bugün

Aşıksa o Seni her türlü bulur(% 100 Garanti).
Size bakarken burun delikleri titrer.
Çok fazla taviz veriyor ve kusurları görmezden geliyorsa aşıktir.
bakışından,gülüşünden,konuşmasından. illa bir açık verir abi yani. onu farkedemeyenler utansın.
Gözlerine bak, gözlerini senden kaçırıyorsa seviyodur abi.
ne bileyim ben .
Erkekler anlayamaz açık ve net odundur. Ama siz bir kıza aşıksanız, anlamamış gibi yapar. Ama siz daha tam olarak aşık olup olmadığınızı anlayamaamışken, onlar birşeyler hissettiğinin farkındadır. Ha mükemmel bir şekilde rol keserler o ayrı.
Hakkaten aşıksa bekler bekler,bigün sabrı taşar; Gelir, sana aşığım der.
turnusol kağıdı maviyse pozitif kırmızıysa negatiftir ya da o başka bişey miydi.
Smile....
Anlaşılmaz arkadaş bu amkların bir günü diğerini tutmaz çünkü.
size en ufak şeyde bile sinirleniyorsa aşıktır o.
bir soru.

genelde sürekli sizi süzer, siz baktığınız anda gözlerimizi kaçırırız. sizin yanınızda sakarlığımız tutar, ne derseniz olumlu tepki veririz.
ve önemlisi sizin yanınızda saçımızla oynuyorsak, bilin ki aşığız.
sana bakarken gözlerinin içi gülüyorsa, öperken kokluyorsa, durduk yere boynuna sarılıyorsa aşıktır.
sevildim evet. değer bilmedim galiba bunada evet
Bakışlarından, duruşunu yürüyüşünü size göre ayarlamasından .
Aslında çok basit bir şekilde anlaşılabilir.
Gözleriyle bile olsa bir ortamda sürekli sizi kontrol ediyordur.
Sizin hakkınızda çoğu şeyi zaten biliyordur.
Gözgöze geldiğinde ışık tutulmuş tavşan gibi oluyordur.
Onu en az üç kez sakarlık yaparken görmüşsünüzdür.
Bir an ağlarken bir an kızgın olabilirler.
Her zaman gülümser ve mutludur. (Bu görünen durumda olabilir.)
Bazı durumlarda nutku tutuluyordur. Çünkü işin içinde siz varsınızdır.
işte bu ve benzeri olaylar örgüsü ile kolayca anlayabilirsiniz. Ancak unutmayın onun hissettiklerinin gerçekten onda ne çeşit duygular yarattığını bilmeniz imkansızdır.
sizden siz kokan bir üst istediğinde üzerinize hiç giymediğiniz tshirtünüzü çıkarıp verince içine derin bir nefes alıp mis gibi sen kokuyor diyorsa aşıktır. zira onu hiç giymedim. hatta tek temasım ona verirken dokunmam oldu.
(bkz: bilmem nasıl)
Sürekli gülümsüyorsa ve gözlerni kaçıyorsa bilki aşıktır.
Asik kiz, basa bela olmaya basladiginda anlasilir. Obur turlusu asiktan sayilmaz. Onunki ilgidir, sevgidir, hevestir. Bunlara kanip da erkeklikten odun vermek iyi haliyle saflik, diger haliyle yavsaklik, isi bilen icinse picliktir. Hatun ne zamanki kontrolunu kaybeder ki; erkegin boku yediginin resmidir, o zaman asik oldugu anlasilir. Ami gotu dagitir, her turlu mantiksizliga, tehlikeye kalkisir. Bunlarin aski erkeginkine de benzemez. Yasatmaz, oldurur. Bi yerden sonra katlanilmaz hal alir. O raddeden sonra monica belluci olsa nolur bilmiyorum da adrina lima da olsa i iih. Fayda etmez. Ask kadinlara gore bir sey degil, zaten karsilarina manipulatif bir pic cikmadikca da asik olmazlar, oyle yakisiklilik kas para araba falan degil bu olay. Bu kadin milleti sevsin, istesin, ilgisi olsun yeter. Elinin hamuruyla... Neyse. Bunlar asik oldular mi efenim, insanliktan bile cikiyorlar. Sonra sonra baktiklarinda kendileri de farkina variyor manyakliklarinin. Lan, senin neyine be ask. Bi dogru duzgun pilav yapin amk once.
Mala bağladıysa aşıktır, aptal aptal gülümser kezban.
Çocuksu haraketler yapamaya başlar ,duygusalaşir ,bir masumiyet gelir sanki, ayakları yerden kesilir diye ,hep bir uçuş modunda olur ...aşik olmak güzel şey ama sonra cani yanmasa hayata küstürmese onu aşk bak o zaman tam tersi olur herseye bambaşka bakmaya başlar iste ...
sarılırken derin nefesle beraber kokunuzu içine çekiyosa, ruhunu besliyosa sizinle aşktır be. daha ne istiyonuz?
anlayamazsın bir bakmışsın ortada kız mız yok.
Size bakıyorsa aşktır onun adı.