bugün

(bkz: aşk acısı çeken kişiye montla sıç demek)
tamamen acı çeken kişinin karakterine bağlı bir tepkidir dönüt. kimi haklı karşılarken, kimi salya sümük seanslarını artırmakla cevap verir: (bkz: piyangodan mı çıktın sonuçlarda açıklanmıştı ama)
acı çeken kişi,anlayacak halde olmadığından saçmadır. yoksa gayet doğrudur,unutulur.
bikaç gün sonra "sağol kanka ya evet valla unuttum bak haklıymışsın"la sonuçlanabilir.
vizeden düşük not alanın finalde daha çok çalışıp 100 çakıcam görürsünüz demekle eş değerdir.
olacakları şimdiden söylemektir. unutmamış kimse varmı?
gerçek ama o an için boş bir tesellidir.
doğruları söylemek.
aslında kağıt üstünde doğru gözükür*fakat uygulamaya gelince yemez.hatta destek veriyim dediğiniz kişiyle aranız hafif limoni bile olabilir.zira 'unutursun' dediğiniz kişi unutmak istememektedir.kafadan ofsayta düşersiniz.onun için en güzeli o an için ne düşünüyosa düşündüğüne katılmaktır sanırım.
cevaben siktir git demek.
sade,yav git başımdan senlemi uğraşıcam demenin kolay yoludur.
daha önce yaşamış, öğrenmiş, tecrübelenmiş kişidir. silkelenip toparlanmak için birebirdir.
(bkz: nah unutursun)
Asla söylenmemesi gereken sözdür. Aksine asla unutamayacaksın sen onu, artık onsuz yaşamak mümkün değil ; o olmadı mı hayat senin için hiçbir anlam ifade etmiyor vb. sözleri söyleyip kişinin akıbeti takip edilmelidir.
o an için hiç birşey ifade etmese de zaman geçtikçe anlam kazanır. dinle pişman olmazsın cümlesidir.
göz göre göre yalan söylemektir.
yapacak başka birşey olmadığı için söylenebilecek tek cümledir.yanına zaten serefsizdi sevvseydi bırakmazdı gibi ilaveler de yapılabilir.
bu kişinin yanında durulmaması gerektiği gibi duruluyorsa bile bu sözün kesinlikle söylenmemesi gerekir. zira bir başlar asla unutamayacağını anlatmaya sonra sabahlar olmaz.
unutunca da ben demiştim demekle sonuçlanan eylemdir.
(bkz: yarrak afedersin)

bunu demek istiyorum bana her üzülme diyene. sen misin lan hayatın anlamını kaybeden? sen misin yaşama sevincini kaybeden? sen olma benim derdime ortak. sen sadece sus...
(bkz: aşkta kaybeden kumar da kazanır)
ybsg lafını duyacağını bile bile konuşan kişidir.
empati yeteneğinden bihaber olunduğunun göstergesidir. odun insanın mottosudur.
dip not: böyle diyenlerin çükü düşsün lan.
yalanın daniskasıdır.
unutamazsın, en iyisi öl sen mi deseydi..
(bkz: unutursun için yana yana)
(bkz: doğru söze ne denir)