aşıkmısın diye sorulduğunda yoo ne alaka der.
Sizinle konuşuyorken gözlerinizin içine bakıyorsa aşıktır. Üzmeyin o kızı..
Söyler.

Anlamaya niye uğraşıyorsunuz.
Salak gibi davranıyorsa. Tüm hataları kazıkları gormezden geliyorsa aşıktır.
Aşık olmayalım kızlar.
Aşk kötü.
sazı varsa aşıktır. sazsız aşık mı olur...

yine ultra komiğim filan gdjkgd.
Anlayabilsek her şey çok daha güzel olurdu. Kız erkekten bekliyor hamleyi erkek göremiyor kızın gözündeki ışığı. Sonra yine hüsran yine acı...
Sana isminle hitap ediyorsa seviyordur. Düşünsenize lan sana isminle sesleniyor bu çok mükemmel bir şey.
Ona ufak bir test yapın ve aşık olup olmadığını öğrenin %100 doğruluk garantisi var.

Soru1: bana aşık mısın?
A-)evet
B-)hayır

A'lar çoğunluktaysa kız size aşık.
Yanlış durakta iniyorsa ve unutkanlığı tutmuşsa o aşık kızdır.
Yanından geçmişse kesin sana aşıktır kanka.
aha bak beyle.
Günaydın mesajı atmasından. Bir kız size günaydın mesajı atıyorsa vakit kaybetmeden açılın. Bu kızın hoşlandığına dair küçük bir ipucudur ve yine bu ciddi bir entrydir.

Siz çok sevdiğiniz de olsa herhangi bir arkadaşınıza günaydın mesajı atıyor Musunuz? Ya da normal bir arkadaşınız size atıyor mu? Bir düşünün. Mesela ben sadece arkadaş olarak gördüğüm birine mesaj atmam, niye atayım ki lan? Bana bir arkadaşım günaydın mesajı atsa şüphelenirim şahsen, sanane lan benim sabahımdan diye terslerim.

O yüzden günaydın mesajı candır.
Diğer kızlardan farklı davraniyorsa aşıktır. Diğer kızlar da asiksa o zaman diğer kızlarla aynı davranıyor olur.

Bence anlaşılması güç. Onun belli etmesi lazim.

Sana çok büyük bir sırrını çok da yakın olmadiginiz halde söylerse kesin aşıktır. Sana açılacağı bir Kapi arıyordur. Bence olabilir.

Bir kızın bana aşık olduğunu öğrenme yeteneğim olsaydı şimdi nerdeydim. Hoop real Madrid tabiki.
gizli bakışlarını yakalıyorsanız aşıktır.
Size bakıyorsa aşktır onun adı.
anlayamazsın bir bakmışsın ortada kız mız yok.
sarılırken derin nefesle beraber kokunuzu içine çekiyosa, ruhunu besliyosa sizinle aşktır be. daha ne istiyonuz?
Çocuksu haraketler yapamaya başlar ,duygusalaşir ,bir masumiyet gelir sanki, ayakları yerden kesilir diye ,hep bir uçuş modunda olur ...aşik olmak güzel şey ama sonra cani yanmasa hayata küstürmese onu aşk bak o zaman tam tersi olur herseye bambaşka bakmaya başlar iste ...
Mala bağladıysa aşıktır, aptal aptal gülümser kezban.
Asik kiz, basa bela olmaya basladiginda anlasilir. Obur turlusu asiktan sayilmaz. Onunki ilgidir, sevgidir, hevestir. Bunlara kanip da erkeklikten odun vermek iyi haliyle saflik, diger haliyle yavsaklik, isi bilen icinse picliktir. Hatun ne zamanki kontrolunu kaybeder ki; erkegin boku yediginin resmidir, o zaman asik oldugu anlasilir. Ami gotu dagitir, her turlu mantiksizliga, tehlikeye kalkisir. Bunlarin aski erkeginkine de benzemez. Yasatmaz, oldurur. Bi yerden sonra katlanilmaz hal alir. O raddeden sonra monica belluci olsa nolur bilmiyorum da adrina lima da olsa i iih. Fayda etmez. Ask kadinlara gore bir sey degil, zaten karsilarina manipulatif bir pic cikmadikca da asik olmazlar, oyle yakisiklilik kas para araba falan degil bu olay. Bu kadin milleti sevsin, istesin, ilgisi olsun yeter. Elinin hamuruyla... Neyse. Bunlar asik oldular mi efenim, insanliktan bile cikiyorlar. Sonra sonra baktiklarinda kendileri de farkina variyor manyakliklarinin. Lan, senin neyine be ask. Bi dogru duzgun pilav yapin amk once.
Sürekli gülümsüyorsa ve gözlerni kaçıyorsa bilki aşıktır.
(bkz: bilmem nasıl)
sizden siz kokan bir üst istediğinde üzerinize hiç giymediğiniz tshirtünüzü çıkarıp verince içine derin bir nefes alıp mis gibi sen kokuyor diyorsa aşıktır. zira onu hiç giymedim. hatta tek temasım ona verirken dokunmam oldu.
Aslında çok basit bir şekilde anlaşılabilir.
Gözleriyle bile olsa bir ortamda sürekli sizi kontrol ediyordur.
Sizin hakkınızda çoğu şeyi zaten biliyordur.
Gözgöze geldiğinde ışık tutulmuş tavşan gibi oluyordur.
Onu en az üç kez sakarlık yaparken görmüşsünüzdür.
Bir an ağlarken bir an kızgın olabilirler.
Her zaman gülümser ve mutludur. (Bu görünen durumda olabilir.)
Bazı durumlarda nutku tutuluyordur. Çünkü işin içinde siz varsınızdır.
işte bu ve benzeri olaylar örgüsü ile kolayca anlayabilirsiniz. Ancak unutmayın onun hissettiklerinin gerçekten onda ne çeşit duygular yarattığını bilmeniz imkansızdır.
Bakışlarından, duruşunu yürüyüşünü size göre ayarlamasından .