bugün

forumda yazan üyelerine övgü maksadında "türk ırkçısı" şeklinde rütbeler veren ilginç oluşum. ilgiyle izliyoruz...
--spoiler--

yanar döner olduğu için üyeliği iptal edilmiştir.

--spoiler--
trajikomik yapılanma.

--alıntı--
çapulcu ülkücü olduğu için atılmıştır
--alıntı--
bizkackisiyiz.com kadar gereksiz bir sitedir. artık kaç kişi olduklarını biliyoruz o da ayrı mesele.
Her milletten her insana hakaretlerin edildiği sitedir. Hatta kendi soydaşlarını bile küçük görüp, küfür etmektedirler. *
atım yok binemiyorumcular. ağlayanlar. zırlayanlar. atlara aşıklar.
(bkz: attan başkasına vermeyenler)
(bkz: attan başkasına binmeyenler)
atatürk'e ırkçı diyen, üstüne üstlük bunu bir iltifat olarak söyleyen ve bunla övünen zavallı insanların bulunduğu yer.
türkçe adlar isimler başlığında komik isimler olan yer.
mesela: abşar. herhalde apışmaktan geliyor.

edit: bunları da eklemezsem duramam.
tokumak *
tokuş *

bomba edit: veee kız ismi olarak önermişler.
kukun *
çin malı, çakma vatanseverlerin, adam asmaca oynadıkları mekan. yazdıkları bir kaç tahrik edici yazı ile popüler olmaya çalışan zavallılar.
(bkz: bir deli kuyuya tas atmis kirk akilli cikaramamis)
tartışma panosunda şöyle bir başlığı olan site:

--spoiler--
evinize 4 harfli gelse ne yaparsınız ?
Merhaba Kandaşlarım,
bu konuyu açmaktan utanıyorum ama tavsiyelere ihtiyacım var.
bütün engel olma çabalarıma rağmen önceki eşinden boşanmış olan kuzenim, 2 çocuklu bir k.rt kadın ile evlendi
ve bu akşam yemeğe evimize gelecekler.
ben eve almama taraftarı olsam da ev halkı ayıp olacağı gerekçesiyle eve alacak gibi görünüyor.
Bu konuda değerli tavsiyelerinize ihtiyacım var, sizce onlar gelmeden evi terk mi etmeliyim, yoksa onları görmek iğrençliğine katlanıp evimi mi savunayım?
Esenlikler
--spoiler--

allahım neler oluyor ?
türk'lük kriterini askeri marş dinlemek olarak belirleyen ucubelerin bulunduğu site.

http://www.atsizcilar.com...alci-turk-gencligi-2.html

askeri marş dinle huzur bul.
heralde gülelim güldürelim temalı bir site. yazdıklarında ciddiyseler yazık lan.
buranın üyeleri komiktir sadece. ama mesela rojaciwan.com'un üyeleri şerefsizdir, ... çocuğudur.
kafatasçı, kelle avcısı, kendinden olmayan herkesi sabun yapma meraklısı bir kısım hayattan aciz yaratığın habitatı.
tesadüfen eksisozluğun kapatılması hakkında yazılanları okuyunca kanımı donduran forum şeysine sahip yer. *
bir sürü orta asya özentisi gencin buluşup ırkçılık antremanları yaptıkları forumdur. aslında forum denmeyecek kadar basit ve sıradandır çünkü forum kelimesinin anlamı toplu tartışma yeri, ortamıdır. burası ise kendilerine "otağ yöneticisi" diyen bir kısım adminin ego tatmin yuvasıdır.
isminin akılsızlar olarak değiştrilmesi isabet olacak site.
insanın kanını donduran, tüm insanlık için tehlikeli, bertaraf edilmesi gereken sitedir.

Yanar Döner olduğu için atılmıştır.
Çapulcu ülkücü olduğu için atılmıştır.
Aptal olduğu için atılmıştır.
Çaşıt Olduğu için atılmıştır.

böyle de bir moderasyon varmış?
Adınız veya E-posta adresiniz Türkçe değilse üye olarak kabul edilmediğiniz internet sitesidir.
ülkücü olup adam bıçaklamaktan,haraç kesmekten sıkılan, kürt düşmanlığının artık kesmediği bünyelerin işi büyütme amaçlı üye oldukları gruptur.

(bkz: kafatasçılık)
ilginç konuşmaların geçtiği bir site.
"evinize 4 harfli gelse ne yapardınız?" basligini acan kutlu beg isimli uye aptal oldugu icin forumdan atilmis.

http://www.atsizcilar.com...e-yapardiniz-t105744.html

edit:

--spoiler--
moderator cevabi: kürtle evleneni, arkadaşlık yapanı veya dost göreni; arkadaştan, dosttan veya akrabadan sayan, soyca türk olsa da piçtir, türk değil. bu ilkeye göre seçimini yap. böyle bir soruyu da ancak gerizekalı değilse çaşıt bir kişinin sorabileceğini belirteyim.
--spoiler--

aman allahim bu nasil bir nefrettir. oysa hic bir arkadasimin irkini merak etmemistim.

edit 2: diger moderator de soruyu sorana feci bir ayar cekiyor.
sayfa okunarak insan bozmasi * nasil olur ogrenilebilir.
kendilerine ilginç misyonlar yüklemiş, okudukça insanı sarsan, traji komik site.
birkac tane maymunun moderator kisvesi altinda idare ettigi otag dedikleri yer.
5 dakika okuyunca midem bulandi.
otaginiza sicayim ulan.
Nihal atsız çatısı altında kurulmuş, türkçülük ideolojisinin her sayfasında hissedilen sitedir. Nihal atsız` ın vasiyetide sitede yer almaktadır;

Yağmur Oğlum;

Bugün tam bir buçuk yaşındasın. Vasiyetnameyi bitirdim kapatıyorum. Sana bir resmimi yadigâr olarak bırakıyorum. Öğütlerimi tut, iyi bir Türk ol!

Komünizm bize düşman bir meslektir. Bunu iyi belle. Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır. Ruslar, Çinliler, Acemler, Yunanlılar tarihi düşmanlarımızdır.

Bulgarlar, Almanlar, italyanlar, ingilizler, Fransızlar, Araplar, Sırplar, Hırvatlar, ispanyollar, Portekizliler, Romenler yeni düşmanlarımızdır.

Japonlar, Afganlılar ve Amerikalılar yarınki düşmanlarımızdır.

Ermeniler, Kürtler, Çerkezler, Abazalar, Boşnaklar, Arnavutlar, Pomaklar, Lazlar, Lezgiler, Gürcüler, Çeçenler içerideki düşmanlarımızdır.

Bu kadar çok düşmanla çarpışmak için iyi hazırlanmalı.

Tanrı yardımcın olsun.

edit :
1-ey eksi oy veren degerlendirme kabızı; benim değil nihal atsız ın vasiyeti
güncel Önemli Başlıklar