bugün

bizim gibi orta doğu ülkeleri içinde başarılamayacak husustur. bir ihtimal erdal acar tipli adamların çevresindeki her kızın onun için kolay bir potansiyel olduğunu düşünürsek başarılı olabilecekler yine de vardır.

(bkz: ürdün)
(bkz: suriye)
(bkz: türkiye) *
çok meşgul erkektir. kendine ayıracak zamanı yoktur. başında kalabalık etmemek lazım.
(bkz: dünyadaki bütün kızlara sahip olan erkek) *
baya bi şizofrendir. kendine hayali harem kurmuştur.
aklıma teomanın şarkısının sözlerini getirmiş, kişiliği oturmamış çocuktur.
"çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu." teoman
(bkz: yavşağın önde meşale taşıyanıdır)

ha bununla övünür birde ayı.. durmak yok olm sen devam et, bu saatten sonra insan olup bizi utandırma insanlığımızdan..
aslında tek bir sevgilisi bile olmayan, şanssız erkektir.
platonik sevgilileri olan erkektir. hiç birisinin adını bilmez, hatta belki bir daha karşılaşmaz.
özellikle lisede görülen erkek tipidir. "benim 5 kız var. ikisine aynı anda randevu vermişim. ne yapıcam bilmiyorum abi!" lafları çok geçer. oysa o kızların hepsi sadece arkadaşıdır veyahut flört ediliyordur. saçmadır. kanmayınız.
don juan de marco ..." en espanaaaa mille tre"...(mozart´in don giovanni "don juan" operasindaki meshur arya´nin bir cümlesi) tercümesi : " sadece ispanya´da bin üc..." !!!!
bence "cool adam"dır. değilse acıyıp birkaç tanesini olmayan gariplere göndermesi acilen beklenen adamdır.
(bkz: kalbimde yaşıyorlar)
bir adam vardı new york da tam 1458.23 kadınla birlikte olmuştu ne çok şaşırdım türkiye de olsa adamı dışlarlar. orada ise adamı star ilan etmişler ve röportaj yapıyorlardı çok şaşırdım.
platonik sevgililerle mümkün olabilecek gerçektir.
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
Aynı zamanda hem tebrik edilesi hemde ayıplanası erkektir, o kadar kızın dırdırına nasıl katlandığı araştırmalara konu olmuştur.
futbol takımı kuracak kadar sevgilisi olan birini biliyorum, bunun üzerine başka ve gerçek bir örnek getirilmez artık. ya çok popülerdir ya da gerçekten zeki biridir. veya her ikisi de diyelim.. aynı zamanda yalancı ve akılsızdır.. * malın tekidir de diyebiliriz. nitekim kendisini o kadar değersiz görüyor ki 11 kızın kendisine farkında olmadan da olsa mal muamelesi görmeyi kabul ediyor. kendini aşağılık sıfatına layık görüyor. daha ne olsun. irdele şimdi şu aşağılık kelimesini. irdele, öyle yazıldığı ve okunduğu gibi değil bu. malsın işte anlamadın.
tarkan, ismail yk, serdar ortaç, emre aydın, kıvanç tatlıtuğ, tolgahan sayışman. hemen hemen her ergen kızın 'sevgilim,aşkım' diye tabir ettiği ünlü insanlar olabilir.
(bkz: şahin k)
(bkz: nuri alço)
serbest şeyetti.*
koç, akrep ya da ikizler burcuna mensup erkektir.
Sevgiliden ziyade kaçamak yaptığı, tavlamaya çalıştığı, asıldığı, kızlarıda dahil edersek sayıları türkiyede azımsanamayacak kadar fazladır. Erkekerin kızları kategorize etmek gibi huyları olduğu düşünülürse,
-bu sex için abi necla gibi değil, ne zaman çağırsam geliyor, takılıyoruz.
-bu iyi aile kızı.
-yalnız yaşıyorum bu bana iyi yemek yapıyor.
-bi hatun var abi çok fenaa! az kaldı tufaya gelicek ama.
-bu kıza deliler gibi aşığım abi.
-bu kız çirkin ama bitirme tezime yardımcı olacak, sınıfın en çalışkan kızı arayı iyi tutmak lazım bi cafeye götürüp çay ısmarlayayım.
şeklinde uzayıp gittiği için yukarıdaki 5 numaralı kızı kaybetme unsuru oluşturur.
zeki olmak zorundadır.
çok zeki olması lazımdır. ama bana bulaşmasın yoksa o muntazam burnuna koyarım yumruğu.
yalan söyleyen erkektir, inanan da salaktır. öyle bir erkek olamaz.
kuzey (bkz: kuzey güney)
yükseleni ikizler burcu olan erkektir şekil 1A.