bugün

öyle bir şey olmalı ki bu adamlar başlarını kaldırmamaları gerek o koşarak gittikleri seccadeden.mesela uçakta giderken "aha uçak düşüyor lan" deyip, koşup seccadeye başını koyduktan sonra"şaka yaptım, gel kardeşim seninle hakka gidelim" deyip biranda o aydınlamayı yaşata biliriz.en son ihtimal yolda yürürken "kafana uçak düşüyor kardeş" deyip gene ilk gördügü seccadeye koşmalarını saglamak.

ateisler sizde uzatmayın bu kadar, üzmeyin arkadaşlarınızı.
Aklını kullanmayı öğrenmiş bir monoteistle karşılaşmak.
(bkz: mancınık)
Alzheimer in son evresi.
kıyametin kopması.
ateistlerin nihayet birşeyi açıklamış olması.
şakirtlerin ateist olması mucizesidir.
Seccade yerine secdeye kostursak daha iyi olmaz mi?
kaan tangöze'nin ezan okuması.
cehennem ateşini görmeleri. ilk arayacakları şey seccade olacak ama artık artık çok geç.
Kuluçka için, tavuğun altına konan ördek yumurtasından çıkan civciv in, bir müddet sonra neden suya atladığını buldukları gün, secdeye kapanacaklardır zaten.
allah'ın var olduğundan şüphe edilen sopasının tadına bakmaları.
allahin yeryuzune inip onlarin sacma sorularina cevap vermesi ile olacak olaydir.
bu dindarlar bıraksın ateistler ibadet etsin , onlar yalancı ibadet ettiği bir çok kişi dinden soğuyor . yaşadım biliyorum . aslında toplumda gerçek ateisizmde bilinmiyor . işine gelmeyen ben ateistim diyor neye inanmadığını da bilmiyor . kimseyi secce koşturmayan koşanlar var zaten yeteri kadar ...
düşünmek...
Tüm dindarlar namazı (haşa) haram olarak ele alırlarsa eminim ki ateizmin farzları haline gelir namaz kılmak.
Bir ateisti kolay kolay geri döndüremezsiniz. Hatta siz de onun girdiği yola girebilirsiniz. Ayrıca ateist olmak kişinin kendi tercihidir , inanç hürriyetidir karışmayın !
ateşin seccadenin üzerine düşüp seccadenin yanması ve onu söndürmeye gitmesidir.
finish çizgisinde seccade asılı olan bir koşu yarışı.
ateizmi bırakıp , namaza başlamaları.
güneşin tersten doğması.
şöyle kapı çerçeveyi zangırdatacak ufak bir sarsıntı kafidir.
hilal cebeci nin ben ateisttim demesi ve allah yok din yalan diye dans etmesi.ulan kaç solcu bu kadın yüzünden sağa kaydı biliyormusunu? solcu olduğu ortaya çıkınca.
namazın islami olmadığı, batıdan geldiği düşüncesi yayılırsa olacak olandır.
seytanin gok yuzunden insanliga pipisini sallamasidir. belki birazda cisini yapasa insanlarin ustune o zaman ateizler doner. zatanizler dinlerine dahada baglanir orasi ayri.