bugün

hatalı olduğunu kabullenemeyen, kendini haklı çıkartacak nedenler/yalanlar bulan tipler.
karşılığı bütün insanlar olan güzide, insanın hayat felsefesini sorgulatan, harikulade kaliteli düşünce tarzı.
mütevazi, aile terbiyesi almis, saygi gösteren ve gören insanlar disindakiler. *
Cahil insanlar.
herşeye kılıf uydurup doğruları yüzüne vurduğunda ağlayıp zırlayan insan tipleridir.
Dediği dedik cahil insanlardır kesinlikle. Her aklından geçeni doğru sanarlar ve buna inanırlar.
Dert müptezelleri başı çekmektedir. Uyandığı andan itibaren olmayan dertlerini anlatmaya başlar bunlar. Tırnağı kırılsa kanser olmuş gibi anlatır.
insani değerlere ulaşamamış oluşumların tümüdür.
Hiçbir insanla uğraşılmamasi gerekilir bence.

Eğer biriyle kasten uğraşıyorsanız, inşallah böyle insanalara denk gelirsiniz.

O zaman gelir buraya başlık açarsiniz işte.
her şeyi bildiğini, başkalarından üstün olduğunu, ubermensch teriminin karşılığı olduğunu, istediği her kadını tavlayabileceğini düşünen, kibirli ve patavatsız konuşmalarıyla bir süre sonra çekilmez hale gelenlerin aralarında yer aldığı tiplerdir. çekilmezler.
Kaybedecek hiç birşey olmayanlar .
Yalakalar ile.
edepsiz ve cahil insanlar..
Cahil insan tiplemesinin açık ara farkla önde gideceği sorunsal.
Bi konuda bilgisi olmamasına rağmen o konu hakkında aynştaynmış gibi konuşan insan tipidir. Farkına varıldığı anda oradan uzaklaşılmalıdır.
Her şeyi ben bilirim diyen, çok konuşan,siz konuştuğunuz zaman sizi dinlemeyen,her şeyi abartan bir de havadan nem kapan, en ufak şeylerden alınan, şaka kaldıramayan alıngan insanlar...
korkak insanlardır heran herseyi yapabilecek psikolojiye sahiptirler.
Behzat Ç. tarzı insanlardır.
(bkz: eric cartman)
(bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlar)
kaybedecek bir şeyi olmayan insan.

bu tipler hayatınız bile karartabilir. aman aman.
bencil, hep kendi doğruları olan ve onları savunan karşısındaki kişinin görüşlerine değer vermeyen insan tipleri.
sabit fikirli ve egoist insanlardır.
zira ne fikirlerinden cayarlar nede hatalarını kabul ederler.
ne zaman böyle bi insana rastlasam şaşırır, ağzım açık izlerim.
insanın kendi egosuyla yaşadığı bu derin aşk ve onu vahşileştiren bu ben bilirim ben tekim düşüncesi her zaman dehşet vericidir.
kendini bilmeyen kevaşe takımı.
namus, edep diye konuşandan kaçar oldum bu yüzden.
lehçe ve şive olarak bir lisanda olarak yalancayı benimsemiş olan insanlar.