bugün

e doğrudur ! rte nin götünden kokulu kokulu düşenler için recep tayyip erdoğan iyi(!) bir liderdir.
yanlış olmakla birlikte bu sözü söyleyecek zeka seviyesine sahip biri atatürkten daha büyük bir lider de diyebilirdi.
birbirinden farklı kulvarlarda en iyi olan iki liderin karşılaştırmasıdır.
atatürk en büyük askeri lider erdoğan ise en büyük politik liderdir. birbirleri ile karşılaştırılmaları yanlıştır. erdoğan politik açıdan bakıldığında atatürk'ten bir adım öne geçmiş bir liderdir.
siyasi hafızası 10 yıla dayanan gençler için doğru önerme..
atatürk cumhuriyetimizin, türkiyemizin, türklüğün ve türk milletinin lideridir.
recep tayyip erdoğanın neyin ve kimin lideri olduğu da gayet açıktır.
kukla liderlerle, atamızı bırakın aynı kulvarda düşünmeyi, aynı cümle içinde zikretmeyi bile bu ülkenin evlatlarına zul sayarım.
kendinize ve bize zulmetmeyin lütfen.
çok iyi at biner, ahlak konusunda imrenilcek derecededir, halkını sever ve hiçbir zaman kandırmaz, laiktir ve kesinlikle din üzerinden siyaset yapmaz, boya önem verir soya değil.
bence atatürk'ten bile daha büyük bir liderdir. saygılar.
bu, rte'nin elle tavuk yemesini, siperde duruşunu, bıyığını, saçını, hitabet sanatını (ki tavuk balık kelle bunlar yenir elle) laik kesimin alttan alttan atatürk'le kıyaslaması sonucu çıkan yakıştırmadır. kompleksdir. kemalist kesimin yıllardır süregelen ağır nevroz ataklarıdır.

fiziksel özellikler dahilinde, bunları kıyaslamanız atatürk'ü sarı saçlım mavi gözlümden, atam atam sen kalkta ben yatamlardan, pembe pancurlu 2 katlı evde doğdulardan öteye geçirir mi bilinmez o da ayrı bi tartışma konusudur. atatürk'ün heykelini 1.68 yaptı diye heykeltraşlar hakkında dava açılan, dava için savunmasında, "atamı uzun upuzun yap ki bakmak için göklere değin kaldıralım kafamızı, hiç inmesin atam yere"ciler varken, atayla bu halkı bir kere bile aynı hizaya getirip de bu halkın atasının gözlerinin içine bir kere bile bakamaması kemalist kesimin mallığıdır. evi yıkılmak üzereyken elinde atatürk posteri, gelen yıkım görevlilerini durdurmaya çalışan,"ölülerden medet umuyor salak yobazlar" diyerek, işlerine gelmeyeni şikayet için anıtkabire koşa koşa gidip ölü ata'dan medet umanların olduğu bir ülkede fiziki yönden ya da insani yönden atatürk'ü herhangi bir ölümlüyle karşılaştırmak hele hele rte ile karşılaştırmak atatürk'ü insan konumuna sokacağından, kemalistlerin nevroz ataklarının şiddetlenerek çoğalacağına delalettir.

" benim atam, benim sarı saçlım mavi gözlüm normal bizim gibi insan değildi bi keremmm anlıyo musun o bambaşka bişeydi.hıh" yapıp küsen, hiç bir doğma bırakmadğı halde hala atatürk'ün geleceğine inanan kemalist guruh yüzünden bu ülke şimdi bu haldedir.

hatta bu kıyaslama, " akp yüksek yargıyı ele geçirecek" diyen chp'nin cahil kesimini (kendileri hayatta kabul etmez cahil yakıştırmasını o ayrı. chp harici partiyi destekleyen bu ülkede cahildir onlara göre) için bile baştan iktidar olamayacaklarının kabulüdür. bu, ben hiç bir zaman iktidar olamayacağım o yüzden de bu itirazım demektir.

ve ne yazık ki doğrudur. bu ülkede çok partili seçimler ne zamanki kafaya dipçik yemeden yapılmaya başladığında sandıktan çıkan oylar, atatürk'ten sonra en büyük liderini göstermiştir. (istatistiklere aç bak bebeğim hemen epilepsi hastaları gibi titreme)

ister kabul edin ister etmeyin ama 8 senedir korktuğunuz bütün icraatlar dahilinde korktuğunuz hiçbir olayın olmaması ve de olmayacağı, içten içe "ben dememiş miydim " demek için bunların olmasını biran önce istemeniz,sırf sizin istemediğinizden bilinmesin diye bu ülkenin başarısızlığını bu denli istemeniz ve hainlerin asıl kim olduğu sorusu, akp ülkeyi ele geçirdi yorumları sadece sizin korkunuzdan kaynaklı götten uydurulmuş hurafelerdir. hurafelere bu kadar karşıyken hurafelere olan bağlılığınız da, cemaatleşmenin önünü kesmek için cemaatleşmeniz kadar komik ve iritedir.

ha, atatürk'ten sonra global dünyanın siyasetinde, eğrilen omurganızı değil rte kemal amcam doğrultsa oyum kemal'e.

ha kendisi oy atabilir mi o nu bilemem.
komik önermedir.
(bkz: gülelim sözlük)
Atatürk sadece bir Türk lideridir,kendi kendine çekilen ingiliz kuvvetlerini,rusları yendik gözüyle bakmamıştır,sadece kaçamayan yunan askerini denize dökmüştür. Türk tarihinin 1923 ten başlatan kısır beyinler öncelikle tarih araştırmaları yapsın,Kimin zamanında en büyük olduğumuzu göreceklerdir.
ispatlanması için başbakanın bir dönem daha seçilmesi yeterli olan önerme. krister istatistiki değerlerdir.
yanlış ötesi önerme. atatürk'ün icraatları, ilkeleri, başarıları hala takdirle anılırken, rte öldüğü zaman "aman da ne iyi insandı, ne güzel icraatlar yaptı ülkemiz için" denmeyecektir, unutulup gidecektir.

buna rağmen rte'yi atatürk'le karşılaştırmak? tebrikler.
ilginç bir sıralamadır. sonra da şahin k gelir... bu böyle gider...
biri, binbir zorluk, mücadele ve kayıplarla, bize ait olan bağımsız bir ülkeyi yoktan var etti, diğeri ise; halkı sömürerek, soyarak, kadrolaşarak, topraklarımızı ve kurumlarımızı satarak, büyük türk milletine kendisi de dahil başkalarına uşaklık yaptırarak bu ülkeyi yıktı. bunlar göz önüne alındığında, erdoğan ancak mikroskop camıyla bile zarzor görülebilecek bir hale gelmiştir. onun sayesinde millet de tabiki.
erdoğan henüz kimseyi öldürmediği için doğruluğu olmayan önerme.
(bkz: allahtan sonra en büyük yaratıcı Henry Ford dur)
çürütmek için olmamış şeyleri olmuş gibi göstermeye gerek olmayan önerme.
--spoiler--
büyük türk milletine kendisi de dahil başkalarına uşaklık yaptırarak bu ülkeyi yıktı.
--spoiler--
koca ülke yıkılmış, biz de burada .ikimiz .aşağımızda yazarcılık oynuyoruz.* neremle güleceğimi şaşırdım.
hiç kimseye faydası olmayacak önermedir.
adalet ve kalkınma partisini yönetişinden, karizmasından, kudretinden ve imanindan da rahatlıkla anlayabileceğimiz gerçek.
dünyada ikisi kalsa bıle ataturkten sonra ıkıncı olamaz.
siyaset olarak bakmam ben kişilik olarak bakmak istiyorum...

(bkz: ata binmek)
(bkz: tavuk yemek)
(bkz: ananıda al git)
(bkz: herkes universite mezunu olmak zorunda değil)

evet emin ol öyle.nasıl bir kendini tatmin etme yörüngesi bu dostum.
kim turk halkinin profilini en iyi şekilde ortaya koyuyor sorusu sorulduğunda, tartışmasız gerçeklerin görüleceği durumu yansıtan cümle.
Tayyip , Atatürk'ten sonra ki en iyi konuşma yapan biridir. Lider değildir. Lider feytullah amcasıdır.
lider herkes olamaz. kılıçdaroğlu veya bahçeliye lider diyebilirmisiniz. bırakın allah aşkına. erdoğan tüm engellemelere ve hapis günlerine rağmen ve askeri tehdide rağmen türkiyeyi kalkındırarak bu sıfatı bence fazlasıyla hak etmiştir. atatürk ve erdoğan türkiye cumhuriyeti tarihinde altın harflerle bulunacaklardır.