bugün

entry'ler (980)

cemiyet hayatına giremeyen görgüsüz

yakışıklı veya güzelse cemiyet hayatındakilerin jigolo veya metres olarak giriştikleri insandır. maddi ve sınıfsal olarak cemiyete giremez ama başka giriş çıkışları kullanır kişidir ama görgüsüz değil sadece parasızdır.

penis bankası

penise göre hesap açmak şeklinde seçimlere sebep olacak finansal kuruluş.
bankanın erkek çalışanları ortada striptiz yaparken kadın ve tabi gay müşteriler bankacılardan seçip sen bana hesap açıp finansal olarak ilgilenebilirsin diyeceklerdir tarzı uygulamaları olacak bankadır.

höşmelim

peynirli jöle kıvamında abuk subuk tatlı.

ortodontist

adı amina oksit olan bir diş hekiminin uzmanlaştığı alan olursa adı alanı uyumlu olacak dişçinin uzmanlaştığı hedesi.

ateşten yaratılan şeytanın ateşte yanması

şeytana kafayı takıyorsun. ateşten yaratılması kurgusuna inanıyorsun. ateşte yanmayacağımı mantıksız geliyor. şeytan senin kafanda yavrucum diye yola getirilesi fikirlere sahip insanların yorumlarının yarattığı sorulardan örnek bir hede.

yoldaki insanların gözünü kişiden kaçırması

paranoyak birisi için: adam bakışlarını kaçırdı niyeti bozuk bunun kaçmalıyım.

çirkin ve içine kapanık birisi için: beni beğenmedi ühü hü hü hüngür şakır.

çirkin ve yırtık birisi için: sen sanki çok bakılacak bir tipsin ya popoma kaş göz çizsem senden iyi olur.

travesti veya fahişelik yapan birisi için: gel anam gel fiyatta anlaşırız bakmaya para almıyorum bakabilirsin bakışları kaçırma yavrum.

namusa kafayı takmış kız kurusu birisi için: ay namusum elden gitti. baktı bakıp gitti namusumu kirletti nikahlamadıda artık kirlendim.

çeşitlemeleriyle örneklendirilebilecek durum.

bankacı kızların ideal sevgili olması

banka soygunu planlayan potansiyel suçlu için bankacı kızların ideal sevgili olması durumunun eksik yansıtılmış şekli.

+şerafettin bankayı ne zaman soyuyoruz olum? bekle bekle sıkıldım.

-sen merak etme abuzittin abi içerde adamım var

+kim adamın ben tanırmıyım?

-lamia diye süklüm püklüm pespaye bir karı var

+olum adam dedin kadın çıktı.

-eskiden adamdı sonradan kadın oldu be abi. çocukken biz bunla çift kale maçlarda ne goller atardık. ameliyat oldu beni buldu yıllar sonra arada ben ona gol atıyorum.

+elin travesti ipnesinide ortakmı ettin be olum.

(bkz: bankacı kız değil travestiyse ne olacak)

ekönömi

bir japon erkek adı. fransız erkek adıda olabilir hede.
(bkz: ekö nömi)

altıncı neslin sözlüğün kalitesini düşürmesi

rüyasında kabus görüp bunu bile altıncı nesilden bilecek şartlanmış eski nesilin anlamsız yorumudur. nesilden nesile sahip çıkmak gerekir kusur aramak değil.
(bkz: hepimiz aynı gemideyiz unutmayın)

yagmurunsesi

sadece cinsel konularla ilgili başlıkları okuyan yazarcıkların o başlıklarda yazılarını gördüğü oysaki insan hakları hakkında ve yanısıra ırkçılık karşıtı yazılarıda bulunan yazardır. nereye bakıyorsan baktığın kadar görürsün diye birilerine laf sokar kendisi.

tatar

kadınlarının çok tehlikeli olduğu ırktır.

en uzun ömürlü şey

tüketim toplumunda yaşanılıyorsa çokta uzun ömürlü kalamayacak hede. öyleki adı bile bilinmiyor. çoktan unutulmuştur.

kulaklıkla müzik dinlerken osurmak

kalabalık ortamda gerçekleştirildiğinde rezil olursun denilesi eylemler sıralamasında üst noktalardaki davranışlardandır.

memcos

mantıklı yazar.

evet evet moo

(bkz: #4859462) entrysi için kutladığım yazar.

sonradan kazanilmis guzelligin iticiligi

estetikle kazanılan güzellik güzellik değildir demektir.
(bkz: yüzde yüz katılıyorum)

sözlük yazarlarının itirafları

dincilerden tiksiniyorum tarzı itiraflardır.

sexen

entrylerinin bazılarını oldukça beğendiğim yazar.

motosikletli kız

sempati duyduğum iyi yazar.

serenitytheone

(bkz: #4859363) entrysini biraz sert bulsamda fikirleri ve bakış açısıyla doğru yazan yazar.