bugün

entry'ler (1056)

kabuslara giren palyaaaco

buralara bir gün belki bakar. yıllar önce * hoş sohbetinden payımı almıştım.
yıllar sonra tekrar mesajlara baktığımda o günlere gittim geldim sayesinde. ne güzel günlermiş, insanlar da çok güzelmiş be.

dokuz eylül üniversitesi

saçma bi sistemler bütünü olan üniversite.
ben hayatımda öğrenciyi bu kadar karşısına alan, zorlayan, s.ken bir üniversite görmedim. lütfen buraya gelmek isteyen iki kere düşünsün lütfen.
kamu yönetimi bölümüne girdiğinizde, istatistik dersini istatistik bölümünün işlediği zorlukta ve ayrıntıda işleyebilirsiniz. keza matematik bölümünün en zorlu derslerinden limit, türev görebilirsiniz en ince ayrıntısına kadar. üstüne bir de kendi bölüm derslerinizi görürsünüz. yemin ediyorum bu üniversite yönetimi kendini odtü düzeyinde filan sanıyor galiba. aldıkları bedduaların haddi hesabı yoktur.

uzak durunuz lütfen yalvarırıım!

dokuz eylül üniversitesi iibf

saçma bi sistemler bütünü olan üniversitenin saçma bir sistemler bütünü içeren fakültesi.
ben hayatımda öğrenciyi bu kadar karşısına alan, zorlayan, s.ken bir üniversite görmedim. lütfen buraya gelmek isteyen iki kere düşünsün lütfen.
kamu yönetimi bölümüne girdiğinizde, istatistik dersini istatistik bölümünün işlediği zorlukta ve ayrıntıda işleyebilirsiniz. keza matematik bölümünün en zorlu derslerinden limit, türev görebilirsiniz en ince ayrıntısına kadar. üstüne bir de kendi bölüm derslerinizi görürsünüz. yemin ediyorum bu üniversite yönetimi kendini odtü düzeyinde filan sanıyor galiba. aldıkları bedduaların haddi hesabı yoktur.

uzak durunuz lütfen yalvarırıım!

yalnızlığın iki kelimelik tanımı

iki yabancı.

ps oynarken tv masasına ayak koyan tip

ayağının uyuşmasıyla gol yemesi aynı ana denk gelirse bahanesi hazır olan tiptir.
masanın köşesi hafif sivriyse ve bileğin alt kısmı oraya baskı uyguluyorsa masadan soğutur.
ha bir de ps kafelerde uzatsam ayıp olur mu sorunsalı vardır. gol yedikçe dünya umrunuzda olmamaya başlar koltuğa bile gömülürsünüz orası ayrı.

cemaat halk partisi

cehape okunuşunun ilk defa tam isabet olacağı parti olacaktır. bi cuhape değildir.

israil ordusunun bu aralar fazla arap vurmaması

ariel şaron'un ölmesiyle kafaları adeta şarbon virüsüyle* dolup taşmakta olan ibrani soyunun bu aralar gerçekleştiremediği eylem.
yakında önderlerinin* ya da cellatlarının* izine döner soykırıma başlarlar diye düşünmekteyim.

hoşlanılan kıza 1 liralık teneke bilezik almak

duruma göre mutlu veya mutsuz eder. aylık gelirin oranında mutlu edilebilme oranı da paralel olarak artabilir.
düşünsenize aylık geliri yüz bin dolar olan birinin pırlanta yüzük alması neyse bin lira olan birinin teneke bilezik olması oransal olarak aynı şeyi ifade eder.
fakat genel görüşün yani bir liralık bileziğin rezalet bi hediye olması görüşünün etkisiyle hatunlarımızın düşüncesini eksi yönde etkileyebilir.

yazarların 3 dilek hakkı olsa dileyecekleri 3 şey

3 dilek hakkı daha istemek. daha sonra yine 3, yine 3, yine 3...

takım tutan erkeklerin genelde gay olması

tespitin viran eylenmesidir.
paralel olarak bakarsak, güzellik yarışması izleyen bi hatun, lezbiyendir diyebiliriz. 'tilki'lik yapmak isteyen erkekleride unutmamak gerekir.

requescat in pace

barış içinde ölmeni dilerim değil huzur içinde yat anlamına gelen italyanca söz dizisidir.
ser ezio auditore di firenze'nin repliklerinden birisidir.

metro turizm de ikram edilen kahve

pamukkale turizm'in bol köpüklü türk kahvesine değişilmez olan kahvedir.
işbu firma gerçek anlamda müşteri memnuniyetini göz önünde tutan nadir firmalardan biridir ayrıca. favoridir, önerilir.

soyunma kabininde bel kıtlatırken taciz iddiası

mekan: soyunma odası
işlem: bel kütletme
akıldan geçenler(iki taraf içinde): seks.

nerde bi yanlışlık var diye sorarsan kendine, kezban gerçeğini gözardı ediyor olduğunu hatırla.

erkeklerin kadın poposundan etkilendiği yalanı

yalan değil gerçektir. bok tam olarak poponun bütününden çıkmıyor, anüsten çıkıyor.
mesela süt çıkan bi yerden de neden etkilenelim ki? mantığıyla aynı mantıkta çalışan bir motto.

kürtaj cinayet kurban ibadet

insanla hayvanı aynı klasmanda, aynı özelliklerde gören yörüngesini sapıtmış, söyleyen insanın kendisini hayvan yerine koyduğu slogan.

bir kürt on türk e bedeldir

10 türk 1 kürdü dövmeye gitse 4 saniye içinde 50 kişi olacaklarından kısmen doğru bir söylem .

portekiz milli takımına sövmek

portekize kuponunda yer ayırdığı için kendisine sövmesi daha uygundur bunun yanında.
yoksa adamlar senin oynadığını bilse yenerlerdi be adam.

adanalı ronaldo

gerçek ronaldonun yakında kendisini vurmak için tetikçi göndermesini beklediğim ronaldonun adanalısı. her türkiyeye geldiğinde bu adamın seni bekliyor olması nasıl bir strestir acaba. maçta felan da düşünüyor mudur ki? şimdi yine çıkışta gelecek, işin yoksa uğraş amk.

mrs obi wan kenobi

3 yıldır sözlükte olmasına rağmen girdiği 37 entryle beni şok etmiş yazar.
keşke düşüncelerini daha fazla sergileyip, akıllarda daha kalıcı olma yolunu seçseydi.
neyse güle güle şampiyon.

şu anda bizi 70 milyon izliyor

yavaş yavaş 80 milyona dönüşen, program sunucularının oybirliği halinde ezberleyip devamlı kullandığı replik.

ağızları alışmasa bari.