bugün

farklı açılardan olaya bakmayı reddeden sabit fikirli zihniyetler.
sürekli kendini haklıya çıkaran tipler.
kaybedecek bir şeyi kalmayanlarla uğraşılmaz kardeş. örneğin: batman, spiderman, ironman...
kendini beğenmişler, bir de beğenilecek bir şeyleri yokken kibirleri en üst seviyede olanları yok mu insanlık adına görürseniz odunla kovalayın.
- afedersiniz 104 bu durakta duruyor mu?

+ tatlı gülüüüş pek yaraşıııır, gözlerin ömre bedeeeel.
Aaahh!
Durur durur.
geçeceği varsa bile durur artık.
Seni almayan ölsün be!

Kaç kurtar kendini ondan.
çirkef ve çevresi olan kimseler.
bu karakterdeki insanlarla çatıştığınız zaman hem sizle olan sözlü tartışması hakaret ve iftira boyutuna kadar düşer hem de çevresindeki insanları da kışkırtarak dost bildiklerinizle aranızı bozmaya çalışır.
cahil insanlardır. bu başlıkta bahsedilen ve bahsedilecek tüm özelliklerin ana kaynağı da budur.
sulu, saçma şakalar yapan insanlardır.
kendini sevmeyen insanlarla hiç uğraşılmaz mesela.
kesinlikle cahil insanlardır.
kaybedecek hiçbir şeyi olmayan insanlar.
laftan anlamayan şakirdler ve atatürkçü olduklarını iddia eden chpliler de bu gruba dahildir.
ön yargılarına yaşam kaynaklarıymış gibi tutunmuş olanlar ve her konu da genelleme yapan insanlar.
lehçe ve şive olarak bir lisanda olarak yalancayı benimsemiş olan insanlar.
kendini bilmeyen kevaşe takımı.
namus, edep diye konuşandan kaçar oldum bu yüzden.
sabit fikirli ve egoist insanlardır.
zira ne fikirlerinden cayarlar nede hatalarını kabul ederler.
ne zaman böyle bi insana rastlasam şaşırır, ağzım açık izlerim.
insanın kendi egosuyla yaşadığı bu derin aşk ve onu vahşileştiren bu ben bilirim ben tekim düşüncesi her zaman dehşet vericidir.
bencil, hep kendi doğruları olan ve onları savunan karşısındaki kişinin görüşlerine değer vermeyen insan tipleri.
kaybedecek bir şeyi olmayan insan.

bu tipler hayatınız bile karartabilir. aman aman.
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar)
(bkz: eric cartman)
Behzat Ç. tarzı insanlardır.
korkak insanlardır heran herseyi yapabilecek psikolojiye sahiptirler.
Her şeyi ben bilirim diyen, çok konuşan,siz konuştuğunuz zaman sizi dinlemeyen,her şeyi abartan bir de havadan nem kapan, en ufak şeylerden alınan, şaka kaldıramayan alıngan insanlar...
Bi konuda bilgisi olmamasına rağmen o konu hakkında aynştaynmış gibi konuşan insan tipidir. Farkına varıldığı anda oradan uzaklaşılmalıdır.
Cahil insan tiplemesinin açık ara farkla önde gideceği sorunsal.