bugün

kesinlikle uğraşmamanız gereken uğraştığınız taktirde cıvık bok gibi gerek kokusu gerekse kendisi bir şekilde size bulaşabilen insan tipleridir.
listenin ilk iki sırasını türk kızı (kezban, üff snane be slk model olan) ve türk erkeği (eli sikinde ağır abazan) paylaşıyor.

kızların tribi bir dert
abazanların tribi zaten siki olmuş. her daim erekte. duvarda delik görse sokacak. aynı evde yaşıyorsanız çelik tencere şart.
tefal sen her şeyi düşünürsün.

listenin 3 numarasında ise ergenler var.
öncelikle ergenlik yaş değil zeka kıstasıdır. üniversite yıllarında liselileri eleştirip, büyüdüğünü sanıp, yiyip içirip adam ettiği anasını babasını eleştirenler de ergendir benim gözümde. vay efendim facebookta büyük harfle yazıyormuş da, vay efendim msnde 4 dakka da yazıyormuş da falan. bunlar dar kafalı at gözlüklü ergenlerdir.
vakti olanlar için bu konuyu mantı açar gibi açtım:
buyrun buradan yakın:
(#15983782)

en nihayetinde ergenleri asla kızdırmayacaksın usulca yaklaşacaksın adeta aşı yapacak olan hemşire gibi.
çünkü ergenler öyle ya da böyle sıçmaya programlıdır. musallat olurlar.
çaresi ise detan maxi sprey!

özet geçecek olursak
abazan erkeklerle, abazan olup tripten tribe giren kızlarla ve de zeka geriliği olan olgunlaşmamış hormonlu ve her yaştaki ergenlerle uğraşmayın.
ISPIYONCU VELETLER.
Cahil insanlar.
en alttakiler.
kaybedecek bir seyi olmadigindan yapamayacagi hicbir sey yoktur en alttakilerin.
egoistler.
aşık olan insanlardır. hele hele platonikse hiç yaklaşmayın. **
şakirtler. Hayvan olsa anlardı anlattıklarımı.
burnu kaf dağında olan tiplerdir. uğraşıp sinir olmaya değmez.
(bkz: arebesk rapçiler)
cahil insanlardır. doğruyu ne kadar anlatsanızda saatlerce dil döksenizde yine anlamaz, ya da anlamak istemez. kendi bildiğine körü körüne inanmıştır ne yapsanız boştur. en iyisi kendinizi yormamanızdır. 'yav he he' diyip geçin.
tilkiler ve tikilerdir.
karşısındaki insanı kendinden daha çok düşündüğünü her fırsatta söyleyen aslında kendini ön planda tutan insanlar.
(bkz: hippies)
kendi düşüncesini asla değiştiremeyeceğiniz insanlardır. o kadar fikirlerine bağlıdırlar ama senin inandığın bazı fikirlerinin onların fikirleri gibi değişmeyeceğini bilmezler. kavgaların çoğu da burdan çıkar.
kendi düşüncesini başkalarının laflarıyla oluşturmuş biriyle uğraşmayın mesela.
hırslı insanlar.
sabit fikirli, saygısız, ve konuştukları konu hakkında yeterli bilgi sahibi olamayan insanlar (cahil demiyorum). anlatırsın dinlemez, bağırır çağırır, hakaret eder, değer yargılarına saldırır vb. başına bela yani.
akp li insanlar.
bana mı dedin, bana mı güldün, neden baktın gibi kendiyle problemi olan tipler.
ya benle uğraşma diyen insanlar.
dırdırcı tipler.
ben bilirimciler,cahiller,çirkefler uzak durunuz,kaçınız.
çok konuşanlar tipler.
haksızlığını bağırarak örtmeye çalışan, bunu başaramayınca da "tamam sen haklısın, hep öyledir zaten. he tabi tabi, anlıyorum seni." gibi ezikliğini kapadığını sandığı cümlelerle sizle uğraşmaya tenezzül etmediğini anlatma çabasına giren eziklerdir. sakın tartışmayı sürdürmeyin; siz onu kendi seviyenize çıkaramazsınız ama o sizi kendi seviyesine indirebilir. sonra da tecrübelerinden yararlanıp gerçekten haklı çıkar. dışardan hanginizin zeki hanginizin salak olduğu belli olmaz.
benim gibi takıntılı insanlar. bir an gözleri döner ve o tanıdığınız kişiniz aslında çok farklı biri olduğunu öğrenirsiniz.