bugün

(bkz: arap)
Iyi veya kotu millet yoktur, iyi veya kotu insan vardir gercegini aklima getiren tanim.
Büyük bir bölümünün dinleri, imanları paradır.
görsel
zencinin sütlü kahveye batırılmış hali.
pek farkı yok pistirler.
Oldukça tembel bir millet halbuki dinimiz bize çalişmayı ve ilmi emretmiş.
(bkz: vahhabilik/#286952)
pis, cahil, görgüsüz, ruhsuz bir millettir. sıkıştıkları zaman gariban edebiyatını çok iyi uygularlar. ayrıca yaradan tarafından çok pis bir şekilde cezalandırılacağına inandığım bir millettir. o kadar inen kitaba rağmen hala pisliklerinden ödün vermemektedirler.
kendilerine defalarca peygamber gönderilmesinden mütevellit ne bok oldukları ortada olan millet çeşidi.

lafa gelince ümmetçi olurlar ama icraate gelince ingilizlerle birleşip osmanlıyı sırtından vururlar.

kahpelikleri icraatleriyle sabittir.

allah bence bu arapları büyük bir sınavdan geçiriyor. kendilerine petrol armağan etmiş ama araplar bu petrolden gelen korkunç gelirle dünyada ki aç insanlara yardım edeceğine altından saray yaptırıp içinde donlarına sıçmaktadırlar.

pislik bunlarda, hainlik bunlarda, kahpelik bunlarda.
yönlendirilen, kontrol edilen, kandırılan, sindirilen, aldatılan olmuşlardır bugüne kadar. bunu yapanlar kim, amerika, ingiltere veya fransa yoksa işin içinde yine araplardır. okumalarına, eğitim almalarına bile izin verilmeyen yakın zamana kadar, cahilliklerinden birbirlerini yiyecek duruma gelenlerdir.

sözüm cahil, barbar, pis olan zavallılara değil, müslümanım deyipte petrol ticaretine hinlik karıştırana, afrikanın neredeyse tamamı açken altından saray yaptırıp araba koleksiyonunu uçakla taşıyana..
çok pisler. hayır genelleme yapmıyorum. toplamına bakarsak 3 seneye yakın istanbul da otellerde çalıştım. yüzlerce arap müşterim oldu. yav arkadaş bir tanesi de temiz pak olsun. hepsinin yemek yeme adetleri iğrenç kaba, hepsi parfüm kullanmaktan aciz.
bence pis millet vardır. onlar da araplardır.
içince bokunu çıkaran millet. (bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyosun)
Ankara'da bir semt adı. Derbent falan oralar.
ülkemizde yaşayan asalak etnik döküntülerden sonra nefret ettiğim halk.
YANI SILSEK BUNLARI KIMSE DE DONUP DEMEZ SOYLE BIR ESERLERI VAR BOYLE DUNYA BARISINA KATKILARI VAR!
her ırkın olduğu gibi bu ırkında pis veya temiz insanları vardır.ne bu amınakoduğumun genellemeleri ya.
ne mal oldukları ortada olan millet.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/22512113.asp

ne demek lan mağdur kız diye cezanın yarıya indirilmesi?
ihaneti, parayı, kadını ve her türlü şiddeti seven millettir.
Arabistan Yarımadası’nda ve Kuzey Afrika’da yaşayan çeşitli kavimlere veriien genel ad. Arabistan Yarımadası, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da yaşayan ve Arapça konuşan çeşitli kavimlere verilen genel ad. Bu ad, ilk kez, Kuzey ve Orta Arabistan’da yaşayan bedevîler için kullanılmıştır. 7. yüzyıldaki Arap fetihlerinden sonra, yarımadaya komşu olan ülkelerin halkları da Arap dilini ve kültürünü benimsediler.

Kaynak: http://www.yeniansikloped...om/araplar/#ixzz2OPF0eyY9
az sonra gorusecegim adamlar. Simdi otobusle onlara gidiyorum. Hadi bakalim.
türklerle anlasirlar fakat bizi sevdikleri pek söylenemez. cogu arap tanidiklarimin davranislarindan tespit edildi.
ev arkadaşım bir araptır. entry'lerinizle hiç bir alakası yoktur. ailesi dinine düşkündür, içki içmez, kumar oynamaz, karıya kıza düşkünlüğü yoktur, hele paraya düşkünlüğü hiç yoktur. kendi hallerinde insanlardır. babası bakırcılık yaparak geçinir. yobaz değildir, kültürü üst seviyededir, iğrenç değillerdir, sübyancı, sapık, eşcinsel, paragöz değildir. çalışmayı sever çok çalışır. kişiliksiz, karaktersiz değildir girdiği her ortamda saygı duyulan birisidir. bu sözlükte 7. nesil yazardır üstelik. futbolda yapılan ırkçılıktan ne farkı kaldı bunların. eksileri göreyim.

Not: Reyhanlı'da öldüğü için ağladığınız insanların çoğu araptır.
ırkçılık veya ayrımcılık olarak algılanmasın ama yaptıkları vahşilikleri sürekli gördükçe atatürk'e daha çok teşekkür ediyorum. atatürk elinden geldiği kadar bizi arapların etkisinden uzaklaştırmaya çalıştı ve bunu da iyi ki yapmış.

yok anam yok bunlar bizden uzak dursun biz batının hem ahlakını hem de bilimini alalım.

http://www.youtube.com/watch?v=2UJaGDAUM34&feature=youtube_gdata_player
benim gözümde kalleş bir millet. bizi zamanımızda sırtımızdan bıçaklayan, kendilerine sunulan hizmeti reddeden millet. ayrıca günümüzde akp ve cemaatin hayranı olduğu millettir.