftür. bu durumdaki rahat yüzü göremeyen baba evladından "ooh götür baba" sözünü işitebilir.
(bkz: bunca yıllık çocuğum böyle birşey görmedim)
(bkz: bu evde ben varken sevişilmeyecek demedim mi)
(bkz: ne yapacağını bilememek)
(bkz: az bekle annenin dişi ağrıyor)
anne ve baba hala beraberlerse "ne var yahu bunda" dedirten hadisedir. ama çocuk küçükse tuhafına gider tabi hakvermek lazım.
evde herşeyin yolunda gittiğine işarettir.
baba ile annenin odasında temizlik yaparken prezervatif bulan ablanın kardeşidir. ama neyseki ondan haberleri varmış. bana bişey olmaz demiyolarmış.
eğer bu hadiseye küçük yaşlarda tanıklık edilmişse çocuk anne babaya küsmek gibi garip tepkiler verebilir.
(bkz: bir arkadaşım)
piç çocuk
-ne ulan bu liseli aşıklar gibi. baba ben senin yaşına gelince en az 3 posta giderim. yuh be ne biçim erkeksin sen.

saf çocuk
-aman tanrım. baba sen ve annem. olamaz ya. imdaaeet. yetişin anamı s..iyolar.
normaldir. hatta onları öyle görmek sevimli olduklarını düşündürür bana.
45 senelik evli olmalarına rağmen hala birbirlerini aşkla sevdikleri için mutlu olmaktır.
öpüşürken görülünce hafif gülümsemeyle olay yeri terkedilir.fakat ne olur başka türlü görmeyim ıyyyyykkkkkk.
+ ** kaput lazım olursa yukardan gelir alırsın hacı **
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
uygulanması suç olmadığı için "yakalamak" eylemine konu olamayacak durum.
baba ile anneyi dudak dudağa öpüşürken görmek ise, çocuğu mutlu etmesi gereken durumdur, en azından annesi ile babasının birbirinden hoşlandığını bilir.
Laaaayyn diye bağırarak onları bir anda ürkütüp sonra kahkalarla gülmek..:)
anne ile baba'yı sevişirken yakalamaktan daha iyi olan durum.
genelde verilecek tepki utanarak oradan uzaklaşmaktır. eğer sizi görürse ''pardon'' şeklinde bir tepki verip olayı kapatırsın.
(bkz: evde bademcik ameliyatı)
emrahın manav ile annesini yakalaması gibi bir şeydir. o an bir baba değildir o. pis bir sapıktır.